Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 23. marca 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Ochorenie kĺbov a diéta

Fotografia
Fialka
pred 4 rokmi
Schudnite nadbytočné kilá, pite viac tekutín a jedzte pokrmy bohaté na vlákninu. Odkaz na článok: http://fit.server.sk/vyziva/ochorenie-klbov-a-dieta/

Ja som mala len nedostatok kolagénu čo som najprv riešila stravou, ale necítila som nejaké výrazné zmeny tak som pridala kĺbovú výživu priessnitz a teraz už nemám také problémy. Akonáhle príde zdravotný problém, strava len podporí liečbu ale treba niečo brať či už len vitamíny, alebo lieky.

Diskusné príspevky (1)

Fotografia
Varga
pred 3 mesiacmi
Dobrý den,som ortopéd s viac ako 40 roč. klin. praxou v Univ. nemocnici- môjnázor k tým výživovým produktom: nie som proti a sám som ich vyskúšal pretože mám ťažkú artroyu oboch klolien- šport, úrazy atd a vek…, a preto si myslím, že netreba očakávať excelentné pozitívne zmeny od prípravkov vo vyšom veku., Chrupavka je bezkrvné tkanivo a teda sa neobnoví- na našej klin. sme v rámci projektu takniv. inžinierstva spolutvorcami PRP /platelet rich plasma/, aj v projekte kmenových buniek., ostatné produkty vrátane výživových sú čiastočne plusom, ale naozaj v závislosti od veku a poškodenia / I-II st. / a do 45 rokov.- vrátane viskosuplementácie., keby to bolo také jednoduché ako to niektoré firmy popisujú tak artroplastika um. klb. náhradami by už dávno nebola- ale farmabiznys je !!! je po zbrojárskom jeden z najvýnosnejších…, A tie bombastické informáciemo zázraku , že po 6 týždnoch narastú v klbe nové chrupavky, to už je neúnosné oblbovanie ľudí a samozrejmä za zľavnené ceny a dostupne len telef. objednávkou či e- mailom….

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Trójska záhada0 Nick pred 2 mesiacmi
Šťavnaté uhorky0 Anonym pred 2 mesiacmi
Petr Hapka – Pozdní sběr0 Anonym pred 2 mesiacmi
Dermatologické problémy0 Sia pred 3 mesiacmi
Klavír - história vzniku a vývoja0 Anonym pred 4 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know