Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 14. decembra 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Muž, ktorý našiel miliónový tiket v lístí, si prevzal výhru

Fotografia
Washgin Gem
pred 11 dňami
Dvadsaťsedemročnému Marvinovi Rosalesovi Martinezovi sa to podarilo po viac ako roku, keďže sa čakalo, či sa neprihlási aj ďalší výherca lotérie. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/interesante/muz-ktory-nasiel-milionovy-tiket-v-listi-si-prevza/

Ahoj lotériové fanúšikovia som bol chudobný clovek, ktorý nikdy nenašiel štastie, pokial ide o hranie lotérie. Hrám loterie už od konca 20. rokov a teraz mám 38 rokov. Jedného dna môj príbeh prechádza do histórie po tom, ako nájdem cloveka z lotérie blogu, a hovorí, že je to najlepšie, pokial ide o vítaznú lotériu. Tento muž je velmi silný voodoo doc, ktorý dáva císla, ktoré nikdy nemôžu zlyhat. Po všetkých mojich rokoch práce a boji o výhru lotérie som konecne vyhral 750, 000 ... nie je to tak zaujímavé? ak ste fanúšikom lotérie a potrebujete vyhrat, môžete mu poslat e-mail práve teraz marvelspelltemple @ gmail. com je jeho kontakt Kontrola ....

Na diskusiu ešte nikto nereagoval!
Buď prvý a pridaj príspevok, reaguj slušne na diskusiu.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Hry o život - The Hunger Games0 Anonym pred 11 dňami
Urobte si doma vlastnú posilňovňu0 Fero pred 2 týždňami
Gersonova terapia0 Anonym pred 29 dňami
Husté vlasy za pár sekúnd0 Anonym pred 3 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know