Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie Dnes PR správy

Dnes je 25. marca 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Kúpele Luhačovice s novým projektom LUHAČOVICE V TANCI

Fotografia
Zdeni
pred rokmi
Odporúčame všetkými desiatimi :) Riadne super tam bolo. Vychytali sme ešte aj krásne počasie, takže úplná parádička. teraz letí v hoteli Alexandria akcia - babí léto + dožinkové slávnosti. Okrem iného sa na Morave teraz predáva burčiak a rovnako sa tam dá kúpiť skvelé vínko. My sme teda ešte cestou stihli nejakú tú vinnú dedinku, takže sme sa zasobili a teraz si po večeroch spomíname na krásny predĺžený víkend v Luháčoviciach, bez deciek v pokoji, ako keby sme mali opäť 20 ;)

Diskusné príspevky (16)

Fotografia
Aranka
pred rokom
Luháčovice sú naozaj veľmi pekné miesto. Raz sme tadiaľ prechádzali a naozaj sme si to tam užili. Zvažujeem pobyt v kúpeľoch, pretože taktiež máme stresujúcu prácu a to že by sme si išli tam oddýchnuť by bolo úplne že super :) hotel Alexandria som minule videla niekde na fb na mňa upútavka skočila a vyzerá to veľmi luxusne, verím, že určite je prínosom aj to, že tam nesmú ísť mladšie deti ako 12 rokov, jednoducho v dnešnej dobe sú páry, ktoré vážne detičky mať nemôžu a keď vidia inú ženu s malým dieťaťom, často sa stáva, že majú taký čudný syndróm nenávidieť danú ženu a pritom im nič neurobila, preto si myslím, že je to super a chodia tam aj detičky sa liečiť a tiež osobne by som nechcela vidieť deň čo deň (i keď v tejto oblasti áno, ale v hoteli nie) choručké deti, lebo by mi to bolo ľúto.
Fotografia
Lucka
pred rokom
dobrý deň, rada by som sa spýtala, či program prebieha každý rok ten istý, alebo ho obmieňajú. Minulý rok sme tiež boli v Luháčoviciach a ten rok ideme znova ale chceme zmeniť hotel 2* na 4* Alexandriu. Má dobre referencie a tiež by som si chcela dopriať trošku oddychu od detského pískania a lietania hore dolu po schodoch :) rada by som šla niekedy v septembri, budú tam tie dni slovenskej kultúry, neviete?
Fotografia
Hanka
pred rokom
My sme boli minulý rok na tých slovenských dňoch kultúry a naozaj tam bolo krásne :) boli sme ubytovaní síce vo veľmi peknom hoteli, ale tento rok sa budeme posúvať do Hotela Alexandria. Boli sme tam raz na večery a naozaj to stálo za to. Príjemná milá obsluha a ešte sme sa aj nasmiali :) Vedľa nás sedel nejaký ruský pár, tak sa s nami dali do reči, najprv sme to skúsili po rusky, ale nakoniec sme to zvrtli na angličtinu, ku ktorej sa pridal hneď poľský pár a čo sa dalo čakať, uzavrel sa tam aj obchod :D nalákali nás na ďalšie stretnutie, takže tento rok ideme "spolu" na týždenný pobyt a ešte sme získali aj zľavu :D No komu dobre ? :)
Fotografia
Darja35
pred rokom
Boli sme v Luháčoviciach minulý rok v októbri a bolo tam nádherne. Myslela som, že nám bude pršať a vôbec, bolo naozaj super :) Strašne milí ľudia tam boli, až to bolo neuveriteľné :) Aj keď sme sa prechádzali po uliciach, tak sa ľudia usmievali a aj v hoteli sme stretli pár anglicky hovoriacich, takže sme s nimi aj dokonca obedovali. Tento rok chceme ísť na akciu: http://hotelalexandria.cz/akcni-lazensky-pobyt-podzimni-wellness.php už sa tam celkom teším. Bola som tam na masáži a úplne že skvelo. Som žena, ktorá robí nonstop za PC a má málokedy čas na masáž, takže za tých 7 dní si to určite vychutnám ;)
Fotografia
Darinka
pred 5 mesiacmi
Tak mi tento rok žiaľ slovenské folklórne dni nestihneme, ALE zato ideme na slávnostný gala večer :) Už sa tešíme. Hotel Alexandria ako i Luháčovice sú veľmi krásne a vyhovuje nám, že si môžeme oddýchnuť na chvíľku od detí :) Nakoľko tam nemôžu ísť deti do 12 rokov, tak je to dobré, aspoň si oddýchneem od toho kriku a zhonu a neustáleho píšťania :D Deti sú moje všetko, ale niekedy aj ja veru potrebujem vypnúť :D
Fotografia
Marka
pred 3 mesiacmi
My sme mali s rodinou príležitosť ísť do Luhačovíc nie len kvôli kultúre ale aj kvôli oddychu. Navštívili sme miestu prírodu, ktorá je fakt nádherná odporúčam si ju pozrieť, tiež sme navštívili pamiatky a veci podobné tomu. My sme rodina čo rada cestuje, preto sme si to tam užili ako len sa dalo. Proste nezabudnuteľný výlet ? Ubytovanie sme mali v hoteli Alexandria, hovorí sa, že na kvalite sa nemá šetriť preto sme išli tam i keď to nebolo zase nejako nehorázne drahé. Služby boli špičkové veľmi sa mi páčilo príjemné vystupovanie personálu, tiež ochota a ústretovosť. A tiež skvelé wellness! :D Ktoré nám veľmi bodlo po dlhom namáhavom dni strávenom peškovaním po prírode. Určite odporúčam, nám to sadlo ako sa hovorí ako riť na šerbeľ. Plus pre niekoho výhoda pre iného nevýhoda, nemôžu tam ísť deti do 12 rokov(do hotelu). Pre nás to bola výhoda lebo keby máme ešte deti počúvať, no zbohom :D Inak všetko bolo na 1*!
Fotografia
Anna
pred rokom a pol
Asi pred mesiacom sme hľadali taktiež nejaké zaujímavé články o Luháčoviciach. Zvažovali sme tam krátky pobyt v hoteli Alexandria. Škoda, že som aspoň podobný článok nenašla o Luháčoviciach aspoň by som neváhala si zakúpiť pobyt. Nakoniec sme išli, poriadne sa vyrelaxovali a hoci už bolo chladnejšie, akurát nám slniečko svietilo, takže sme išli poobdivovať okolie. Fakt nádherne tam môže byť buď na jar alebo na jeseň, kedy to okolie zažiari farbičkami :)
Fotografia
Zdenka
pred rokom a pol
Luháčovice sú riadne super. Mala som tam možnosť ísť na predĺžený víkend. Išli sme do hotela Alexandria 4*, totálny luxus, personál ale aj služby na kvalitnej úrovni :) Prečo tam nebehali malé deti, ma prekvapilo, ale trošku aj potešilo, lebo som nemusela počúvať ten denný stres mamičiek :) Kochali sme sa Jurkovičovou architektúrou ale aj okolitou prírodou. Fakt je to super a určite odporúčam. :)
Fotografia
Viki25
pred rokmi
Pôvabné kúpeľné mestečko Luhačovice, vďaka bohatej ponuke kultúrneho vyžitia, je právom považované za kultúrne a spoločenské centrum juhovýchodnej Moravy. Ešte pred otvorením novej kúpeľnej sezóny prekvapí projektom LUHACOVICE V TANCI. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/interesante/kupele-luhacovice-s-novym-projektom-luhacovice-v-t/

