Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. novembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

stolička pre dieťa

Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
Ahojte, dostala som za úlohu kúpiť maličkej jedálenskú stoličku. Celkom som sa aj potešila, veď čo je na tom, ale ako pozerám na nete, tak to nie je žiadna sranda. Našla som takúto http://www.babybabo.sk/babybabo/eshop/17-1-Jedalenske-stolicky/0/5/2284-CAM-Jedalenska-stolicka-IDEA nikdy som sa s ňou nestretla, poznám len tie klasické vysoké, ale táto vyzerá zaujímavo. Nemal ju niekto z vás otestovanú na deťoch?

Diskusné príspevky (5)

Fotografia
krauz
pred 3 rokmi
veľmi podobnú používa moja segra, ešte si to vozí aj v aute, keď s malou ide k našim - normálne sa dá pripnúť k akejkoľvek stoličke a pohoda super na tom je, že tá malá je strašne čiperná a tu sa dá pripútať, takže jej nemusíš jedlo servírovať za pár sekúnd, aby nevypadla :-D
Fotografia
Kompaska
pred 3 rokmi
dobrá je tá stolička. najlepšie je na nej to, že si ju vezmeš kamkoľvek so sebou. A keď je na pevnej stoličke, tak je oveľa bezpečnejšia, než tie ľahké vysoké stoličky. Má ju moja kamoška a ja si ju tiež asi kúpim
Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
Ďakujem, kúpila som im takú. Veľmi sa jej potešili, tak som rada, že som dobre splnila svoju úlohu. :-) Tiež ma na tom najviac fascinovalo to, že je to malé a vedia si to dať a zobrať hocikam.
Fotografia
kompaska
pred 3 rokmi
Hej veď to je asi na nej najlepšie. Vezmeš pod pazuchu a dieťa sedí v obľúbenej stoličke kdekoľvek. Kúpila som v obchode aj pre našu malú, keďže mali sme klasickú vysokú drevenú ešte z čias môjho staršieho brata a vyzerá dosť katastrofálne nehovoriac o tom, že tam sa mi nedá pripútať a pri nejakom náznaku že sa nepozerám už z nej vylieza.
Fotografia
Jarmila
pred 3 rokmi
aj ja som kupila :)

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Poskytnutie solídnych pôžičiek0 Nisa123 pred 2 mesiacmi
vôňa pre syna2 Kate pred rokom
vnucik a vianoce5 Anka949 pred rokmi
Objednávka 8891 Server.sk pred 3 rokmi
Zaručená pizza3 Anonym pred 3 rokmi
čo s mojimi zubami?2 Sandra pred 3 rokmi
Objednávka č.8890 Ondrej pred 3 rokmi
lyposukcia2 Hanka pred 22 dňami

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know