Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie Dnes PR správy

Dnes je 19. februára 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Na strednej škole ma šikanovali a nútili písať na písacom stroji, dnes som každý týždeň na dovolenke !

Fotografia
REALITA
pred 2 mesiacmi
Som Peter Dubaj, možno ste o mne už počuli. Ak nie tak sa vám predstavím, a ak áno, tak sa pripomeniem. Kedysi som študoval, teda ak sa to dá nazvať štúdiom, na strednej škole Vansovej v Topoľčanoch. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/interesante/na-strednej-skole-ma-sikanovali-a-nutili-pisat-na-/

Teraz ma pocuvaj velmi dobre ty primitiv z VANSOVEJ! Ty si v ZIVOTE nic nezarobil synko, tak sa tu prestan chvastat peniazkami druhych lebo tvoj tatko sa musi hanbit ako taky pes, ze akeho ma hlupuckeho synceka, ktory bude mutovat uz do smrti. Strojopis sa sa ucil lebo si prilis dementny na to aby si sa ucil nieco rozumne(a k tomu ked si vyberies odbor kde sa uci strojopis nemozes cakat ze ta nebudu nutit na stroji naozaj pisat...ty sikanovany chlapec) a vlastne na inu skolu by ta ani nezobrali. Chlapec ved ty sa bojis o svoj zivot pritom si kazdemu len na smiech. Co ta musi frajerka vozit lebo sa bojis svojej absolutnej neschopnosti a gramblavosti, ze nedokazes ani volantom tocit... Ten tvoj milovany Sofokles, o ktorom si si nevedel zapamatat datum asi nebol jediny ked si nafasoval 4 za primitivizmus 1. triedy. Tieto vsetky nezmysli sa ucia aby si trenoval mozog a dokazal si pamatat casom mnozstva inych veci ale na to ty v zivote neprides pretoze tvoja mozgova kapacita v zivote nepresiahne pamatanie si zakladnych ukonov a plodenie pi....n ako su toto. Pocul si sa uz vo videu ? VED TY NEVIES ANI VETU POSKLADAT!!! Hodiny za 100 000€ mas sice pekne ale v hlave na kompletku nasrane. TVRDU DRINU si ty v zivote nezazil a ani len netusis co to je lebo tvoja gramblavost ti znemoznuje akukolvek pracu a keby ta nefinancuje tatko tak skoncis ako posledna troska, ktora nie ze vyklada tovar(ako si uviedol) ale umyva hajzle v tej najspinavsej diere aka na Slovensku je. Svojich ucitelov si mal velmi dobre pocuvat ked ti hovorili ze si nula a nic nedokazes. Oni totizto mali pravdu. ;) A na zaver ty EBAYEXPERT vdaka vlastnej snahe a drine by si sa dostal akurat tak na ulicu a nie do SkiDubaj v Dubaji, vsade kde si bol si sa dostal len vdaka peniazkom od tatka, nie vdaka sebe.

Diskusné príspevky (2)

Fotografia
PRAVDA 2
pred 2 mesiacmi
Teraz ma pocuvaj velmi dobre ty primitiv z VANSOVEJ! Ty si v ZIVOTE nic nezarobil synko, tak sa tu prestan chvastat peniazkami druhych lebo tvoj tatko sa musi hanbit ako taky pes, ze akeho ma hlupuckeho synceka, ktory bude mutovat uz do smrti. Strojopis sa sa ucil lebo si prilis dementny na to aby si sa ucil nieco rozumne(a k tomu ked si vyberies odbor kde sa uci strojopis nemozes cakat ze ta nebudu nutit na stroji naozaj pisat...ty sikanovany chlapec) a vlastne na inu skolu by ta ani nezobrali. Chlapec ved ty sa bojis o svoj zivot pritom si kazdemu len na smiech. Co ta musi frajerka vozit lebo sa bojis svojej absolutnej neschopnosti a gramblavosti, ze nedokazes ani volantom tocit... Ten tvoj milovany Sofokles, o ktorom si si nevedel zapamatat datum asi nebol jediny ked si nafasoval 4 za primitivizmus 1. triedy. Tieto vsetky nezmysli sa ucia aby si trenoval mozog a dokazal si pamatat casom mnozstva inych veci ale na to ty v zivote neprides pretoze tvoja mozgova kapacita v zivote nepresiahne pamatanie si zakladnych ukonov a plodenie pi....n ako su toto. Pocul si sa uz vo videu ? VED TY NEVIES ANI VETU POSKLADAT!!! Hodiny za 100 000€ mas sice pekne ale v hlave na kompletku nasrane. TVRDU DRINU si ty v zivote nezazil a ani len netusis co to je lebo tvoja gramblavost ti znemoznuje akukolvek pracu a keby ta nefinancuje tatko tak skoncis ako posledna troska, ktora nie ze vyklada tovar(ako si uviedol) ale umyva hajzle v tej najspinavsej diere aka na Slovensku je. Svojich ucitelov si mal velmi dobre pocuvat ked ti hovorili ze si nula a nic nedokazes. Oni totizto mali pravdu. ;) A na zaver ty EBAYEXPERT vdaka vlastnej snahe a drine by si sa dostal akurat tak na ulicu a nie do SkiDubaj v Dubaji, vsade kde si bol si sa dostal len vdaka peniazkom od tatka, nie vdaka sebe. P.S. nemaz pravdu ty uboziak svet takto nefunguje ze pravdu vymazes!
Fotografia
Anonym
pred 2 mesiacmi
Mal som úplne rovnakú cestu a so všetkým s tebou súhlasím.si borec.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Deň otcov plný prekvapení0 Anonym pred 12 dňami
Arteterapia: Keď umenie lieči0 Anonym pred 19 dňami
Kŕčové žily0 Evka pred 20 dňami
Výhody studenej sprchy0 Anonym pred 25 dňami
Ako si poradiť s výmenou okien0 Anonym pred mesiacom

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
FRAGILE - QUEEN SYMPHONY 2
TOP NOVINKA ZO SVETA HUDBY - UŽ ČOSKORO
FRAGILE - QUEEN SYMPHONY 2