Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 21. apríla 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Inkontinencia

Fotografia
Erika
pred 3 rokmi
ďakujem za zaujímavý článok, tuším si budem musieť skúsiť tie cviky, pretože chodiť na jumping a pritom mať s tým problém, tak by ma porazilo. Kamarátka mi aj odporúčila skúsiť uroval manosa akut. Tak to skúsim spojiť rovno s tým cvičením, pretože sa cítim fakt trápne a to som mladá baba, čo bude potom keď porodím?

Diskusné príspevky (7)

Fotografia
Amálka
pred 3 rokmi
tiež som si to uvedomila až keď som začala chodiť na jumping. nie je mi to vôbec príjemné a hlavne jumping ma naozaj začal baviť, takže skúsim teda vaše rady a skúsim začať cvičiť tie kegelové cviky + skúsim najprv ten uroval manosa akut. dúfam len, že to naozaj začne prechádzať... však som ešte predsa nerodila, tak ako môžem mať takéto problémy? teraz sa už aj snažím pitný režim dodržiavať, chodiť často na wc, mať pravidelnú stravu a aj tak je to celé zle :/
Fotografia
Darinka
pred 3 rokmi
ako niečo také už vôbec nie je sranda, chalani sa strašne z toho smejú a chcú len podržať ženskú že nech ešte nejde... a potom to tak skvelo aj vypadá :/ No čo, hlupákov je na svete dosť. Začala som dosť jasne objasňovať priateľovi, čo v takom prípade hrozí, a že to nie je sranda, po minúte ma nechal tak, že je to nechutné a že môžem ísť :D takže radšej jednoducho vysvetliť chlapcom ktorí sú hlúpi, že to je závažná vec. Sama trpím na stresovú. Cvičím a posilňujem panvové dno a priateľ sa mi smeje, od vtedy, čo som mu dala kázeň mi aj kupuje probiotické tabletky, že mu na mne záleží a nechce aby som mala problémy. A ja samozrejme si ich nemusím aspoň platiť ;) Osobne som začala s probiotikami http://www.unikatnilekarna.cz/sk/produkty/uroval-manosa-akut-10-tbl.html a dúfam, že sa to bude len zlepšovať :)
Fotografia
Kristýna
pred 2 rokmi
Osobne som začala teraz cvičiť. Kegelové cviky dajú poriadne zabrať, ale zasa človek po prvé spevní panvové dno a po druhé budem mať zo seba dobrý pocit, že niečo dobré pre seba robím :) Nedávno mi kamarátka ešte odporučila: https://www.klubzdravia.sk/produkty/uroval-biotic_1706.aspx a stiahla som si aj aplikáciu do mobilu, aby som dodržiavala pitný režim :) Tak hádam sa to zlepší čo nevidieť ;) Nemôžem byť samozrejme tak naivná, že sa to zlepší z dňa na deň, ale postupne sa to zlepšovať určite bude ;)
Fotografia
Viera
pred 4 rokmi
Toto ochorenie nie je dedičné. Zdediť môžete iba faktory, ktoré môžu únik moču spôsobovať. Pomočujú sa napríklad obézni ľudia. Odkaz na článok: http://fit.server.sk/choroby/inkontinencia/

Ja som mala problémy s inkontinenciou po pôrode, mne vtedy okrem precvičovania panvového dna pomocou kegelových cvikov pomohol aj prípravok Ive inkontinstop, neviem čo obsahuje, ale funguje perfektne :)
Fotografia
Viera
pred 4 rokmi
Ja som mala problémy s inkontinenciou po pôrode, mne vtedy okrem precvičovania panvového dna pomocou kegelových cvikov pomohol aj prípravok Ive inkontinstop, neviem čo obsahuje, ale funguje perfektne :)
Fotografia
Zuzana
pred 4 rokmi
odporúčam na inkontinenciu vyskúšať ive, pomohol mne aj mojej kamarátke, je ľahko dostupný v každej lekárni ho kúpite a neobsahuje hormóny
Fotografia
Janka
pred týždňom
ja som mala rovnako problémy po pôrode.. lekárka mi povedala že sa to stáva, ale že by to malo prejsť samé no musela som preto začať cvičiť a našťastie to naozaj pomohlo... dovtedy som však používala tieto vložky https://www.tena.sk/tenalady/ bez nich by som to asi psychicky nezvládla :/

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Halloween0 Anonymus pred 12 dňami
Zdravie z ázijskej kuchyne0 Leus pred 3 týždňami
Trójska záhada0 Nick pred 3 mesiacmi
Šťavnaté uhorky0 Anonym pred 3 mesiacmi
Petr Hapka – Pozdní sběr0 Anonym pred 3 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know