Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 25. septembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Zaručená pizza

Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
Ahojte. Nemáte náhodou nejaký fajn recept na pizzu? Ja som vyskúšala asi 5, ale nikdy sa mi tak cesto nevydarilo ako v reštaurácii. Som sa snažila napodobniť špizzu pizzu ale nikdy to nie je ono. A nikde vám v reštauráciach nedajú presný recept. Ktovie kde robím chybu, či v nesprávnych surovinách alebo pomer.

Diskusné príspevky (3)

Fotografia
kompaska
pred 3 rokmi
No to je zákon schválnosti, že nikdy nebude tvoje ako v reštaurácii. :-D Nikdy nevieš ten správny pomer, ten čas prípravy a samozrejme tajná ingrediencia, ktorú ti nikde v reštike nepovedia. A špizza pizza? To čo je? Ešte som o takej nepočula. To musia byť naozaj tajné ingrediencie ak je fakt špica :-D
Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
Haha :-D nie nie, to nie je druh pizze, to je pomenovanie viacerých druhov https://www.facebook.com/135539426458393/photos/a.135814323097570.23476.135539426458393/936199959725665/?type=1&theater Taký názov zaujímavý len si dali, ale chutia fantasticky. Najviac sa mi páči, že sú za rovnakú cenu každý jeden druh. :-)
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
Mozno je to pecou a na vymiesenie cesta mozno pouzivaju specialny stroj.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Poskytnutie solídnych pôžičiek0 Nisa123 pred 11 dňami
vôňa pre syna2 Kate pred 4 mesiacmi
Vážny ponuku 48 hodín úveru2 cathia pred 5 mesiacmi
vnucik a vianoce5 Anka949 pred rokmi
Objednávka 8891 Server.sk pred 3 rokmi
čo s mojimi zubami?2 Sandra pred 3 rokmi
Objednávka č.8890 Ondrej pred 3 rokmi
lyposukcia1 Anonym pred 3 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT