Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 17. augusta 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Využite akčné pobyty - Jesenný relax v Kúpeľoch Luhačovice

Fotografia
Ľuľa
pred rokmi
Odporúčam na 100 % :) My sme teda využili zľavu v hoteli Alexandria - Babí léto + dožinkové slávnosti a tie masáže a kúpele. No hneď by som sa vrátila, aby ma tam rozmaznávali aj naďalej. Cítila som sa úplne blažená. Keď pracujem nonstop za počítačom, takýto relax je pre mňa najlepší. Obávali sme sa iba jediného, že tam budú negatívni ľudia, ale tým, že tam neboli vlastne deti do 12 rokov, vypustili sme väčšinu a druhú časť úplne, keď pred nami začali negatívne hovoriť. Len sme povedali, že my sme si prišli užiť víkend a nie teraz počúvať ako je ich život na dve veci a ak to chcú zmeniť, musia začať zmenou svojho myslenia. Jasné nahnevali sme tam mnoho ľudí, ale potom sme sa dali do rečí skôr s tými, čo majú nie ľahký život, ale vždy si z dňa vypichli tú najlepšiu vec, ktorá sa im stala a tej sa držali ;)

Diskusné príspevky (13)

Fotografia
Kristína
pred rokmi
No, bola som v hoteli Alexandria, využili sme akciu, ktorú teraz dávajú na stránkach: http://hotelalexandria.cz/lazenske-wellness-pobyty-alexandria-luhacovice-akcni.php a bolo tam nádherne, ešte aj počasie nám skvelo vyšlo. Využili sme aj možnosť ísť sa najesť do reštaurácie v Jurkovičovom dome, naozaj tá architektúra je krásna :) Okolie je úžasné - príroda a všetko. Jednoducho riadny relax.
Fotografia
Wewe
pred rokom a pol
Do Luháčovic sa naozaj vyplatí ísť. Hlavne na jar, vtedy je všetko rozkvitnuté a prevoňané kvetmi. Kto má rád vínko odporúčam niekedy september alebo október, kedy už začína burčiačik alebo tie také prvé vínka. Ale taká domáca pálenôčka na liečenie, tu sa proste nájde všetkého viac než dosť. Obytovaní sme boli v hoteli Alexandria, veľmi luxusné a moderné miesto, kde sa človek cíti ako v bavlnke, aj na taký luxus sa veľmi rýchlo zvyká :) Tak uvidíme či pôjdeme aj tento rok, predsa len je to tam lepšie, lebo človek necíti ten stres ako na dovolenkde kde je strašne veľa turistov
Fotografia
Luiza
pred rokom a pol
Ako celkom to vie človeka nahnevať, ke´d sa dozvie niečo takéto že prebehlo :D Ale čo už, už sme si dali klasickú rezerváciu a ideme cez leto do hotela Alexandria, povedali sme si, že žiadne more a zvlášť nie, ak tam opäť budú nafrčaní Slováci a Česi a budú pindať, ako na tri bodky majú prácu. Posledný deň som sa už nezdražala a povedala jednému, ktorý vyletel na svoju ženu, nech dá výpoveď ak si myslí, že je to prácou. Bolo hrobové ticho a my sme odišli :D pevne však verím, že tam takíto nebudú a že tam možno spoznám nejakých dobrých ľudí s ktorými udržím aj kontakt :)
Fotografia
Denisôčka
pred rokom
U nás teda zvíťazil letný pobyt. Mali pekné balíčky v hoteli Alexandria, takže sme nemali nad čím váhať. Od dovolenky pri mori nás odradila práve situácia, ktorá sa deje neustále s atentátmi. Takže sme si povedali s dievčatami, že to nebudeme riskovať a skočíme si tam :) v diskusných fórach som sa dočítala, že tam nemôžu ísť deti do 12 rokov, čo je pre nás úplne super a nakoľko máme auto, naplánovali sme si aj nejaký ten "trip" po okolí ak nám vyjde čas, chceli by sme ísť aj do nejakého aqualandu :) neviete mi niečo také poradiť?:)
Fotografia
Taťána
pred rokom
Tento rok sme si dovolili dovolenku nielen pri mori ale aj v Luháčoviciach a keďže nám tam bolo tak dobre, tak sme si povedali, že pôjdeme aj na silvestrovský galavečer. V hoteli Alexandria ako aj jeho okolí čo do Luháčovic bolo naozaj krásne a príjemne :) Cítili sme sa tak rozmaznávaní ako už dlho nie, dokonca ani pri mori s all inclusive to také super nebolo ako v ČR :) Využili sme ponuku hotela na predĺžený víkend http://hotelalexandria.cz/lazensky-pobyt-vikend-2016.php a k tomu sme si ešte prikúpili pár masáži, no jednoducho joooj, henď by som šla znova ;)
Fotografia
Elka
pred rokom
Akciové pobyty sa naozaj oplatia :) My sme už využili na jar jeden pobyt v hoteli Alexandria a teraz pôjdeme na galavečer a veru teším sa poriadne :) Už aby to bolo :) parádny relax, príjemné masáže, večery, prechádzky... všetky tie skvelé služby. Jednoducho to bude znova trošku ten romantický pobyt, kedy si konečne doprajeme trošku bez detí, pretože tam nemôžu ísť deti do 12 rokov :)
Fotografia
Mirka
pred rokom
My sme s manželom tiež boli na jar na akciový pobyt a už teraz sa neviem dočkať toho ďalšieho. Veď kto by si neužíval skvelé masáže, jedlo a hlavne zaslúžený oddych, a kľud od detí? Mne osobne by aj počas dovolenkového obdobia úplne stačil hotel Alexandria, a nepotrebujem ísť do Egypta :)
Fotografia
karolínka
pred rokmi
My sme teda v Luháčoviciach ten jesenný pobyt nestihli, ale už sme si zakúpili predĺžený víkend v hoteli Alexandria na víkend po Veľkej noci, preto dúfam, že tam bude aspoň pekne kvitnúť všetko. Kamarátka vravela, že sa tam oplatí ísť. Osobne nebola teda v hoteli Alexandria, ale boli tam myslím na obed a vraj stojí za zmienku náš rodák Jurkovič :) Taktiež veľké množstvo minerálnych prameňov.Skutočne sa na to teším
Fotografia
Lucita
pred rokmi
Luháčovice sú geniálne. Určite budem odporúčať všetkým. Nezistili sme síce, koľko mali návštevníkov za rok 2015, ale určite ich tam bolo veľa. Veď keď si len vezmem predĺžený víkend v Hoteli Alexandria, tak tam bolo plno zaujímavých ľudí od Nemcov pomaly po Rusov :) So všetkými sme si pokecali v angličtine a boli všetci strašne ústretoví a milí :) Priateľ získal nejaké kontakty na cudzie firmy a už som teraz zvedavá, či z toho niečo bude. Minimálne aspoň budeme cvičiť angličtinu či už písomnú alebo telefonickú :) s jedným nemeckým párom sme sa dohodli na spoločnom pobyte v Českom Švajčiarsku niekedy apríl máj, tak som zvedavá, i keď sme im navrhli, že by sme mohli opäť zopakovať pobyt v Alexandrii a ich night clube ;)
Fotografia
Viola27
pred 2 rokmi
Kúpeľné procedúry pri všetkých pobytoch obsahujú prírodný uhličitý kúpeľ, relaxačný kúpeľ s prísadou, masáž éterickým olejom, masáž klasickú, inhaláciu minerálnej vody a denne pitnú kúru liečivých minerálnych vôd. Odkaz na článok: http://fit.server.sk/zdravie/vyuzite-akcne-pobyty-jesenny-relax-v-kupeloch-luha/

