Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 25. septembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Tyzden pred svadbou a zas mam zapal :(

Fotografia
Lienka782
pred 4 rokmi
Ahojte, prosim o radu. Mam tyzden pred svadbou a zas ma chytil zapal mocovych ciest. Uz som z toho fakt zufala, ked pridem k doktorke, nasadi mi jedine antibiotika a stejne si myslim, ze som voci nim uz imunna. Teraz som naviac este nervozna jak slak, lebo niektore veci nam nevychadzaju skrz pripravu a ide ma porazit, ze mam zase ten dementny zapal. Prosim o radu, ako sa toho zbavit, chcem si svoj velky den uzit a nechcem sa stresovat, ze mi nebude dobre, je to neprijemne, pali to, boli to, najradsej bych si to tam dole odrezala :D No, ale skratka prosim prosim moc moc o radu, ako to vyriesit do konca tyzdna a tiez, ake mate skusenosti, ako satoho zbavit raz a navzdy!!!

Diskusné príspevky (5)

Fotografia
reverse
pred 4 rokmi
jednou pro vždy to asi nepůjde, no zaručeně pomohou brusinky. No thole je delší proces a moc se obávám toho, že to do velkého dne nestihneš.
Fotografia
Júlia
pred 4 rokmi
Ahoj Lenka, skus sa pozret na tento produkt http://www.zdravime.sk/produkty/prostatae-60-kapsul... neviem, ci neodpovedam neskoro, ale mne to dost pomohlo.. Je mozne,ze to pomohlo preto,ze som to kombinovala s brusnicami.. urcite jedno z toho ale vyskusaj
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
ahoj Lenka, preslo ti to do svatby? snad si si to uzila. Keby som mohla, tak ti poradim skor, ja som mala opakovane zapaly cele roky, stale dookola antibiotika, k tomu probiotika a na cisterny urologiceho caju, uz som sa nan nemohla ni pozriet. Kamaratka mi poradila enzymy - kupila som si wobenzym. Wobenzym je liek, bezne ho kupis v lekarni. Liecba funguje inak ako pri antibiotikach, toto beries niekolko tyzdnov, treba dodrzat davkovanie a po par dnoch sa ti ulavi. Mne sa pacilo to, ze wobenzym akoby posilnil moju imunitu celkovo, a zapaly sa mi prestali opakovat. Tak si zatial klopem na drevo, ale mam svaty pokoj :)
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
enzymy su ozaj dobrym pomocnikom, len si treba vediet spravne vybrat. Ja som mala chut experimentovat tak som kupovala rozne znacky, no vzdy som vratila k wobenzymu. Ucinok tych inych bolo pre mna sklamanie.. napriklad profizym.. tak ale asi netreba porovnavat vyzivovy doplnok s liekom (co je wobenzym)..
Fotografia
Pavol
pred 3 rokmi
ahojte :) suhlasim ..

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Poskytnutie solídnych pôžičiek0 Nisa123 pred 11 dňami
vôňa pre syna2 Kate pred 4 mesiacmi
Vážny ponuku 48 hodín úveru2 cathia pred 5 mesiacmi
vnucik a vianoce5 Anka949 pred rokmi
Objednávka 8891 Server.sk pred 3 rokmi
Zaručená pizza3 Anonym pred 3 rokmi
čo s mojimi zubami?2 Sandra pred 3 rokmi
Objednávka č.8890 Ondrej pred 3 rokmi
lyposukcia1 Anonym pred 3 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT