Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie Dnes PR správy

Dnes je 25. marca 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Záchrana po vianočnom prejedení

Fotografia
Anonym
pred rokom
Tak dozvuky z vianočného prejedania mám ešte teraz :D cez Vianoce je to vždycky tak, že sa človek preje do neviem kam, pretože nechce nič vyhodiť a je mu to ľúto. Ja som sa miernila, pretože poslednú dobu mi robilo problém jedlo, bola som sfučaná. Mala som aj biopron forte aj čierne uhlie. Lenže stav sa opakoval. Začala som podľa rád kamarátiek skúšať vyradzovať vždy jednu potravinu a pozrime sa, dojedla som oficiálne pečivo :/ neviem čo do neho dávajú, pretože predtým mi nikdy problém nerobilo...

Diskusné príspevky (5)

Fotografia
daniela
pred rokom
Ako pred Vianocami, tak aj teraz počas dovolenky som mala k dispozícii okrem čierneho uhlia aj probiotiká biopron forte. My sme problém nemali, ale susedka z vedľajšej izby bola na tom dosť zle. Našťastie kombinácia probiotík a domácej a čierneho uhlia zabrala a mohla si užívať dovolenku. Žiadna sranda to teda nie je, keď chce človek prežiť dovolenku v pohode a naraz prídu tráviace problémy.
Fotografia
Darina
pred 5 mesiacmi
O chvíľku to bude veľmi aktuálna téma :) Trošičku sa bojím aj Vianoc a prejedania, lebo sa mi podarilo konečne dať do poriadku trávenie a teraz prídu Vianoce. Je až neskutočné, ako jednoducho človek môže nabrať pár kíl a potom tých pár kíl chudne najmenej 6 mesiacov :/ Trávenie mi samozrejme zrušil stres, to je úplne normálne. Takže som na sebe makala a zo začiatku som v období keď som brala aj antiobitiká, tak mi zdravotná sestrička pošúpla probiotiká: http://www.valosun.com/sk/produkty/biopron-9-premium-10-tob.html, mala len pár, myslím, že dve ale povedala, že tieto sa môžu užívať aj s antibiotikami a hlavne, že po ATB väčšinou býva dosť rozbité trávenie, takže ak si chcem trošku pomôcť, tak môžem aj týmto :) Od vtedy sa snažím zmeniť tráviace návyky a aj veľa pohybu mať, jasné nejde to vždy, ale snaha sa cení :)
Fotografia
Maťka
pred 3 mesiacmi
Hahaha aké výstižné! :D :D Ja osobne teda pred Vianocami začnem brať vždy prebiotiká pretože väčšinou pred Vianocami ochoriem alebo dostanem hnačku prípadne otravu jedlom :D (som proste šťastkárka čo si budeme hovoriť haha) takže vždy mám po ruke biopron 9 premium. Aj na dovolenku ho každý rok beriem, to môj pán manžel si myslí, že nás nezastihne nič ale tento rok mu húsok zalepilo keď dostal hnačku z miestnej kuchyne (no čo už, Slovák to je na haluškách vyrastal! :D ) Taak bol vďačný, že ja nejaké tabletky a probiotiká beriem :D Plus ako chlapov poznáme, dal si z domácej (dal si tak, že sa vrátil ráno o tretej). Ale zabralo mu to a veľmi rýchlo bol fit ?
Fotografia
Grimi
pred 3 mesiacmi
U nás v rodine zvyčajne problémy s trávením nemáme, ale vždycky okolo Vianoc a Veľkej noci pre istotu nasadím Biopron svojmu manželovi aj svojím dvom dcérkam. Doteraz problémy nikdy nemali, ale ja som ich mať zvykla a pomohli mi probiotiká. Takže ako takú poistku som ich nasadila aj tento rok a dúfam že po pri tom dojedaní vianočného šalátu všetko prebehne ľahko.
Fotografia
Markéta
pred rokom
Vianoce sú hádam jediný čas, keď nikto nepozerá na ručičku váhy a dopraje si všetko dobroty, pozor, aby ste to neprehnali... Odkaz na článok: http://fit.server.sk/vyziva/zachrana-po-vianocnom-prejedeni/

My sme mali celkom na Vianoce problém :/ Ja som si dala predsavzatie a držím si ho, jedla som síce do sýtosti ale s rozumom :) Môj priateľ ale musel miešať jedno cez druhé a tak mu bolo strašne zle. Obchody klasika pozatvárané, takže som obvolávala kamarátky, či niektorá nemá niečo na trávenie. Našli sme biopron 9 premium, nepoznala som, no teraz som sa už poistila radšej na Veľkú noc, pretože na Vianoce zabral a mali sme aspoň pokoj a mohli sme ísť aj na prechádzku :)

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Majk Spirit vydáva ďalší album0 Anonym pred 25 dňami
Deň otcov plný prekvapení0 Anonym pred 2 mesiacmi
Arteterapia: Keď umenie lieči0 Anonym pred 2 mesiacmi
Kŕčové žily0 Evka pred 2 mesiacmi
Výhody studenej sprchy0 Anonym pred 2 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Nový album PENTATONIX už čoskoro!
Už 7.apríla sa môžeme tešiť na novinku skupiny Pentatonix - PTX VOL.4-CLASSICS!
Nový album PENTATONIX už čoskoro!