Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 23. apríla 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Kto sú to Aštar Šeran a vesmírni ľudia?

Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
možno na tom niečo je pravda....

Diskusné príspevky (5)

Fotografia
Jan Szabo
pred 3 rokmi
Zbitočne sa nezhadzujte ,lebo aj tak to nikomu nepomôže,len si tu pohladka svoje EGO. Mam na mysli autora toho članku. Niesom hoden sudiť ani to nechcem robiť ,no čo urobiť chcem, je to, že Vas chcem upozorniť,že historia s opakuje do tej dobi,do kedy sa nezmeni,neobrati k bohu ,to je jeden z Božích zakonov, tým chcem len upozorniť na to, čo je tu napisane že svetlonoš je v podstate satan. To už koho mohlo napadnuť... ? Tak len toho ,kto je tak ovplivnený nedôverou a negativitou,a chcel by vyniknuť aj za každu cenu aj za cenu toho že sa zhovadi.. Je mi len ľuto takých ako ste vy lebo robite len to,čo viete. Nedate si ani len trochu vysvetliť aj tu pozitivnejšiu pričinu,prečo to ten Ivo vlastne robi,... Je hovadske si myslieť ,že môže byť až taky cinik ,že to všetko,čo ma na stranke robil len skz peniaze a svoj užitok. Ten kto si to mysli je ochudobňovany na toľko,že si stym nevie poradiť a aspoň niečo napíše aby vyzdvihol svoje EGO voči ostatním.Zamyslite sa nad odkazom ,ktorý tu nechal Ivo Benda a uvidite že nepišem hluposti a že to nemysli s nami zle ale naopak.. Ako sa môže taky človek ako je Ivo vôbec citiť voči ostatním...? Netrufam si predstaviť a nechcel by som byť v jeho koži. To je všetko k autoroovy...
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
O Vesmírnych ľuďoch sa toho napísalo už veľmi veľa a poznajú ich na celom svete. Existujú mnohé formy viery, niektoré sa nám môžu zdať absurdné, no každý má právo urobiť si vlastný názor na každú z nich. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/interesante/kto-su-to-astar-seran-a-vesmirni-ludia/

Zaujímavé ako to do seba zapadá s tou horou, na ktorú Francúzi obmedzili prístup, vraj tam má pristáť ufo, žeby sa na našu planétu naozaj chystali prísť Vesmírni ľudia? Hm. Hm. Hm.
Fotografia
Anonym
pred mesiacom
Je vtom neaka pravda.
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Čo robíte vy, aby sa ľudia zmenili z dravcov na dobré duše??? Ohováranie a len osočovanie. Benda mi neubližuje svojimi správami o mimozemšťanoch, no vy svojími článkami len rozduchávate zlo medzi ľuďmi. Vstúpte do seba, srdce, ak tam nie je len EURO, vám napovie kde hľadať pravdu.
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Pozor na falošných pomocníkov.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Thalia – Primera Fila0 Peter pred 2 mesiacmi
Ako za starých čias - doslova34 Anonym pred 3 mesiacmi
Batman - návrat klasiky34 Anonym pred 3 mesiacmi
Muži v čiernom30 Anonym pred 3 mesiacmi
Lovci väzňov34 Anonym pred 3 mesiacmi
Las Vegas: Kasíno34 Anonym pred 3 mesiacmi
Mestečko Twin Peaks30 Anonym pred 3 mesiacmi
Pixely (3D Blu ray)30 Anonym pred 3 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know