Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 20. mája 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Svadba a dovolenka súčasne

Fotografia
Lucka
pred 3 rokmi
Osobne si neviem predstaviť, že by sme mali svadbu niekde preč :) Viem si predstaviť, že je to pre páry, ktoré si nepotrpia na veľké slávnosti a iné páry, ale my máme vo zvyku robiť veľké svadby a hlavne sa tam stretnem s ľuďmi, ktorých som už trebárs dlhšie nevidela. Budúci rok máme svadbu aj my a tuším som týmto článkom trošku inšpirovaná na svadobnú cestu :) Uvidíme ako nám to finančne bude vychádzať, ale ak by nevychádzalo, tak to posunieme viac k zime ;) však na rovníku to je jedno kedy pôjdeme. Skvelý typ na www.obrucky-rydl.sk, už som si tam vyhliadla jedny obrúčky, tak uvidíme čo mi na ne povie snúbenec. Najlepšia je jednoduchá klasika :)

 

Diskusné príspevky (13)

Fotografia
Erika Timková
pred 3 rokmi
Ako nevravím, že to nie je pekné, ale je to vhodné skôr pre takých, čo majú malé rodiny... osobne mi je ťažké pomyslenie, že by som na svojej svadbe nemala svojich blízkych, ktorí mi tak pomáhali počas školy a potom aj v rôznych okamihoch môjho života. Nedávno som videla krásny film o svadbách a dokonca aj film, kedy sa mladí brali bez rodičov a tých to veľmi sklamalo, takže sme si povedali, že si urobíme krásnu veľkú svadbu na ktorej sa naozaj zijde celá família :) už teraz sa teším. Už máme aj zakúpené krásne obrúčky, ako stále dosť, ale zasa je to pamiatka hádam na celý život ;) http://www.obrucky-rydl.sk/snubni-prsteny-model-c-365-02
Fotografia
Denisa
pred 3 rokmi
Kamarátka mala svadbu na Islande a vyzeralo to naozaj nádherné :) Žiaľ ja si neviem predstaviť, že by na našej svadbe neboli naši súrodenci a rodičia. Sú to pre nás najdôležitejší ľudia na svete :) Plánujeme už svadbu vo februári, keď vykopeme zemiaky :D :D a včera sme si vybrali obrúčky: http://www.obrucky-rydl.sk/img/auto/1/0/364.jpg už aby boli doma :) Takmer všetko zariadené a potom pôjdeme na svadobnú cestu buď do Thajska alebo na Bali :)
Fotografia
Emka33
pred 2 rokmi
ja som na takej svadbe bola :) boli sme na Islande a bolo to nádherné :) Žiaľ kamarátka už nemá rodinu a jej manžel nemá dobrý vzťah so svojou rodinou, takže sa rozhodli to uskutočniť v kruhu najbližších :) No a teraz sa ideme brať my :) ŽIaľ mimo hranice to neurobíme, pretože my naopak máme veľkú rodinu. Od svojho budúceho som dostala zásnubný prstienok v podobe malej perličky a potom som našla tento krásny článok :) https://www.obrucky-rydl.sk/zaujimavosti/perly-kuzlo-luxusu-nielen-k-zvlastnej-prilezitosti
Fotografia
Anonym
pred 2 rokmi
My sme boli s manželom na Bora Bora, mali sme tam svadbu a potom aj dovolenku :) Bol to super nápad pretože na dovolenke bola s nami aj naša rodina. Skoro všetko sme zabezpečili tam na mieste takže sme veľa toho so sebou netrepali. Zo slovenska som si jedine zobrala šaty pretože boli po mojej mamine a kúpili sme si u Rýdla na Slovensku svadobné obrúčky. Inak všetko sme mali krásne prichystané na Bora Bora. Ak vám mám povedať pravdu bolo to nádherné ako v rozprávke! A pokiaľ si nepotrpíte na veľkej a honosnej svadbe tak vám určite odporúčam spojiť svadbu s dovolenkou ak sa vaša rodina vie dostaviť na dané miesto je to nádherný zážitok ako pre vás tak aj pre nich a tiež relax od každodenného stresu. Ale je pravda, že aj na Slovensku sa dá kde dovolenkovať :) máme nádhernú krajinu a hlavne hory.
Fotografia
Amálka
pred 2 rokmi
My sme tak svadbu mali :) Bolo to riadne super :) akože najprv takú tú súkromnú a následne musela byť riadne veľká svadba u nás doma :) Tiež sme si zakúpili obrúčky v Bratislave od Rýdla a nebanujem :) Sú krásne a hlavne nevytŕčajú tak z radu, kamienky sme si nedali a dali sme si matné červené zlato, na vnútro obrúčky sme si dali meno toho druhého a samozrejme dátum svadby aby sme nezabudli, kedy máme sláviť výročie ;)
Fotografia
Nikola
pred rokmi
Znie to úplne čarovne! Svadba aj dovolenka v jednom to je asi sen nie jedného paru. Ale kameň úrazu nastáva pri otázke.. a z kadiaľ na to ?? vždy som si to predstavovala tak, že by sme sa s priateľom vzali na Fiji, kde by sme zavolali ak našich najbližších. Pravdaže by sme im museli zaplatiť letenky a ubytovanie, jedlo. A všetko ostatne okolo svadby. Takze pri kalkulácii som sa tohto snu rýchlo vzdala, síce je to nádherne ale a pre nás čo zarobíme ledva na zaplatenie vody, dosť nereálne ?? avšak mám kamarátku, ktorá je z bohatej rodiny a ona s manželom mala svadbu na hawaii. Vraj to bolo niečo úplne nádherne a romanticko rozprávkové. Avšak dali za to nemalé peniaze. Ale to hlavne, obrúčky si zabudli pri tom zhone kúpiť, takže im rodicia ešte na Slovensku kupovali obrúčky od Rydla a leteli tam skôr ?? ale videla som fotky fakt nádherne to mali ?? hlavne hawaii je úplne úžasný a už len to miesto samo o sebe je magické, hlavne ako píšete Maui, ktoré je úplne čarovne. Ale mne by nevadila dovolenka a svadba na akomkoľvek ostrove, nie som náročná ?? môžem len snívať
Fotografia
Darinka
pred rokmi
My sme tento rok mali tiež svadbu v zahraničí :) Najprv sme mali len takú malinkú, že my dvaja a svedok a potom sme si to zopakovali aj na Slovensku :) Kúpili sme si krásne prstienky: https://www.obrucky-rydl.sk/snubni-prsteny-model-c-361-02, ja som si teda dopriala aj kamienok :) Svadbu sme mali na Maledivách a bola naozaj super :) Pôvodne sme chceli ísť na svadobnú cestu na Kubu, ale žiaľ mrzí ma, ako to tam celé vyzerá :/ Dúfam, že čoskoro im bude svitať na lepšie časy
Fotografia
Daenka
pred rokmi
Exotické svadby sú super. Mne by bolo skôr ľúto, že tam nie je aspoň moja najmilšia rodinka. Takže my volíme klasiku - v našej rodnej dedinke a následne ideme do exotiky na svadobnú cestu :) Tiež sme si zakúpili obrúčky z www.obrucky-rydl.sk a som milo prekvapená aká kvalita to je :) Budeme mať síce malú svadbičku, ale za to chceme do nej vložiť toľko lásky, aby na ňu naši nezabudli °:)
Fotografia
Miluška
pred rokmi
Tak ja som veľmi chcela mať svadbu aj dovolenku súčasne, pozerala som aj cenu koľko by to bolo aj všetko okolo toho, letenka ubytko. Ale v tom mi ťuklo, že ak budeme mať svadbu a dovolenku súčastne tak musíme so sebou zobrať aj hostí, kt. by sme chceli pozvať na svadbu a to hneď treba platiť letenku ubytovanie jedlo a všetko s tým spojené. Plus ešte kupovať veci na svadbu, obrúčky, tortu atď. Nakoniec nám obrúčky kúpili rodičia od Rýdla, ktoré sme si vybrali a mali sme svadbu tu. Ledva nám to vyšlo finančne tu takže si neviem predstavť ako by sme s finančne boli na tom tam.
Fotografia
IvankaT.
pred rokom a pol
V pohode, my sme mali minisvadbičku na Maledivách :) A potom sme si to užili s rodinou ešte raz :) Prišlo nám to super sa vziať a keď už sa naskytla príležitosť tak prečo nie? :) Akurát obrúčky boli problém, ale tie sme si nakoniec kúpili až po príchode na Slovensko. Pozerali sme sa na viacero typov, ale nakoniec sme si objednali cez https://www.obrucky-rydl.sk/ a sú úplne super ;)
Fotografia
AnnaM
pred 3 rokmi
Začať svoj spoločný život môžete na rozprávkových plážach pod palmami, ale aj v rušných mestách ďaleko on Slovenska. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/cestopisy/svadba-a-dovolenka-sucasne/

Tak na Bora Bora asi pôjdeme na svadobnú cestu :) Neviem si predstaviť, že by som nemala počas tak dôležitého dňa mojich najbližších. Už som si si čítala všetko potrebné na svadbu a okolo svadby, predsa len potrebujeme doladiť všetky drobnosti. Už máme aspoň obrúčky, ešte že existujú e-shopy, kde sa dajú kúpiť aj krásne obrúčky ako napríklad obrucky-rydl.sk. Už máme aj grafika, ktorý nám spraví pozvanky+ menovky. Sála, fotograf a kameraman sú už tiež zajednaní. Šaty mám vyhliadnuté, ale budem si len požičiavať :)
Fotografia
Danka
pred 3 rokmi
Las Vegas je také komerčné, všetci by chceli ísť do Las Vegas ale vlastne nevedia, koľko to stojí :) taká Bora Bora by mohla byť zaujímavá :) Síce sama si neviem predstaviť, že by som sa tam vydávala, no znie to určite veľmi zaujímavo :) Ďakujem za zaujímavú stránku na www.obrucky-rydl.sk, určite sa tam pozriem , budem potrebovať si pozrieť nejaké tie prstienky, aby som vedela vôbec v akej cene sa zvyčajne zlaté obrúčky pohybujú :)
Fotografia
Adriana
pred 3 rokmi
Fu, tak znova nejaká zaujímavá inšpirácia. My síce budeme mať svadbu na Slovensku ale veľmi rada si dám poraidť od odborníkov, lebo budeme chcieť ísť potom na dovolenku. Šetrila som si našťastie a tak mi to aj vyjde :) Keby som na to nemyslela, tak dopadnem asi ako kamarátka, ktorá bola vystresovaná a ešte aj nestíhali nič. My už máme prstienky. Nechala som sa práve inšpirovať taktiež zaujímavými prstienkami z webu www.obrucky-rydl.sk a hlavne super je to, že som si tam mohla nastaviť veľkosť prstienkov. Potom sme ich len odskúšali a máme o starosť menej :) Bora Bora by mohla byť viac ako zaujímavá pre svadobnú cestu, boli ste tam už niekto?:) alebo nejaké kúpele?


 
 


Tvoje meno / prezývka:

Komentár:


 

Ďalšie podobné diskusie

Halloween0 Anonymus pred 2 mesiacmi
Bajkal – najstaršie a najhlbšie jazero na svete0 Viviannaferkova pred 2 mesiacmi
Zdravie z ázijskej kuchyne0 Leus pred 2 mesiacmi
Trójska záhada0 Nick pred 4 mesiacmi
Šťavnaté uhorky0 Anonym pred 4 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know