Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 20. októbra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Kúpele Luhačovice majú silvestrovské pobyty už z väčšej časti vypredané! Rezervujte si jesenný, zimný, či silvestrovský pobyt v Kúpeľoch Luhačovice

Fotografia
Danka
pred rokom a pol
My sme sa na galavečer do hotela Alexandria chystali minulý rok a vysmiala nás kamarátka, či viem, že je to už vypredané. Že to má neskutočný ohlas a celkovo Silvester tráviť v takom prepychu, to proste musí byť na Silvestra a na Nový rok, lebo ako na Nový rok tak po celý rok ;) takže tento rok sme si povedali, že sito nenecháme újsť a už sme si radšej zarezervovali lístky :) Dúfam, že nám to vyjde a že bude aspoň pekná zima :) Mám rada zimu, ale skôr tú s tým snehom :)

Diskusné príspevky (7)

Fotografia
Erika
pred rokom
Niet nad pokojný wellness :) A k tomu príjemné rozmaznávanie a hlavne to, že nepočujem stále kvákať deti že chcú jesť... V Luháčovicich sa mi splnil sen. Manžel mi povedal, že už má dosť môjho trápenia sa a tak zabookoval na týždeň krásny romantický wellness :) Len pre nás dvoch, detská vychystal a odviezol k starkej, nech sa o ne na týždeň postará, veď sa vykopávali zemiaky, robila sa senáž, roboty viac než dosť a deti vedia pomáhať a na chalupe ich to ešte aj baví. My sme si medzičasom užívali príjemné chvíle strávené vo dvojici. Nechali sa rozmaznávať skvelými a skúsenými rukami masérov, výriviek, rôznych zábalov. Tešila som sa pravidelne na jedlo, ktoré konečne nemusím pripravovať ja a nikto nekričí "Už je na stole?!" Určite odporúčam ísť a hlavne teraz majú v hoteli Alexandria aj rôzne zaujímavé akcie čo do kultúry ;) http://hotelalexandria.cz/lazenske-wellness-pobyty-alexandria-luhacovice.php
Fotografia
Xanxi
pred rokom
Úpne si viem predstaviť ako si sa cítila *Erika*. Tiež mi už neustále otravovanie mojich 3 detí išlo poriadne hore krkom. Aj keď ich nadovšetko milujem, čo je veľa, to je veľa. Poradila som teda môjmu manželovi aby sme išli na nejaký pobyt a v mnohých recenziách som našla práve hotel Alexandria. Môžem povedať že som sa vôbec nesklamala. Jedlo bolo špičkové a masáže boli vážne uvoľňujúce, takže všetok môj stres počas môjho pobytu v Luháčoviciach opadol, a domov som sa vrátila ako nový človek :)
Fotografia
Adela
pred rokom
Tak my sa už tiež tešíme do Luháčovích :) Ideme teraz od 17. 11. na predĺžený víkend, žiaľ prišli sme o Galavečer v hoteli Alexandria, tak sme si dovolili zakúpiť pobyt romantický pre dvojicu :) Už pravdepodobne bude v ČR zima, ale tak my sme zvyknutí, chodievame na túry, takže sme odolní :) Bude to náš vianočný darček, lebo potom sa zasa ponoríme do práce a budeme makať do cca týždňa pred Vianocami a potom sa rozdelíme každý na Vianoce k svojím rodičom :)
Fotografia
Marianka
pred rokom
My máme už zarezervované! A tešííííme sa veľmi ako nás tam budú rozmaznávať. My s manželom si potrpíme na dobré wellness a radi oddychujem keď nám to práca dovolí. Už sme boli v hoteli Alexandria tu nazvaný aj ako vlaková loď wellenss pobytov v Luhačoviciach, čo je pravda, pretože tam bolo úžasne. S manželom sme si to nevedeli vynachváliť fakt skvelý relax spojený s nádhernou prírodou a super počasím. Preto sa tam chystáme aj tento rok lebo len ako jediné wellness nás vedelo uspokojiť. Chystáme sa aj na galavečer tak uvidíme čo to bude :)
Fotografia
Deniska
pred rokom
Do kúpeľov sa tešíme a ideme tiež skúsiť Luháčovice :) Chceli sme ísť na galavečer http://hotelalexandria.cz/zazitkove-balicky-lazne-luhacovice.php ale bohužiaľ nám do toho niečo vošlo. Teším sa už na to rozmaznávanie a počula som, že tam je aj nádherná príroda a že sa tam oplatí ísť na nejaké outdoor športy :) Máte niekto nejaké tipy aj na okolie? :) trebárs nejakí hrady alebo zrúcaniny, či pamiatky stavebné alebo prírodné? :)
Fotografia
Daniela
pred rokmi
Napriek tomu, že je ešte len september, je čas popremýšľať nad tým, kde strávite záver tohto roka. Silvester nemusí byť len o hluku a kope ľudí na námestí, ale dá sa stráviť aj príjemne, v atraktívnom prostredí kúpeľov. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/interesante/kupele-luhacovice-maju-silvestrovske-pobyty-uz-z-v/

Ako rezervovať si silvestrovský pobyt, tak to sme už nestihli v hoteli Alexandria. Kamarátka mi ho vrelo odporúčala, že to že má 4* znamená naozaj veľa :) Vraj tam nesmú malé deti do 12 rokov a hoci do Luháčovic týchto detí chodí naozaj veľa (kvôli liečeniu), tak práve v tomto hoteli nemôžu byť. Taktiež mi to odporúčala kvôli krásnej architektúre a určite že sa mám ísť pozrieť na Jurkovičov dom :) Našťastie sme však stihli akciu, ktorá bola myslím do 20.12.2015, že ak si objednáte pobyt a zaplatíte ho myslím, do konca júna, tak tam je asi 20 %(?), takže to bolo fakt super a hlavne je to o čosi lacnejšie a môžeme tak viac minúť, keď tam prídeme ;)
Fotografia
Anonym
pred rokmi
Tak s tým úplne súhlasím, Luhačovice sú úžasné, architektúra nádherná, človek sa tam cíti ako v rozprávke a hotel Alexandria je úplne top zo všetkých. Rezervovať na Silvestra sa musí fakt veľmi dopredu, pretože tento hotel je veľmi obľúbený. Deti do 12 rokov tam naozaj nesmú ale tak to je skor k úžitku než na škodu, aspoň človek poriadne zrelaxuje a s deťmi može ísť kamkoľvek inam, kde majú na deti všetko pripravené ako detské kútiky a podobne. Tiež často pozerám po zľavách a keď človek to sleduje tak i na hotel Alexandria nájde a sú veľmi výhodné. Tento hotel je ale i bez zľavy cenovo dostupný a hlavne za služby a ubytovanie čo tam dostanete je úplne super a na úrovni. Vrelo všetkým odporúčam.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Správny čas na jedlo - 2. časť0 Anonym pred 8 dňami
Aký ste krvný typ?0 Anonym pred 17 dňami
Pár trikov pre zaľúbené dvojice1 Majooo pred 23 dňami
Olej v našej kuchyni0 Kaja pred 25 dňami

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku