Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. novembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Laktobacilky?

Fotografia
Deniska
pred rokom a pol
Ahoj, my laktobacilky i biopron forte normálne užívame :) Dosť nás nafukovalo, tak sme s tým začali trošku bojovať, že sa azda nedáme ovplyvniť. Pomaličky sme aj začali vytriedzovať potraviny, lebo to nie je možné, aby nás takto nafukovalo a zistili sme, že u mňa je to pečivko a u manžela zasa pšeničné pivko :) Takže skúste aj nejaké potraviny vytriediť :) Niekedy sa oplatí nad tým porozmýšľať :)

Diskusné príspevky (13)

Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
Mám laktobacilky od Valosunu a som viac ako spokojná s nimi. Nedávno mala malá Klarika veľké bolesti bruška, ale našťastie laktobacilky pomohli :) Sama používam probiotiká aj v tobolkovej forme, zvlášť keď idem na služobnú cestu. Myslím, že je to lepšie ako si nechať mikroflóru bez výživy.
Fotografia
Nikoleta147
pred 4 rokmi
Dobry den, mate prosim niekto skusenosti s tymto produktom? Mam syna, 7rokov, od noveho roku mal casto anginy, neustalen nam doktorka predpisovala same antibiotika a teraz ma zaludok uplnu katastrofu. Samozrejme mu davam vyvazenu stravu a pod, ale myslim, ze na neho uz len obycajna strava nezaberie. Doktorka mi vravela, ze mu mam kupit laktobacilky, ale viete ako to je, ked doktory experimentuju a ja tiez nemam peniaze nazvys. Budem rada za akykolvek nazor na tento alebo aj iny produkt. Dakujem
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Ten kto má často angíny - tam je dobré dať krčné mandle von s tela. Tvoria sa tam ložiská Zlatého stafylokoka a tá baktéria je mimoriadne odolná. Taký človek bude mať s nimi mnoho problémov celý život - zdravotných aj estetických /zápach z úst/. A stále brať ATB to nie je riešenie. Pre niektorých lekárov je výhodné predpisovať atb , chodiť na kontroly a brať za to body za výkon z poisťovne. Takže ak má mandle - poradiť sa u dobrým krčiarom a dať to von s tela. Trochu bolesti za to stojí. A potom aj tie ATB stoja peniaze a ničia celé telo a vytvára sa v tele odolnosť baktérii voči ATB. Probiotik je veľa druhov - v podstate všetky sú dobré - rozdiel je len v cene.
Fotografia
Nikoleta147
pred 4 rokmi
Dakujem za radu, mam obavu z trhania mandli i za neho. Vravim si, ci je to naozaj taka zavazna vec a ci je naozaj potrebne mandle odstranit. Ved ma este len 7. A myslim, ze na nieco tie mandle narastli a plnia si urcitu ochrannu funkciu. Ale co robit, ak je pravda taka, ked tu funkciu uz neplnia? Ja fakt neviem, co s tym. Nechcem ho nechat trapit samozrejme, alebo skusim zajst este za inou lekarkou ORL. Myslis, ze je mozne posilit imunitu probiotikami, alebo je uz na to neskoro?
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Nie je to nič strašné, ja som to prežil ako 4 ročný v len lokálnej anestéze. Keď sa v mandliach vytvárajú ložiska z. stafylokoka vtedy už neplnia ochrannú funkciu a sú zdrojom infekcií pre celé telo- vtedy ich treba dať z tela von. A dnes sa všetko robí v aneztéze . Neskôr môžu vyvolať tie infekcie vyvolať mnoho závažných ochorení. Najlepšie je sa poradiť v nejakej univerzitnej nemocnici. Dnes sú lekári šikovný. Probiotika môže a telu pomôžu a sú aj pripravky na zlepšenie imunity, ale chlapcovo telo neustále bojuje z infekciou ktorej sa sám nezbaví. Stále brať atb a pritom byť chorý to nie je riešenie. Krásny deň Vám prajem a veľa zdravia.
Fotografia
Nikoleta147
pred 4 rokmi
Dobry den, tak som sa teda nakoniec rohodla probiotika laktobacilky kupit. V lekarni mi poradili vziat si na skusku mensie balenie s vacsim obsahom tych zivych latok, alebo ako sa to nazyva. Tak som zvedava. Na webe sa casto hovori o probiotikach, pisu o nich ludia v dobrom, tak snad to bude fajn. S tym trhanim asi este pockame, doktorka sa k tomu stejne nepriklana. Teraz mame teda problem najma s jeho bruskom, tak skusim tie probiotika a ak sa mu choroba vrati, tak sa asi poohliadnem este po inej doktorke ORL, aby som mala viacej nazorov. Snad sa mu to brusko skludni no. Dakujem vam za rady!
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Veľa zdravia a šťastia celej rodine prajem.
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
dobry den, ja som mala problem s dcerou, ta nemala nic diagnostikovane, no bola chora kazdu chvilu, a v skole patrila medzi tych, co mali najviac vymeskaneho. Raz mala chripku a teploty, inokedy priedusky, anginu dokonca aj zapal pluc. Rozmyslala som ze co jej kupit, ci probiotika, laktobacily alebo enzymy a rozhodla som sa pre enzymy. Ja som kupila wobenzym, malej som ho davala podla navodu. Cele to trvalo niekolko tyznov, no imunita sa jej velmi pekne upravila a nie je hned chora. Ja som spokojna a malej je faj.
Fotografia
Martina
pred 4 rokmi
hej, enzymy pomozu, aj ja ich mam odskusane. Najlepsiu skusenost mam s wobenzymom, brala som napriklad aj Profizym, ale pri tom som necitila ani po 2 mesiacoch ziadne zlepsenie. Tak som presedlala na wobenzym, co je liek a tu uz som rozdiel citila. Posledne dve zimy ziadna chripka :)
Fotografia
Ela25
pred 2 rokmi
Taktiež používame laktobacilky od spoločnosti valosun. Berieme ich asi od leta, kedy sme boli na dovolenke. Radšej mať takúto prevenciu, ako keby som mala rozmýšľať, čo mojemu malému zlatíčku je. Niekedy si vystačíme len s mliečkom od kravičky a inokedy, keď ideme na návštevu berieme aj laktobacilky, už je to pomaly ako tampón v kabelke, pretože nikdy neviem kto ho bude potrebovať ;)
Fotografia
Marta
pred 3 rokmi
Áno, áno a áno :) Používame laktobacilky od Valosunu :) Zuzke už veľa krát pomohli. Nejak nás trápi bruško. Neviem, či je to stravou. Po vyšetreniach sme pochodili, ale dokopy nič nezistili. Pár krát sme skúsili probiotiká a pomáhajú. Takže teraz vždy keď sa niekto pýta, čo chceme, tak namiesto čokoládky vyfasujeme laktobacilky a nebolí nás aspoň bruško :)
Fotografia
Libuška
pred rokmi
Taktiež som si objednala biopron lactobacilky. Začali sme s nimi už keď sme išli na dovolenku do Chorvátska. Predsa len človek nevie, aké sú tam pomery a ako to tam funguje aj s hygienov, ako neodsudzujem cudziu krajinu, ale je to iné stravovať sa v cudzej krajine. Naše deti si už zvykli na kravské mlieko a jednoducho tam mávali len klasické v krabičke, tak som to nejako neriešila a kúpila aké prišlo :) Lactobacilky mi však boli veľmi na pomoci, lebo deti sa prepili slanej vody a potom dojedli zmrzlinu a všetko naraz a aj to tak dopadlo. Ťažkosti a bolesť bruška, no jednoducho nebolo mi všetko jedno. Myslela som, že budeme musieť ísť i na pohotovosť, našťastie sa cez noc z toho dostali, ale je pravda, že som im dala aj po trošilinke z domácej. Jednoducho keď už neviem čo, tak skúšam všetky domáce medicíny, čo ma učila mamina :) Som nadšená, keď zaberú a hlavne na dovolenku sme išli kvôli deťom :)
Fotografia
Denisa
pred rokmi
My máme veľmi dobrú skúsenosť s Biopron laktobacílky baby. Mali sme tráviace problémy, takže nám dospelým odporučila doktorka nejaké probiotiká a určite by vraj bolo super mať kravské alebo kozie mlieko čerstvé, čo bohužiaľ nemáme ani jedno, takže sme si nakúpili aj nejaké zakysanky a tak, lenže manžel má problémy s mliečnymi výrobkami, takže sme nakoniec predsa len kúpili aj nám probiotiká od Valosunu a pre Eriku práve tieto baby laktobacílky. Prechádza nám to a dúfam, že sa ale zasa nedostaneme do rovnakého stavu počas Veľkej noci :D

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Poskytnutie solídnych pôžičiek0 Nisa123 pred 2 mesiacmi
vôňa pre syna2 Kate pred rokom
vnucik a vianoce5 Anka949 pred rokmi
Objednávka 8891 Server.sk pred 3 rokmi
Zaručená pizza3 Anonym pred 3 rokmi
čo s mojimi zubami?2 Sandra pred 3 rokmi
Objednávka č.8890 Ondrej pred 3 rokmi
lyposukcia2 Hanka pred 22 dňami

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know