My ideme do Luháčovic cez leto :) Idem sa vyrelaxovať len ja amoji rodičia :) Myslím, že si konečne zaslúžia dovolenku bez detí a detského kriku a plaču :) Vybrala som hotel Alexandria, kde deti do 12 rokov nemôžu ísť, čo bude skvelá výhoda pre ich relax :) Dúfam však, že si užijú aj jedinečný dizajn tohto hotela. Na webe sa píše, že je hotel rozdelený na dve časti a to egyptskú a prvorepublikovú s francúzskou reštauráciou. Dúfam aj v to, že nám vyjde počasie a budeme sa môcť pokochať okolím. Možno zbehneme aj na nejaký výletík ;)
Fotografia
Anna
pred 2 rokmi
Bože, to znie fakt tak dobre :) Hneď by som išla :) Možno presvedčím partnera, aby sme namiesto k moru išli radšej do Luháčovic. Mrkla som aj na stránky hotela Alexandria a všetko je tam tak dobre popísané a tak krásne, jooj. Možno sa vyhovorím aj na to, že by benzín stál menej ako keby sme išli do Dubrovníka, keď to máme do Luháčovic necelé 3 hodinky :) Oproti Dubrovníku a teplu ktoré tam bude... Možno sa dá ukecať, zaujať by ho teda mohlo aj to, že tam nebudú tie deti do 12 rokov.
Fotografia
DankaTrip
pred rokom a pol
už i minulý rok som počula veľmi dobré ohlasy na Luháčovice, tento rok by som ich rada navštívila, trebárs s maminkou či sestrami :) Premýšľali sme o http://hotelalexandria.cz/akcni-lazensky-pobyt-dovolena-v-alexandrii.php a vôbec to nevyzerá zle. Nie je to ani strašná cena za ten luxus čo ponúkajú :) Taktiež si myslím, že aj mamka aj sestra by si rady oddýchli od všetkého hluku a malých detí ;)
Fotografia
An.ma
pred rokom a pol
Tak za mňa, pokiaľ kúpele, tak jedine v Luhačoviciach. Chodím tam už od detstva, najskor s rodičmi teraz už i s priateľom a nedám na nich dopustiť. Zo začiatku nám bolo jedno kde tam budeme a vyberali sme vždy hotel podľa aktuálnej ceny. Potom sme tiež v nejakej zľave našli Hotel Alexandria a od tej doby chodíme už iba tam. Je to špička vo svojej kategórii, správajú sa tam k vám ako k vzácnej návšteve a tak to má predsa byť. Jedlo je tam úžasné a ubytovanie tiež, nič nám tam nechýba. Chodíme tam tak 3x ročne na víkend i na týždeň a ešte nikdy sme neboli nespokojní.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Dara Rolins má nový album - ETC0 Viki hotvathova pred 13 dňami
Umenie z klincov0 hacksolution101 pred 20 dňami
Trish Richardson 10 Anonym pred 22 dňami
Deti a obezita0 Petra pred 26 dňami
Jeep Grand Cherokee SRT0 Anonym pred mesiacom

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Dara Rolins má nový album - ETC
Dočkali sme sa a je fantastický!
Dočkali sme sa a je fantastický!
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!