Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 30. apríla 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Nezvyčajné svadby

Fotografia
Emka33
pred rokom
Niektoré svadby vyzerajú fakt super :) Sama by som si takú zriadila :) My máme v dedine koč, takže pôjdeme na večerné fotenie s kočom :) Bude to zábava a už sa teším :) S deťmi vypustíme nejaké tie lampióny, mám nachystané bublifuky väčších rozmerov, aby sa aj deti zabavili, kým dospelí budú popíjať :) Zajtra vyzdvihujem obrúčky v bielo-žltej kombinácii v zlatníctve Rýdl a ešte ma čaká dokúpenie nejakých farebných srdiečok na stoly :) Chcela by som urobiť aj sviečky v podobe Zen, uvidím však, či niečo obdobné nájdem, ale hádam sa mi podarí :)

Diskusné príspevky (2)

Fotografia
Maria
pred 15 dňami
milujem keď je svadba taká rozprávková a romantická :) Svadbu na zámku by som veľmi chcela, bolo by to nádherné a veľmi romantické. K tomu nejaké princeznovské veľké šaty a kočár s koňmi by bol úžasný! Viem, že veľa ľudí sa drží tradície a to je mať svadbu v kostole potom nejaké jedlo a zábava a to je všetko no mne to už príde celkom nudné. Som rada, že už prišlo na Slovensko aj niečo exotickejšie. A ten návrh svadby na zámku sa mi veľmi pozdáva :) Ja som si už aj vybrala také rozprávkové obrúčky od Rýdla takže ten zámok by sa k tomu hodil :D no skúsim to dať ako návrh môjmu milému dúfam, že bude z toho tak isto nadšený ako ja alebo aspoň to bude pre neho lepší nápad ako svadba v kostole :)
Fotografia
Elena
pred rokom
Mnohé páry sa nechávajú inšpirovať zahraničnými svadbami, a preto obrad mimo kostolov a sobášnych siení dostáva zelenú aj u nás. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/interesante/nezvycajne-svadby/

tak to je viac ako zaujímavé :) Kamarátka bude mať teraz svadbu v štýle retro, tak sa na to veľmi teším :) Bude to moja prvá tématická svadba. Už mi ukazovala aj prstienky, ktoré si kúpila cez jeden e-shop (www.obrucky-rydl.sk) a strašne naprogramovane má tú svadbu. Jeden by neveril, že sa to dá zmáknuť, no ona je pravda, že bola vždy poriadny organizátor a mala všetko pod palcom :) Som zvedavá, čo všetko ešte chystá, lebo hovorila, že tam bude potom ešte pre hostí aj nejaké prekvapenie. Inak neviete niekto poradiť nejaký zaujímavý účet v retro štýle pre špinavú blondínu s vlasmi cca po ramená? :)

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Majk Spirit vydáva ďalší album0 Anonym pred 2 mesiacmi
Deň otcov plný prekvapení0 Anonym pred 3 mesiacmi
Arteterapia: Keď umenie lieči0 Anonym pred 3 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Nový album PENTATONIX už čoskoro!
Už 7.apríla sa môžeme tešiť na novinku skupiny Pentatonix - PTX VOL.4-CLASSICS!
Nový album PENTATONIX už čoskoro!