Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 17. augusta 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Kŕčové žily a prevencia

Fotografia
Lucia
pred 16 dňami
najlepsia prevencia proti krcovym zilam je u mna gel priessnitz, chladivy prijemny gel, ktory stahuje opuchy aj zily a upokojuje nohy

Diskusné príspevky (5)

Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Toto ochorenie pre ženy často znamená najmä estetický problém, ale ide aj o dosť nebezpečné ochorenie. Môže to dôjsť až do štádia otvorených rán, trombóz. Odkaz na článok: http://fit.server.sk/choroby/krcove-zily-a-prevencia/

A keď už ani tieto preventívne cviky, ponožky atď nepomáhajú? Ako veľmi sú spoľahlivé nejaké doplnky stravy, mastičky na pocit ťažkých a boľavých nôh? Pomáha to? Niekde som čítala že dobrý je valoven diosmín hesperidín Forte, máte s týmto niekto skúsenosť? Pomôže to?
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Liek - Detralex.
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Alebo volnopredajný - Mobivenal Micro.
Fotografia
Katka
pred 2 rokmi
Treba sa o to stále starať, lopúchové zábaly sú dobré, zázvor, ktorý je proti zápalom, studená sprcha s teplou a niečím si to natierať, vmasírovavať :) ja používam gél priessnitz na vmasírovavanie ten je úžasný :)
Fotografia
Lenka
pred rokmi
každý prevenciu zanedbáva, keby mal každý dodržiavať prevenciu voči každému ochoreniu bolo by to nemožné... ja všetko riešim keď sa to začne prejavovať a tak to bolo aj s kŕčovými žilami, moc mi pomohol v boji proti ním priessnitz gél na žily a cievy, ešte aj teraz sem tam natieram už ako "prevenciu" :P

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Dara Rolins má nový album - ETC0 Viki hotvathova pred 13 dňami
Umenie z klincov0 hacksolution101 pred 20 dňami
Trish Richardson 10 Anonym pred 22 dňami
Deti a obezita0 Petra pred 26 dňami
Jeep Grand Cherokee SRT0 Anonym pred mesiacom

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Dara Rolins má nový album - ETC
Dočkali sme sa a je fantastický!
Dočkali sme sa a je fantastický!
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!