Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 20. októbra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Mária Čírová – Na dosah

Fotografia
Jojo Hasilla
pred 16 dňami
Och ... Majka je šikovná speváčka o tom pokoj. Ale vychvaľovať producentský tým okolo Kachúta s tým že urobili moderný trendy zvuk je pre mňa osobne príliš veľká káva a preto pridávam tento koment. Od kedy mám možnosť počúvať ich songy a ich sound nikam sa to neposunulo je to stále o tom istom , stále rovnaké a stále nudné. O zvuku sa baviť nemusíme už vôbec. Použiť moderné zvuky moderných nástrojov a techniky je jedna vec ale zvukárčina je trošičku aj o inom. Majka tu znie ako keby ju zavreli do zveráku jej vokál je tenký jak špáradlo,, skrátka keď má byť song postavený na speváčke má byť aj sound o speváčke. A prirovnávať Majku k Alicy Keys.. no pán redaktor .. treba trošku objektivity a sebareflexie. Ju produkujú ľudia ktorí sú naozaj profesionáli a o zvukových majstroch sa ani baviť nemusíme. Ale veď však ak má niekto vlastné uši a nemá hudobný hluch ľahko počuje rozdiel a tým aj prehnané ódy v článku strácajú zmysel. napríklad niečo kde je moderný zvuk a kde Alicia znie ako speváčka na ktorej je postavený song. https://www.youtube.com/watch?v=4HazJhPnrB8

Diskusné príspevky (2)

Fotografia
Anonym
pred 6 rokmi
Slovenská Alicia Keys vydáva po úspešnom debutovom albume s večným hitom Búrka novinku Na dosah. Odkaz na článok: http://music.server.sk/recenzie/cd/maria-cirova-na-dosah/

subjektívne prechvalovanie ...
Fotografia
Steve Jokes
pred 6 rokmi
cirova mala az jeden hit - Burka... potom sa z nej stala moderatorka TV Doma. Rychlokvas

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Správny čas na jedlo - 2. časť0 Anonym pred 8 dňami
Aký ste krvný typ?0 Anonym pred 17 dňami
Pár trikov pre zaľúbené dvojice1 Majooo pred 23 dňami
Olej v našej kuchyni0 Kaja pred 25 dňami

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku