Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 19. októbra 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

vnucik a vianoce

Fotografia
kojok
pred 3 rokmi
Dedko ak ešte zamýšľaš nad niečím špeci, tak sa skús pozrieť na BRIO vláčik ten je klasika v modernejšej verzii...

Diskusné príspevky (5)

Fotografia
jurko
pred 3 rokmi
Malý objaviteľ abeceda od Trefl
Fotografia
Kocourek
pred 3 rokmi
Dobrý večer serveráci, tí ktorí máte vnúčatá, mohli by ste poradiť čo s vianočným darčekom pre vnuka? Bývajú v meste cca 400 km od nás a vídam ich asi tri razy do roka. Rád by som mu dal niečo čo by sa mu páčilo a nepovažoval by to starožitnosť. Ďakujem Vám všetkým za rady. dedko
Fotografia
Timotej
pred 3 rokmi
Náš vnuk dostane husličky Stagg VN-1/2. Polky lebo je ešte drobec. Viem že ich chce no rodičia by z neho radšej mali športovca
Fotografia
Laco
pred 3 rokmi
Dedko skús sa pozrieť na raj hračiek na nápad ale ja by som na tvojom mieste asi volil lego city alebo nieco podobne. Mozno aj stavebnicu merkur v podobe rc pavúka to momentálne medzi deťmi letí. Za starožitnosť to považovať nebude istotne
Fotografia
Anka949
pred 3 rokmi
Obrázková kniha Lietadlá alebo star wars možno :) tie teraz dosť letia a nádhernú grafiku robí egmont. Skúste pozrieť...

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

financovanie úverov0 christian pred rokom
vôňa pre syna2 Kate pred rokom a pol
Vážny ponuku 48 hodín úveru2 cathia pred rokom a pol
Objednávka 8891 Server.sk pred 4 rokmi
Zaručená pizza3 Anonym pred 4 rokmi
čo s mojimi zubami?2 Sandra pred 4 rokmi
Objednávka č.8890 Ondrej pred 4 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know