Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 26. júla 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Inteligencia psov: najľahšie cvičiteľné psy

Fotografia
Anonym
pred rokom
myslíte že je lepší Papillon alebo Border Kólia?

Diskusné príspevky (21)

Fotografia
Anonym
pred rokom
Ja si myslim že na cvičenie a povahovo najlepšia border kolia a nemecky ovčiak
Fotografia
Anonym
pred 17 dňami
A čo belgický ovčiak?
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
Ja vlastním aus. dobytkarskeho psa - určite nepatrí k najľahšie cvicitelnym, práve naopak, su to samostatne rozhodujuce psy, verne svojmu pánovi, nedôverčivé voči cudzím, ale nikdy som nepočula o ľahkej cvicitelnosti, veď v svetových rebríčkoch su v top 10 plemien nevhodných pre neskúseného chovateľa - a na foto tu máte Australian Shepard(austrálskeho ovciaka) a nie Australian Cattle Dog
Fotografia
Anonym
pred rokmi
Kde je Akita?
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
a kde je hovawart???
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
čo je lepšie labrador alebo jack russel ...???
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
podľa toho na čo? labrador je pekný poslušný psík, trošku lemravý, vie perfektne plávať ale má aj nábeh na obezitu jack russel je strašne hyperaktívny a rýchly oproti labradorovi, je to taký malý zmrdko
Fotografia
Anonym
pred rokmi
A jack russel terier????
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
Jack russel je velmi mudry psik, len ho treba cvicit trosicku inak ako napr nemeckeho ovciaka... jack russela to musi bavit, Toho psa si proste zamilujete, je velmi oddany panovy, sikovny a rozumny, a ked k tomu pridate velky kus hyperaktivity, nemusite sa bat ze zabudnete co i len na minutu ze nejakeho psika doma mate :-)
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
kto rozumie psom suhlasi s touto studiou a suhlasi s tym ze Nemecky ovciak je v priemere naj . . ., osobne mam Nemeckeho ovciaka ,Malinoisa ,Aziata a ratlika
Fotografia
Anonym
pred 2 rokmi
fotka austrálskeho dobytkárskeho psa je nejaká divná , takto vyzerá iný pes austrál je rozhodne iný ... máme ho doma
Fotografia
Anonym
pred 2 rokmi
Zalezi fakt od jednotliveho jedinca mal som aj nemeckeho ovciaka aj zlateho retriwera no ten retriwer bol mudrejsi
Fotografia
Jarmila
pred 2 rokmi
Podla mna labrador je lepší! :)
Fotografia
Anonym
pred 2 rokmi
chýba tam pár psov napríklad Gavalieršpaniel král karol .najdi si toho psa na internete
Fotografia
Anonym
pred 2 rokmi
Všetci si radi vyberajú "čistokrvné " psy a zabudáju na psy v útulkoch, ktoré tam končia vďaka nezopovedným chovateľom a množiteľom čistokr. psov. Všetci čo chcete psíka - berte si psíkov z útulkov a nepodporujte nezodpoved. množiteľov psov !! http://www.utulek-trebic.cz/index.php/nabidka?cat=2 Pozrite sa do tých čistých a ušľachtilých psích duší ! a všetky čakajú na lásku od nás.
Fotografia
Anonym
pred 2 rokmi
na fotke pri austrálskom dobytkárskom psovi je austrálsky ovčiak.
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Rebríček inteligencie psov (1. časť) Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/priroda/inteligencia-psov-najlahsie-cvicitelne-psy/

Uprimne ten rebricek je absolutna blbost. Nechcem urazat ale je totalne mimo misu. Mam dlhorocne skusenosti so psami a na prvom mieste by jednoznacne mala byt border kolia, dalej jack russel terier a nasledne nemecky oviac. Absolutne nerozumiem tomu co v rebricku robi corgi co je absolutne nevicvicitelne plemeno
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Sa čudujem, že máš také skúsenosti, a dokonca aj s corgim, na slovensku ich je strašne málo, ak nejaký vôbec. Border colia je podľa mňa veľmi inteligentný pes, ale či sa najľahšie trénuje je už druhá vec a článok je práve o najľahšie cvičiteľných psoch.
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Ved na prvych 3 miestach je aj borderkolia, aj nemeckyovciak aj pudel
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Kynológ a psychológ Stanley Coren vypracoval najznámejší rebríček inteligencie psov. V tomto rebríčku však ide hlavne o cvičiteľnosť. Pravdaže aj tu platí, že existuje určitý štandard plemena, každý jedinec je však iný. Každopádne, ide ale o najuznávanejší a najznámejší rebríček inteligencie psov, ktorý vo veľkej miere zodpovedá skutočnosti. Faktom však zostáva, že pre každého je najmúdrejší pes práve ten jeho. a na dôvažok, podľa mňa sa dá vycvičiť každý pes! a pes je zrkadlom pána
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Kto to tu ma tie skusenosti? Ze Jack Russel terier. Nedajte sa vysmiat, jeden z najtazsie cvicitelnych psov. Ma svojsku povahu a ani tvrdym treningom to z neho nedostanete uplne. Je to proti jeho povahe. Vzdy si tak trochu bude robit co chce on a nie Vy.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Trish Richardson 10 Anonym včera
Deti a obezita0 Petra pred 3 dňami
Jeep Grand Cherokee SRT0 Anonym pred 2 týždňami
Chudnutie: Sám alebo pod dozorom?0 Jana pred 2 týždňami
Citron – Plni energie0 Anonym pred 2 mesiacmi
Tublatanka – Pravda víťazí0 mark pred 2 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Dara Rolins má nový album - ETC
Dočkali sme sa a je fantastický!
Dočkali sme sa a je fantastický!
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!