Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 21. júla 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Ochorenie kĺbov a diéta

Fotografia
Fialka
pred 5 rokmi
Schudnite nadbytočné kilá, pite viac tekutín a jedzte pokrmy bohaté na vlákninu. Odkaz na článok: http://fit.server.sk/vyziva/ochorenie-klbov-a-dieta/

Ja som mala len nedostatok kolagénu čo som najprv riešila stravou, ale necítila som nejaké výrazné zmeny tak som pridala kĺbovú výživu priessnitz a teraz už nemám také problémy. Akonáhle príde zdravotný problém, strava len podporí liečbu ale treba niečo brať či už len vitamíny, alebo lieky.

Diskusné príspevky (1)

Fotografia
Varga
pred rokom
Dobrý den,som ortopéd s viac ako 40 roč. klin. praxou v Univ. nemocnici- môjnázor k tým výživovým produktom: nie som proti a sám som ich vyskúšal pretože mám ťažkú artroyu oboch klolien- šport, úrazy atd a vek…, a preto si myslím, že netreba očakávať excelentné pozitívne zmeny od prípravkov vo vyšom veku., Chrupavka je bezkrvné tkanivo a teda sa neobnoví- na našej klin. sme v rámci projektu takniv. inžinierstva spolutvorcami PRP /platelet rich plasma/, aj v projekte kmenových buniek., ostatné produkty vrátane výživových sú čiastočne plusom, ale naozaj v závislosti od veku a poškodenia / I-II st. / a do 45 rokov.- vrátane viskosuplementácie., keby to bolo také jednoduché ako to niektoré firmy popisujú tak artroplastika um. klb. náhradami by už dávno nebola- ale farmabiznys je !!! je po zbrojárskom jeden z najvýnosnejších…, A tie bombastické informáciemo zázraku , že po 6 týždnoch narastú v klbe nové chrupavky, to už je neúnosné oblbovanie ľudí a samozrejmä za zľavnené ceny a dostupne len telef. objednávkou či e- mailom….

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Kardiotréning a jeho význam0 Anonym pred mesiacom
Svätá Lucia - patrónka slepých0 Lucia pred 2 mesiacmi
Kosti – nemí svedkovia zločinu0 Wilhelm pred 2 mesiacmi
Choď a pozeraj sa0 Anonym pred 2 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know