Ach, škoda, že sme si naplánovali ísť do Luháčovic v iné dni :( My práve ideme v auguste. Objednali sme si to v 4* Hoteli Alexandria a povedali sme si s manželom, že keď už tam budeme na školení, tak rovno si to predĺžime na víkend. Výhodou hotela je, že tam nesmú ísť deti pod 12 rokov, tak si aspoň odpočinieme :) O Luháčoviciach som počula, že sú veľmi pekné a hlavne sú tam nádherné stavby od Jurkoviča, na ktoré sa taktiež veľmi tešíme :ň
Fotografia
Agáta141
pred rokmi
V hoteli Alexandria sme s priateľom oslavovali minuloročné výročie. Pre nás veľká spokojnosť ako s ubytovaním tak aj so službami a jedlo vynikajúce! Tohtoročný program na leto vyzerá výborne, takže stojí za zváženie, že by sme sa tam znovu vrátili :) Škoda, že už nestíhame Luhačovice v tanci, ale zaujalo ma stretnutie rezbárov, to by sa páčilo aj priateľovi :)
Fotografia
Anonym
pred rokmi
https://www.youtube.com/watch?v=dR7Pf8lZmnQ https://www.youtube.com/watch?v=rO2UYPgOvhY
Fotografia
Melanie
pred rokmi
Joooj, ale tak to vyzerá úplne super, už na viacerých stránkach som si pozerala architektúru od nášho Dušana Jurkoviča :) A veru ako čisto pečená doštudovaná dizajnérka si rada pôjdem pozrieť jeho stavby :) Hotel Alexandria sme si už zajednali, práve preto, že tam nie je dovolené mať deti do 12 rokov, aby som sa úplne zrelaxovala predtým než pôjdem do práce na full time od októbra :) bude to zároveň aj oslava zasnúbenia, takže nám to pekne klape s priateľom do karát ;)
Fotografia
Samostatná
pred rokom
Na tento rok 2016 ešte nie je program, čo sa bude odohrávať v Luháčoviciach že? Taktiež by som sa rada išla z manželom vyrelaxovať. Čítam si na rôznych portáloch o výbornom relaxe, krásnej prírode, nádhernej architektúre, ktoré ponúkajú Luháčovice. K tomu to máme len kúsok - cez slovensko-české hranice, čo je luxus taktiež sám o sebe :) Nakoľko už máme deti odrastené, bolo by nádherné si dovoliť predĺžený víkend bez detí, čím ma zaujal hotel Alexandria. Detičky sú síce krásne stvorenia, ale občas treba aj pár dní od nich. Mám neustále nejaké to vnúča doma, takže sa len tak okolo mňa obšmietajú a stále sa niečo pýtajú. Elizabeth sa naučila práve otázku "Prečo?" takže mám hlavú samú zaplnenú kreatívnymi odpoveďami :D
Fotografia
Boženka
pred rokom
Ďakujem za pekný článok o Luháčoviciach. Verím, že sa nám taktiež bude v Luháčoviciach bude veľmi páčiť. Ideme na týždeň do hotela Alexandria, potrebujeme sa s priateľom dať psychicky trošku dokopy, mali sme posledné obdobie veľa stresu, a tak by bolo príjemné si trošku porelaxovať a nechať sa rozmaznávať personálom nejakého hotela :) Obaja s priateľom milujeme prírodu, takže už teraz sa teším na rozkvitnuté stromy a kvety, len tíško dúfam, že nám práve nebude pršať :)
Fotografia
Betuška
pred rokom
Veľmi by ma zaujímalo, aké akcie chystá hotel Alexandria, resp. Luháčovice pre svojich klientov :) Tento rok sme tam ešte neboli, ale minulý rok bol úplne skvelý. Trošku ma mrzí, že sme práve minuli slovenský folklór, alebo niečo podobné, ale jeseň tam bola naozaj nádherná. Tento rok by sme tam chceli ísť určite na jar :) Na Veľkú noc sme s priateľom doma, ale niekedy apríl / máj by bol pre mňa úplný ideál, lebo ešte nebude to také horúce počasie. No a tento rok sa chystáme aj na Silvestrovský galavečer, vraj ten tam býva každý rok, tak som veľmi zvedavá :)
Fotografia
Dominika
pred rokmi
Dúfam, že aj my nejaký ten program stihneme :) taktiež sa teším na prírodu a architektúru nášho Slováka :) Keďže robím v cestovke, tak si nemôžem dovoliť ísť na dovolenku cez leto, tak sme si povedali s priateľom, že pôjdeme do nejakých kúpeľov a tiež sme zbadali hotel Alexandria, už keď máme toľko našetrené, tak si dovolíme ísť na poriadnych 7 dní kúpeľovať sa :) Neviem si to síce predstaviť, ale verím, že pôjdeme aspoň niekam do okolia sa pozrieť, či na túru, lebo na izbe sa mi veľmi nebude chcieť stále byť :)

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Majk Spirit vydáva ďalší album0 Anonym pred 25 dňami
Deň otcov plný prekvapení0 Anonym pred 2 mesiacmi
Arteterapia: Keď umenie lieči0 Anonym pred 2 mesiacmi
Kŕčové žily0 Evka pred 2 mesiacmi
Výhody studenej sprchy0 Anonym pred 2 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Nový album PENTATONIX už čoskoro!
Už 7.apríla sa môžeme tešiť na novinku skupiny Pentatonix - PTX VOL.4-CLASSICS!
Nový album PENTATONIX už čoskoro!