Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 24. apríla 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Nezvyčajné svadby

Fotografia
Emka33
pred rokmi
Niektoré svadby vyzerajú fakt super :) Sama by som si takú zriadila :) My máme v dedine koč, takže pôjdeme na večerné fotenie s kočom :) Bude to zábava a už sa teším :) S deťmi vypustíme nejaké tie lampióny, mám nachystané bublifuky väčších rozmerov, aby sa aj deti zabavili, kým dospelí budú popíjať :) Zajtra vyzdvihujem obrúčky v bielo-žltej kombinácii v zlatníctve Rýdl a ešte ma čaká dokúpenie nejakých farebných srdiečok na stoly :) Chcela by som urobiť aj sviečky v podobe Zen, uvidím však, či niečo obdobné nájdem, ale hádam sa mi podarí :)

Diskusné príspevky (4)

Fotografia
Maria
pred rokom
milujem keď je svadba taká rozprávková a romantická :) Svadbu na zámku by som veľmi chcela, bolo by to nádherné a veľmi romantické. K tomu nejaké princeznovské veľké šaty a kočár s koňmi by bol úžasný! Viem, že veľa ľudí sa drží tradície a to je mať svadbu v kostole potom nejaké jedlo a zábava a to je všetko no mne to už príde celkom nudné. Som rada, že už prišlo na Slovensko aj niečo exotickejšie. A ten návrh svadby na zámku sa mi veľmi pozdáva :) Ja som si už aj vybrala také rozprávkové obrúčky od Rýdla takže ten zámok by sa k tomu hodil :D no skúsim to dať ako návrh môjmu milému dúfam, že bude z toho tak isto nadšený ako ja alebo aspoň to bude pre neho lepší nápad ako svadba v kostole :)
Fotografia
Evelin
pred rokom
Najkrajšie sú tie svadby, ktoré sú nezvyčajné :) My s budúcim sme si už naplánovali sedliacku svadbu :D Veľmi sa mi zapáčil ten štýl a už som veru začala robiť srdiečka z vriec, mám už aj nejaké drevené srdiečka urobené, budúci týždeň začínam s minikošíčkami z prútia:) Verím, že každý si môže urobiť nezvyčajnú tú svoju svadbu a či už bude drahá alebo lacná, je to ten najkrajší deň v živote, tak si ho treba užiť :) My sme si napr. povedali, že si všetko (skoro) požičiame :D :D Akurát topánky a oblek a obrúčky budeme mať zakúpené :D :D Objednali sme si https://www.obrucky-rydl.sk/snubni-prsteny-model-c-58-03 a ja budem mať malý briliantík, no už keď sú na celý život, tak nech sa nám aspoň ľúbia :) Dúfam, že sa parádne zabavíme ;)
Fotografia
Marianka
pred rokom
Myslím si, že v zahraničí je to už normálka mať svadbu niekde inde ako v kostole. Napríklad v Amerike fakt letí to, že majú svadbu na pláži alebo proste hocikde inde. Mňa to veľmi inšpirovalo a síce som veľmi tradične založená, svadbu by som chcela mať niekde inde ako v kostole. ano aj kostol má toho veľa do seba ale ja som uvažovala napríklad nad hradom, zámkom. také princeznovské. Myslím, že aj pre hostí by to bola paráda byť na takej svadbe :) i keď môj chlap sa s tým veľmi nestotožňuje no ale časom dúfam, že sa mu bude tento návrh páčiť. Ale napríklad takú svadbu s delfínmi si neviem predstaviť.. ako si dajú obrúčky? :D a pri mojej šikovnosti by nám tie prstienky od Rýdla na ktoré sme si dlho šetrili spadli na dno.. :DD no to radšej nie. Ale je to nápad pekný :)
Fotografia
Elena
pred 2 rokmi
Mnohé páry sa nechávajú inšpirovať zahraničnými svadbami, a preto obrad mimo kostolov a sobášnych siení dostáva zelenú aj u nás. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/interesante/nezvycajne-svadby/

tak to je viac ako zaujímavé :) Kamarátka bude mať teraz svadbu v štýle retro, tak sa na to veľmi teším :) Bude to moja prvá tématická svadba. Už mi ukazovala aj prstienky, ktoré si kúpila cez jeden e-shop (www.obrucky-rydl.sk) a strašne naprogramovane má tú svadbu. Jeden by neveril, že sa to dá zmáknuť, no ona je pravda, že bola vždy poriadny organizátor a mala všetko pod palcom :) Som zvedavá, čo všetko ešte chystá, lebo hovorila, že tam bude potom ešte pre hostí aj nejaké prekvapenie. Inak neviete niekto poradiť nejaký zaujímavý účet v retro štýle pre špinavú blondínu s vlasmi cca po ramená? :)

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Thalia – Primera Fila0 Peter pred 2 mesiacmi
Ako za starých čias - doslova34 Anonym pred 3 mesiacmi
Batman - návrat klasiky34 Anonym pred 3 mesiacmi
Muži v čiernom30 Anonym pred 3 mesiacmi
Lovci väzňov34 Anonym pred 3 mesiacmi
Las Vegas: Kasíno34 Anonym pred 3 mesiacmi
Mestečko Twin Peaks30 Anonym pred 3 mesiacmi
Pixely (3D Blu ray)30 Anonym pred 3 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know