Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. novembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

čo s mojimi zubami?

Fotografia
krauz
pred 3 rokmi
ahojte, mám taký problém... mal som haváriu a pri operácii mi museli vybrať aj zuby ktoré ešte tam ostali, čiže nemám na jednej strane zuby ani hore ani dole... nechcel som behať bezzubý, ale implantát sa vraj dať už nedal v mojej situácii. Tak mi dali teraz asi už druhú vyberaciu protézu, ale hanbím sa za to. Neviem sa najesť, neviem sa usmiať, som taký ako storočný starec s protézou a pritom ostatné zuby na druhej strane mám zdravé, málo čo poblombované... Neviete mi poradiť ako to poriešiť?

Diskusné príspevky (2)

Fotografia
kompaska
pred 3 rokmi
A používaš aj tie lepidlá čo sú Corega alebo Protefix? Viem že naším to stále kupujem v balíčku so sprchovými gélmi a holiacimi potrebami. Oni majú síce celé protézy ale že im to fajne drží.
Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
A neskúšali ste mostík so skleneným pilierom? To je normálne že mostík pevne nasadený na tvoje zuby čo ti ešte nechali a vzadu je taký akoby vankúš namiesto implantátu. Ono to len je položené na sliznici, netreba žiadnu chirurgiu ak píšeš že u teba sa to asi nedá. To musela byť asi škaredá nehoda :-( Potom by si neriešil že či ti vypadáva alebo nie, lebo to už by ti držalo. Skús si prečítať články o tom, podhĺadať na internete a potom sa poradiť so svojím lekárom. https://www.facebook.com/420212611367117/photos/a.472001292854915.1073741826.420212611367117/753938567994518/?type=1&theater

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Poskytnutie solídnych pôžičiek0 Nisa123 pred 2 mesiacmi
vôňa pre syna2 Kate pred rokom
vnucik a vianoce5 Anka949 pred rokmi
Objednávka 8891 Server.sk pred 3 rokmi
Zaručená pizza3 Anonym pred 3 rokmi
Objednávka č.8890 Ondrej pred 3 rokmi
lyposukcia2 Hanka pred 22 dňami

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know