Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 23. júna 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Michael Dudikoff - na niektoré veci je lepšie zabudnúť

Fotografia
Jozi
pred 28 dňami
Suhlas s postojom vsetkych co komentovali :-) Autor clanku by sa mal nad sebou trochu zamysliet. V dobe najvacsej slavy spomínaného herca sme mohli v telke sledovat tak slovenske, ceske a madarske programy...Jasne ze v dnesnej dobe by mu tie filmy nepresli, ale v dobe minulej to bolo velmi pekne sprijemnenie kinematografie aj ked slo o 100x kopirovanu videopasku :-)

Diskusné príspevky (7)

Fotografia
otmat1
pred 3 rokmi
ja veru bol to ok ,herec atlet sportovec ,surfing,tiez bojove umenia, je to slusny a rozumny clovek a preto davam Palec hore.
Fotografia
pawuk
pred 4 rokmi
Americký herec béčkových akčných filmov. Odkaz na článok: http://kino.server.sk/profily-osobnosti/michael-dudikoff-na-niektore-veci-je-lepsie-zabudn/

autor tohoto clanku je teda pekny zmrd,nevie ani ocom pise,ani co pise.taketo vylevy si si mohol nechat pre seba. spominany herec, o ktorom pises, dokazal viac ako ty,tak tu neries taketo sprostosti!!!
Fotografia
rika
pred 4 rokmi
očakávala som niečo o tomto hercovi, ale nie výlevy nejakého samozvaného kritika. práve teraz sa dívam na Amerického ninju 2 a je to celkom fajn - je to na oddych nie na ťažké premýšľanie
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
je to tak ...v dobe ked to ficalo to bola bomba ...a ked 20 rocny onanista zmrd pise recenziu tak svet uzasi konci.....dnes je ina doba ale 20 rocny manager to asi nepochopi...darmo skoda 120 bola v dobe 80rokov bomba....tak co tu riesis ty ko kok tko..
Fotografia
profi
pred 3 rokmi
Dobry film na svoju dobu...nie je to bond...ale pre tych co lapali po kazdom videu s ninja boli vo svojej kozi..a 20 rocny komentator ala topkky moze onanovat ..porovnava mercedes ml 2014 a skodu 120...aj ked nevie o com pisem Ze demokrat?
Fotografia
Mario
pred 2 rokmi
Ty co na tom vyrastali vedia ze na svoju dobu bol bohovsky. ten co to pisal ma fakt 20 , bl becek.
Fotografia
Laci
pred rokmi
presne, je to frajer sympaťak.Vtedy neboli u.s. filmy v tv.,ani internet ty fasko.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Citron – Plni energie0 Anonym pred 18 dňami
Tublatanka – Pravda víťazí0 mark pred 19 dňami
Pomoc vlasom a pleti0 Hanka pred 19 dňami
Prečo práve lacné tonery?0 Patrik pred 22 dňami
Metličky0 Júlia pred 23 dňami
Nový album IVANA MER Early Works0 Asteroidea pred 2 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Nový album IVANA MER Early Works
Prečítajte si viac o tomto albume.
Nový album IVANA MER Early Works