Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 25. septembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Vši - "zvieratká" parazitujúce v našich vlasoch

Fotografia
Linda
pred 28 dňami
skuste liquido duo forte, bola som prekvapena ale na prvykrat pozabijal vsetky vsi a my sme sa ich jednoducho zbavili

Diskusné príspevky (3)

Fotografia
Kika
pred 3 rokmi
Dovolenkové pobyty v cudzích krajinách, letných táboroch a prespávanie v rôznych turistických ubytovniach zanechajú vo vlasoch často ... Odkaz na článok: http://fit.server.sk/choroby/vsi-zvieratka-parazitujuce-v-nasich-vlasoch/

Keď raz chytíte vši to je katastrofa, hlavne ak máte dlhé vlasy. Mne trvalo dva mesiace kým som mohla povedať, že som sa ich načisto zbavila. Mala som dlhé krásne vlasy, takže krok číslo 1 - skrátiť. Pretože to vyčesávanie z dlhých vlasov bolo nekonečné. Tri hodiny denne som strávila denne šampónovaním, fénovaním vyčesávaním. Neviem kde som ich chytila, prípadne od koho, pretože v mojom okolí nikto iný vši nemal. Čo sa týka prípravkov, vyskúšala som niekoľko ale najviac som bola spokojná s liquido duo, najlepšie vši zabíjal. Inak aj elektronický hrebeň na vší je super.
Fotografia
Majka
pred 2 rokmi
teplo a chémia najviac pomáhajú, my sme použili liquido duo forte, odporučila nám ho lekárnička, lebo okrem šampónu obsahuje aj sérum a je silnejší, takisto aj fénovanie nám pomohlo ;)
Fotografia
Peťka
pred rokmi
ešteže sa dá vši v tejto dobe ľahko zbaviť vďaka šampónom z lekárne, my sme použili liquido duo forte a vši hneď mŕtve, len sme ich vyčesali a vyprali obliečky a veci doma :)

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Dara Rolins má nový album - ETC0 Viki hotvathova pred 2 mesiacmi
Umenie z klincov0 hacksolution101 pred 2 mesiacmi
Trish Richardson 10 Anonym pred 2 mesiacmi
Deti a obezita0 Petra pred 2 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT