Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 24. júna 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Laktobacily

Fotografia
Natálka009
pred rokom
Zlá strava spojená s nárazovým jedením to je to, čo som spravila nedávno keď som mala toho neskutočne veľa a stresovala som. Buď som nejedla skoro vôbec alebo potom naraz úplne nezdravé jedlá. Nedalo to na seba dlho čakať a podpísalo sa to na mne tým, že som chorá už druhý týždeň :) hlavne ide o črevá, ktoré som si vďaka takémuto skvelému stravovaniu celkom rozhodila. Ale v lekárni mi zlatá lekárnička poradila biopron 9 premium, ktorý mi zatiaľ (nezarieknuť!) pomáha. :) Tiež jem veľa jogurtov, syrov, atď. :D priateľ sa zo mňa smeje vraj čo to zo mňa po mesiaci bude.

Diskusné príspevky (3)

Fotografia
Katka
pred 2 rokmi
Hovoríme o baktériach, ktoré sa v črevách nachádzajú. Je ich skutočne veľa – 1,5 kilogramu alebo ak to chcete na počet, tak sto triliónov. Je to 10x viac ako všetkých ostatných buniek v našom tele. Odkaz na článok: http://fit.server.sk/zdravie/laktobacily/

Ja kupujem laktobacily v lekárni od Swiss Imunit hlavne keď užívam antibiotiká tak potom, nech sa mi črevná mikroflóra dá do poriadku a trávenie celkovo :)
Fotografia
Michaela
pred 2 rokmi
Úplne najlepšie je užívať laktobacily swiss imunit najma keď máte podráždený žalúdok z jedla alebo antibiotík. Doporučila mi ich obvodná lekárka a som s nimi spokojná.
Fotografia
Eliška
pred rokom a pol
My sme sa už tie poučili :) Ochoreli sme s priateľom a bolo nám dosť nanič, lebo sme užívali ATB a nevedela som, že to má nejaký vplyv na črevnú mikroflóru, preto nám odporučila sa lekárka spýtať v lekárni na probiotiká, ale hneď z fleku vedela, že tieto (http://www.unikatnilekarna.cz/sk/produkty/biopron-9-premium-10-tob.html) sú vhodné aj pri užívaní ATB. Teraz sa snažíme veľa piť kravské mliečko, takže si minimálne 3x do týždňa ideme "natankovať" kravské mliečko do automatu :) a pomáha ;)

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Citron – Plni energie0 Anonym pred 19 dňami
Tublatanka – Pravda víťazí0 mark pred 3 týždňami
Pomoc vlasom a pleti0 Hanka pred 3 týždňami
Prečo práve lacné tonery?0 Patrik pred 23 dňami
Metličky0 Júlia pred 24 dňami
Nový album IVANA MER Early Works0 Asteroidea pred 2 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Nový album IVANA MER Early Works
Prečítajte si viac o tomto albume.
Nový album IVANA MER Early Works