Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 20. októbra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

S mágiou opatrne – všetko sa nám trikrát vráti!

Fotografia
Anonym
pred rokom
a kde sú tí šamani ?, vedia vrátiť aj znečenú lásku ? :)

Diskusné príspevky (8)

Fotografia
janik
pred rokom
su tu viborne slova chcel bi som sa to aj ja naučit alebo vediet
Fotografia
Anonymus
pred 4 rokmi
Ak hľadáte odborníkov v mágii hľadajte na nete prastaré cesty, tam vám poradia.
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
Netrepte ,vestec ma zmysel navyse od Boha
Fotografia
Anonym
pred 6 rokmi
Vždy treba mať na pamäti, že všetko čo vyšleme sa nám trojnásobne vráti a preto mágiu nesmieme zneužívať na ubližovanie iným. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/interesante/s-magiou-opatrne-vsetko-sa-nam-trikrat-vrati/

chcem sa opytat pouzila som kuzlo na rozduchanie lasky ..som vydata a uz dlhsiu dobu nam to neklape cobec tak som urobila kuzlo s ruzovou svieckou napisala na papierik meno manzela a vyfarbila na ceveno srdce ..bohuzial kuzlo sa obratilo proti mne on ma znenavidel strasne ma urazna som na tom psychicky hrozne mame spolu dve deti .prosiiim o pomoc ako to zvratit zvisky po kuzleni som neuchovala ak by mi niekto mohol pomoct bola by som nesmierne vdacna .moj e-mail je ally5555@azet.sk .dakuejm za kazdu odpoved
Fotografia
Steve Jokes
pred 6 rokmi
je toto mozne?
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Ahoj ja vám môžem odporučiť aj tento web www.skola-magie.cz som u nich v škole mágie, majú jej online a je supr, majú aj kurzy mágie online a eshop s kúzlami.
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Pozor na veštcov, kartárov a mágov - sú to falošný pomocníci, ktorí vidia tak 1/20 z toho čo môžu vidieť a myslia si že vedia tak veľa. Ale omyl, nevedia nič a svoj život a čas tu zemi premrhajú a budú sa musieť narodiť opäť - aby sa ich duch potrebne vyvinul / ak vôbec dostanú takú šancu od Boha/ - aby sa mohli po smrti z tejto hmotnost posunúť vyššie. Podobní ľudia - po smrti - ich duch skončí na dlhú dobu uväznený v jemnohmotnosti /tzv druhý svet/ a tu budú blúdiť do vtedy kým posledná zvedená duša nenájde pravdu a svetlo - Boha. Vo väčšine prípadov končia ako vymazaný z knihy života.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Správny čas na jedlo - 2. časť0 Anonym pred 8 dňami
Aký ste krvný typ?0 Anonym pred 17 dňami
Pár trikov pre zaľúbené dvojice1 Majooo pred 23 dňami
Olej v našej kuchyni0 Kaja pred 25 dňami

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku