Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 19. novembra 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Svetozár Stračina – Neďaleko do neba

Fotografia
Pavel
pred 2 rokmi
Meno Svetozára Stračinu je bytostne spojené predovšetkým s ľudovou hudbou z celého Slovenska. Nemenej dôležitou súčasťou jeho bohatej tvorby je však filmová hudba. Odkaz na článok: http://music.server.sk/recenzie/cd/svetozar-stracina-nedaleko-do-neba/

skoda, ze zatial nikoho v tejto gubernii nenapadlo vydat CD Svetozara Stracinu s Best Of vyberom jeho filmovej hudby so znamych filmov ci serialov...to by sa podla mna predavalo dobre a vela ludi by to privitalo...aspon ja som take CD nasho slovenskeho Morriconeho nikde doteraz nenasiel...no ale co uz, sme predsa na Slovensku

Diskusné príspevky (2)

Fotografia
walker
pred 2 rokmi
Myslíte si, že o získanie úveru? Ste vážne potrebuje naliehavú úveru založiť svoj vlastný podnik? Ste v dlhoch? Žijete, obmedzené bankové a nemohli použiť banky, alebo je lepšie mať projekt a Budete potrebovať úver, financovanie zlú alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, investovať peniaze do podnikania. Takže, ak chcete požičať peniaze, neváhajte ma kontaktovať, aby sa dozvedieť viac o mojom stave veľmi prospešné. som riešenie Vaše finančné problémy. Toto je vaša šanca na dosiahnutie svojho želania, dávame osobné úvery, podnikateľské úvery a firemných úverov, a všetky druhy úveru spolu s úrokmi vo výške 2% Pre viac informácií kontaktujte nás emailom: (alenxanderwalkerusacompany@gmail.com)
Fotografia
david verney
pred mesiacom
We are specialized in Bank Guarantee {BG}, Standby Letter of Credit {SBLC}, Medium Term Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft {CBD} as well as other financial instruments issued from AAA Rated bank such as HSBC Bank Hong Kong, HSBC Bank London, Deutsche Bank AG Frankfurt, Barclays Bank , Standard Chartered Bank and others on lease at the lowest available rates depending on the face value of the instrument needed. We deliver with time and precision as sethforth in the agreement. Our terms and Conditions are reasonable, below is our instrument description. The procedure is very simple; the instrument will be reserved on euro clear to be verified by your bank, after verification an arrangement will be made for necessary bank documents and stock testing expenses, the cost of the Bank Guarantee will be paid after the delivery of the MT760. DESCRIPTION OF INSTRUMENT: Instrument: Bank Guarantee (BG/SBLC). Total Face Value: Minimum of 1M Eur/USD (One Million Eur/USD) to Maximum of 5B Euro/USD(Five Billion Eur/USD). Issuing Bank: HSBC London, Barclays Bank, Deutsche Bank Frankfurt, Hong Kong, Any AA rated Bank in Europe or any Top 25 WEB. Age: One Year, One Day Leasing Price: 4% of Face Value plus 1% commission fees to brokers. Delivery: Bank to Bank SWIFT. Payment: MT-760. Hard Copy: Bonded Courier within 7 banking days. All relevant business information will be provided upon request plus our terms and procedures. Contact name: David Verney Email : davidverney18@gmail.com skype davidverney18@gmail.com

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Gersonova terapia0 Anonym pred 4 dňami
Husté vlasy za pár sekúnd0 Anonym pred 2 mesiacmi
Unavená pleť - tipy a triky0 Lalala pred rokom

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know