Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 17. augusta 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

tézy

Fotografia
Mitkin
pred 6 rokmi
Ahoj Rád by som hovoriť o kvalite dizertačnej práce. Všimol som si, že nie všetci z nich sú hodnotené objektívne. Aké chyby sa vyskytujú? Najvážnejšie: 1. Tvar grafu je stanovená na základe dvoch bodoch. (Dva body nemôže mať len rovnú čiaru) 2. Text pod grafom poprie čo je nakreslený na grafe. 3. Dátové body sú spojené prerušovanou čiarou. V prípadoch, kedy je potrebné určiť tvar krivky u tohto bodu je, šrot je chyba.

 

Diskusné príspevky (2)

Fotografia
Mitkin
pred 6 rokmi
Testoval som niekoľko dizertačných prác. Najvýznamnejšie: "Vyšetrovanie po udelení absolutória procesov v diódy medzier, studenou katódou a rozvoj miniatúrnych kovových prepäťovou stredného tlaku." ("???????????? ?????????????? ????????? ? ??????? ??????????? ? ???????? ??????? ? ?????????? ??????????? ??????????????????? ??????????? ???????? ????????.") Nedám tu analýzu samotnú. Analýza práce, nájdete na: http://dissertacii.blogspot.ru/ On je v ruštine. Ale je tlačidlo na pravej strane preklade do cudzieho jazyka. Aj všeobecne odporúčame sa pozrieť: http://dissertacii.blogspot.ru/2012/08/46-60.html Jedná sa o nevýhody, ktoré som podľa skôr.
Fotografia
Mitkin
pred 6 rokmi
Čo mám na mysli tú. Môžete vidieť sami, že práca nie je vždy objektívne overiť. Takže môžeme položiť otázku skutočnú výšku špecialistov v zamestnaní. Ak súhlasíte s mojimi závermi, musel by som skontrolovať a iné technické dizertačnej práce. Vrátane zahraničných. Moja cena 300 dolárov. Nie je to drahé. ferma1800@yandex.ru Rusko. Ryazan. Mitkin Alexander I.


 
 


Tvoje meno / prezývka:

Komentár:


 

Ďalšie podobné diskusie


Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know