Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 25. septembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

trhanie osmiciek - strach zo zubara

Fotografia
zlata_ACE
pred 4 rokmi
Ahojte, prosim, ja sa chcem spytat na to, ci ste si uz presli vyberanim osmiciek. Ja som dnes prisla od zubara a zacala som sa fakt bat, lebo mi povedal ze moje dve osmicky musia ist von a pocula som zatial len same blbe pribehy ako si ludia brali 4 dni vola z prace, alebo PNku, ako to strasne boli a ako sa to dlho lieci. Je to ozaj tak? A to navstevy u zubara fakt nemam rada...

Diskusné príspevky (4)

Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
och, kasli na blbe reci, tebe sa to mozno zahoji za dva dni. Vyplachuj si to repikom a budes mat pokoj. A zubara ma rad asi malokto...
Fotografia
Mimuush
pred 4 rokmi
neboj, nie je to az take zle, budes mat sice chvilu bolave lico, ale prejde to. Ak si chces kupit nieco na urychlenie hojenia, tak mozes vyskusat wobenzym, co su enzymy a je to liek. Stahuje opuch a rana sa ti potom nezapali. Ja som skusala aj ine, ale tieto mi prisli najlepsie. Brala som napriklad profizym a nic, ten nejak nezabral.. tak som sa vratila k wobenzymu a uz mam vsetky osmicky uspesne vonku.
Fotografia
Karolinka
pred 4 rokmi
cau cau, ja mam osmicky vsetky vonku, dve boli v pohode, dve boli trosku namahavejsie, ale mam suoer sikovneho a zlateho zubara, pekne mi to umrtvil, nic som necitila, potom to chvilu dost bolelo, ale tak mala som lieky proti bolesti. A po tyzdni zahojene a bez problemov. Pomohlo? :)
Fotografia
reverse
pred 4 rokmi
já je už také nemám. Nejdříve levá strana a pak pravá. Zubní to umrtvila a šup šup a bylo to ven. Myslím, že po 3 dnech jsem už mohla žvýkat jídlo. Neboj, my ženy toho zvládneme mnohem víc.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Poskytnutie solídnych pôžičiek0 Nisa123 pred 11 dňami
vôňa pre syna2 Kate pred 4 mesiacmi
Vážny ponuku 48 hodín úveru2 cathia pred 5 mesiacmi
vnucik a vianoce5 Anka949 pred rokmi
Objednávka 8891 Server.sk pred 3 rokmi
Zaručená pizza3 Anonym pred 3 rokmi
čo s mojimi zubami?2 Sandra pred 3 rokmi
Objednávka č.8890 Ondrej pred 3 rokmi
lyposukcia1 Anonym pred 3 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT