Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie Dnes PR správy

Dnes je 25. marca 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Lekári zrejme vyliečili ďalšie dieťa, ktoré sa narodilo s HIV

Fotografia
Anonym
pred 2 mesiacmi
Dobrý deň všetkým, volám sa Věra Maxwell zo Spojených štátov, bol som trpiaci HIV / AIDS viac ako 4years teraz, a zrazu som strávil celý moje peniaze všetko, aby sa ubezpečil som sa uzdraviť po celý deň, ale šťastne, posledné dve mesiac 12.08.2015, dobrý kamarát, ktorý bol tiež HIV pozitívny predstaviť tradičné lekára tiež známy ako hlavný kňaz z novín, ktorý sa nazýva Dr Ahmed Dante, ktorý má pomôcť môj priateľ a ďalších ľudí, aby liečiť svoje choroby AIDS, a tak mnohí iná choroba Najskôr som učil, že je to vtip, kým som ho kontaktoval " (Ahmeddante11@gmail.com) "a on povedal, že keď som pripravený pre túto prácu, aj mu povedal áno, a zbieral údaje o mojej a povedal mi, že potom, čo má dokončil konzultačné jeho Oracle a prípravy bylinné pošle ju ku mne a naozaj urobil a povedal mi, ako používať bylinné a ja som, ako sa majú pokyn, Bol som nezdravé ling prekvapenie. A skutočne minulý týždeň pondelok Dr. Ahmed mi volal, aby sa rýchlo ísť na lekársku prehliadku, čo som urobil, len aby zistil, že som nebol s žiadnym ochorením HIV už, moji priatelia a rodín, ktoré mi zostávajú bežať späť ku mne. Aj teraz zistili, že Boha Nebo je pomocou tohto muža, aby požehnal a liečiť nás všetkých, je to skvelý a mocný muž, opäť hovorím vám, pán, že Všemohúci Boh bude zdvih vás a Vaše skvelé práce, ktorú urobil pre I. a ostatnými ľuďmi. Prosím, budem úprimne radu všetkým pacienta s HIV kontaktovať tento skvelý mocný muž menom Dr. Ahmed pre vaše riešenie teraz za (ahmeddante11@gmail.com), bude sa vám na vašej HIV problém email: ahmeddante11@gmail.com ..... Prosím ťa, t sa hanbiť s ním spojiť Don, t zomrieť v mlčí.

Diskusné príspevky (1)

Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
Rovnako ako pri vlaňajšom prvom prípade sa im to podarilo pomocou skorého nasadenia liekov, ktoré dieťaťu podali už 30 hodín po narodení. Odkaz na článok: http://fit.server.sk/spravy/lekari-zrejme-vyliecili-dalsie-dieta-ktore-sa-naro/

Nemôžem uveriť, je možné, že HIV môže byť vyliečiť to, čo skvelý človek mohol urobiť to pre mňa tiež som neveril, všetky tieto poznámky a po ňom, bol som veľmi chorý, som Stellu podľa mena, som HIV pozitívny, cez 10 rokov, tak v minulom roku som sa držať čítanie svedectvo príspevok o tomto mužovi menom DR.EHOHO povedali, že muž je tak silný, že sa vyliečil rôznym chorobám, stále sledovať funkciu niektorých ľudí o tomto mužovi a ja som zistil, tento muž je skutočný I kontaktoval ho o pomoc, pretože som mal taký problém ten muž odpoveď na môj e-mail po niekoľkých hodinách som informoval on o svojom probléme, ktorý mám tento vírus za 10 rokov sa tento muž povedal, že by som nemal strach a ja by som ho sklamať, čo sa chystá urobiť pre mňa je jednoducho dar od svojich bohov a jeho otec, že som s ním mala považovať, ak som vyliečený by som mal napísať pravda o ňom, povedal som, žiadny problém, pretože som nikdy uveriť, že som sa vyliečil jedného dňa ale vďaka Bohu za svoj ??život liečenie ma prostredníctvom tohto muža, ten muž požiada o mojej informácie, ktoré pošlem na neho, a on povedal, že chce mať nejakú konzultáciu o tom, ako ma liečiť čakám na jeho reagujú tento muž odpovedzte mi späť po nejakej chvíli mi povedal, že musím zabezpečiť, aby vec potrebu vytvrdnutí sa snažím, a to potom, čo všetko sa deje som zistila, že som zase moja sila späť môj tkanivo začať rozvíjať on sa ma ísť na nemocničné skúšku som urobil a zistil som, nebol HIV nájdený znova mojom tele, čo zázrak vďaka lekár pre pomôžte mi z tejto choroby bude aj naďalej robiť to podľa môjho sľubu, ak budete potrebovať jeho pomoc mu kontaktujte teraz prostredníctvom svojho e-mailu alebo telefónneho čísla drehohospiritualtemple @ gmail.com Vďaka veľkému lekára, ktorý mi pomohol s 45 minút HIV / AIDS vyliečiť, viete, typ bolesti, a viem, myseľ usadí, ak ste HIV príliš, 8 rokov späť, keď som sa stretnúť DR.EHOHO najviac veľký muž mám nikdy neviete, bol som v bolesti, nemôžem zaspať Vždy som premýšľať o tom, ako

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Majk Spirit vydáva ďalší album0 Anonym pred 25 dňami
Deň otcov plný prekvapení0 Anonym pred 2 mesiacmi
Arteterapia: Keď umenie lieči0 Anonym pred 2 mesiacmi
Kŕčové žily0 Evka pred 2 mesiacmi
Výhody studenej sprchy0 Anonym pred 2 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Nový album PENTATONIX už čoskoro!
Už 7.apríla sa môžeme tešiť na novinku skupiny Pentatonix - PTX VOL.4-CLASSICS!
Nový album PENTATONIX už čoskoro!