Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 27. mája 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Podráždené črevo

Fotografia
Elena
pred rokmi
Ako ke´d je človeku ťažko a nafukuje ho, to nie je žiadna sranda. My sa snažíme tiež už upravovať jedálniček, aby sme pred dovolenkou sfúkli. Cítime sa poslednú dobu ako dva nafúknuté balóny a predstava, že chcem ísť niekde na túru a do toho ešte fučať a bolelo by ma brucho, no way. Už si zháňam aj výbavu tabletkovú. Nakoľko do horúčav si nemôžem zobrať čerstvé mliečko, povedali sme si, že si predsa len kúpime probiotiká. Zakúpila som biopron forte, mamina to spomína ako veľmi dobrú skúsenosť, keď zjedli v Grécku niečo pravdepodobne pokazené.

Diskusné príspevky (3)

Fotografia
pani Elena
pred rokmi
Jednoznačne by som nepodceňovala bolesti brucha. Sestra tak našťastie neotáľala a zistili jej že jej slepé črevo prasklo, takže žiadna sranda. Ja sa teraz snažím zmeniť stravovacie návyky. Vyradiť vypražané jedlo aspoň čiastočne, obmedziť príjem bieleho pečiva ale aj zaradiť viac zeleniny a ovocia a hlavne pohybu. Teraz počas dovolenky, sme si domácu zobrali ale mala som po ruke i biopron forte, čierne uhlie a zvyšok lekárničky, keď sa niektoré z mojich detí spáli, nakoľko sú všetci po mamine, takže skoro žiadny pigment tmavý :D
Fotografia
Monika
pred 2 rokmi
Svet je plný ľudí so syndrómom colon irritabile – podráždené črevo. Postihnutých je tri krát viac žien ako mužov. Odkaz na článok: http://fit.server.sk/choroby/podrazdene-crevo/

Ahoj používate niekto probiotiká ako doplnok výživy? Kolegyňa z práce používa biopron 9 premium. Čítala som o probiotikách, že sú dobré zvlášť po užívaní antibiotík. Osobne som ich použila len raz, lebo mi bolo ťažko v práci a pomohli, tak ma zaujímalo, či to niekto používate dlhodobo :)
Fotografia
Martina
pred 2 rokmi
Zaujímavý nápad s tými raňajkami, akurát si asi kúpim skôr vločky, tie sú na prírodnej báze. Kedysi som si kupovala také můsli už namiešané z obchodu, ale keď som si následne prečítala zloženie, pochopila som, že také niečo nechcem fakt jesť. Dnes sa snažím jesť veľa ovocia a zeleniny, i keď teraz v zime je aj šalát horký :( Probiotiká sú fajn. Sama dávam deťom biopron laktobacilky, nech majú aj potravinové doplnky, predsa len trávenie v škôlke je dôležité :)

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Nepodceňujte syndróm suchého oka0 Zuzana pred 2 mesiacmi
Thalia – Primera Fila0 Peter pred 4 mesiacmi
Ako za starých čias - doslova34 Anonym pred 4 mesiacmi
Batman - návrat klasiky34 Anonym pred 4 mesiacmi
Muži v čiernom30 Anonym pred 4 mesiacmi
Lovci väzňov34 Anonym pred 4 mesiacmi
Las Vegas: Kasíno34 Anonym pred 4 mesiacmi
Mestečko Twin Peaks30 Anonym pred 4 mesiacmi
Pixely (3D Blu ray)30 Anonym pred 4 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know