Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie Dnes PR správy

Dnes je 25. marca 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Svadba a dovolenka súčasne

Fotografia
Lucka
pred rokom
Osobne si neviem predstaviť, že by sme mali svadbu niekde preč :) Viem si predstaviť, že je to pre páry, ktoré si nepotrpia na veľké slávnosti a iné páry, ale my máme vo zvyku robiť veľké svadby a hlavne sa tam stretnem s ľuďmi, ktorých som už trebárs dlhšie nevidela. Budúci rok máme svadbu aj my a tuším som týmto článkom trošku inšpirovaná na svadobnú cestu :) Uvidíme ako nám to finančne bude vychádzať, ale ak by nevychádzalo, tak to posunieme viac k zime ;) však na rovníku to je jedno kedy pôjdeme. Skvelý typ na www.obrucky-rydl.sk, už som si tam vyhliadla jedny obrúčky, tak uvidíme čo mi na ne povie snúbenec. Najlepšia je jednoduchá klasika :)

Diskusné príspevky (7)

Fotografia
Erika Timková
pred rokom
Ako nevravím, že to nie je pekné, ale je to vhodné skôr pre takých, čo majú malé rodiny... osobne mi je ťažké pomyslenie, že by som na svojej svadbe nemala svojich blízkych, ktorí mi tak pomáhali počas školy a potom aj v rôznych okamihoch môjho života. Nedávno som videla krásny film o svadbách a dokonca aj film, kedy sa mladí brali bez rodičov a tých to veľmi sklamalo, takže sme si povedali, že si urobíme krásnu veľkú svadbu na ktorej sa naozaj zijde celá família :) už teraz sa teším. Už máme aj zakúpené krásne obrúčky, ako stále dosť, ale zasa je to pamiatka hádam na celý život ;) http://www.obrucky-rydl.sk/snubni-prsteny-model-c-365-02
Fotografia
Denisa
pred 5 mesiacmi
Kamarátka mala svadbu na Islande a vyzeralo to naozaj nádherné :) Žiaľ ja si neviem predstaviť, že by na našej svadbe neboli naši súrodenci a rodičia. Sú to pre nás najdôležitejší ľudia na svete :) Plánujeme už svadbu vo februári, keď vykopeme zemiaky :D :D a včera sme si vybrali obrúčky: http://www.obrucky-rydl.sk/img/auto/1/0/364.jpg už aby boli doma :) Takmer všetko zariadené a potom pôjdeme na svadobnú cestu buď do Thajska alebo na Bali :)
Fotografia
Emka33
pred mesiacom
ja som na takej svadbe bola :) boli sme na Islande a bolo to nádherné :) Žiaľ kamarátka už nemá rodinu a jej manžel nemá dobrý vzťah so svojou rodinou, takže sa rozhodli to uskutočniť v kruhu najbližších :) No a teraz sa ideme brať my :) ŽIaľ mimo hranice to neurobíme, pretože my naopak máme veľkú rodinu. Od svojho budúceho som dostala zásnubný prstienok v podobe malej perličky a potom som našla tento krásny článok :) https://www.obrucky-rydl.sk/zaujimavosti/perly-kuzlo-luxusu-nielen-k-zvlastnej-prilezitosti
Fotografia
Anonym
pred 2 dňami
My sme boli s manželom na Bora Bora, mali sme tam svadbu a potom aj dovolenku :) Bol to super nápad pretože na dovolenke bola s nami aj naša rodina. Skoro všetko sme zabezpečili tam na mieste takže sme veľa toho so sebou netrepali. Zo slovenska som si jedine zobrala šaty pretože boli po mojej mamine a kúpili sme si u Rýdla na Slovensku svadobné obrúčky. Inak všetko sme mali krásne prichystané na Bora Bora. Ak vám mám povedať pravdu bolo to nádherné ako v rozprávke! A pokiaľ si nepotrpíte na veľkej a honosnej svadbe tak vám určite odporúčam spojiť svadbu s dovolenkou ak sa vaša rodina vie dostaviť na dané miesto je to nádherný zážitok ako pre vás tak aj pre nich a tiež relax od každodenného stresu. Ale je pravda, že aj na Slovensku sa dá kde dovolenkovať :) máme nádhernú krajinu a hlavne hory.
Fotografia
AnnaM
pred rokom a pol
Začať svoj spoločný život môžete na rozprávkových plážach pod palmami, ale aj v rušných mestách ďaleko on Slovenska. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/cestopisy/svadba-a-dovolenka-sucasne/

Tak na Bora Bora asi pôjdeme na svadobnú cestu :) Neviem si predstaviť, že by som nemala počas tak dôležitého dňa mojich najbližších. Už som si si čítala všetko potrebné na svadbu a okolo svadby, predsa len potrebujeme doladiť všetky drobnosti. Už máme aspoň obrúčky, ešte že existujú e-shopy, kde sa dajú kúpiť aj krásne obrúčky ako napríklad obrucky-rydl.sk. Už máme aj grafika, ktorý nám spraví pozvanky+ menovky. Sála, fotograf a kameraman sú už tiež zajednaní. Šaty mám vyhliadnuté, ale budem si len požičiavať :)
Fotografia
Danka
pred rokom
Las Vegas je také komerčné, všetci by chceli ísť do Las Vegas ale vlastne nevedia, koľko to stojí :) taká Bora Bora by mohla byť zaujímavá :) Síce sama si neviem predstaviť, že by som sa tam vydávala, no znie to určite veľmi zaujímavo :) Ďakujem za zaujímavú stránku na www.obrucky-rydl.sk, určite sa tam pozriem , budem potrebovať si pozrieť nejaké tie prstienky, aby som vedela vôbec v akej cene sa zvyčajne zlaté obrúčky pohybujú :)
Fotografia
Adriana
pred rokom
Fu, tak znova nejaká zaujímavá inšpirácia. My síce budeme mať svadbu na Slovensku ale veľmi rada si dám poraidť od odborníkov, lebo budeme chcieť ísť potom na dovolenku. Šetrila som si našťastie a tak mi to aj vyjde :) Keby som na to nemyslela, tak dopadnem asi ako kamarátka, ktorá bola vystresovaná a ešte aj nestíhali nič. My už máme prstienky. Nechala som sa práve inšpirovať taktiež zaujímavými prstienkami z webu www.obrucky-rydl.sk a hlavne super je to, že som si tam mohla nastaviť veľkosť prstienkov. Potom sme ich len odskúšali a máme o starosť menej :) Bora Bora by mohla byť viac ako zaujímavá pre svadobnú cestu, boli ste tam už niekto?:) alebo nejaké kúpele?

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Majk Spirit vydáva ďalší album0 Anonym pred 25 dňami
Deň otcov plný prekvapení0 Anonym pred 2 mesiacmi
Arteterapia: Keď umenie lieči0 Anonym pred 2 mesiacmi
Kŕčové žily0 Evka pred 2 mesiacmi
Výhody studenej sprchy0 Anonym pred 2 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Nový album PENTATONIX už čoskoro!
Už 7.apríla sa môžeme tešiť na novinku skupiny Pentatonix - PTX VOL.4-CLASSICS!
Nový album PENTATONIX už čoskoro!