Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 30. apríla 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Hemoroidy

Fotografia
Anonym
pred rokom
hmm poznam len hemostop ja som pouzivala len ten nemusela som hladat nove gely pomahal mi, ked sa hemoroidy vyhodili muzovi tiez som mu ho kupila a rovnako bol spokojny

Diskusné príspevky (14)

Fotografia
Anonym
pred rokom
hmm poznam len hemostop ja som pouzivala len ten nemusela som hladat nove gely pomahal mi, ked sa hemoroidy vyhodili muzovi tiez som mu ho kupila a rovnako bol spokojny
Fotografia
Marek
pred 3 rokmi
Dobrý deň, mne sa hemoroid objavil rok dozadu, bol som aj u lekára, ale ten mi predpísal len nejakú masť, ktorá mi vobec nepomohla. Keď som hovoril kamarátovi o mojom probléme poradil mi hemostop gél aj tobolky tak som si to kúpil v lekárni a nakoniec mi pomohol a dostal ma z toho. Samozrejme okrem mastí je treba upraviť aj stravu a absolvovať rozne sedavé kúpele aby bol účinok čo najlepší.
Fotografia
peter
pred 3 mesiacmi
skusal niekto faktu?
Fotografia
jano
pred 3 mesiacmi
Odporucam balicek na akutnu liecbu www.lekarenliecba.sk/hemoroidy-zlata-zila/
Fotografia
Izabela
pred 3 rokmi
Ahojte, ja tiež odporúčam anurex. Nemôžem si ho vynachváliť. Po prvom použití som prestala krvácať. Rýchlo uľaví od bolesti a pálenia. Jediné čo ma mrzí, že nie je k dispozícii v lekárni a vyššia cena.
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
Ked to tu čítam nemôžem uveriť tomu,že by ťudia boli až takí hlúpi ,skôr je to iba reklama,ktorása snažíoklamať dalších nešťastníkov.Ked raz hemoroidy dospejú do vyššieho štádia nepomôžu bohužiaľ žiadne anurexy,čapíky,masti.Pomôže iba jediné:operácia. Ja som tomu tiež nechcel uveriť,dlhé roky som trpel,vyhadzoval peniaze za kadejaké lieky,až som sa raz konečne rozhodol a dal sa operovať.Ano je to bolestivé ale teraz konštatujem,že tie roky trápenia nestáli za to a lutujem že som nešiel skôr.Ludia neverte žiadnym Anurexom ale riešte svoj problém s rozumom.
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
keď tu čitam prispevky Lucie a anonymu a použite slovičko"taky"nemôžem sa ubraniť pocitu,že to pisal Čech zhodou okolnosti z anurexu
Fotografia
Miro
pred 3 rokmi
Dobrý deň, ja som anurex neskúšal takže sa k nemu neviem vyjadriť, ja keď som mal problémy s hemoroidami vyskúšal som hemostop a ten mi zabral, do mesiaca som mal po probléme a nemusel som ísť ani k doktorovi.
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Pokojne si vtipkujte na tému hemoroidov. Pamätajte však, že raz ich môžete dostať aj vy. Prečo nie, veď ušetrený nebol ani Napoleon! Čo to vlastne je? Odkaz na článok: http://fit.server.sk/choroby/hemoroidy/

Dobrý deň, taky som mal veľké problémy s hemoroidmi. Skúšal som všetko možné, ale pomohol mi až prípravok Anurex. Kúpil som si ho na internete a pomohol mi behom pár dní. Rýchlo a bezbolestne. Nemusel som ani k doktorovi
Fotografia
Denisa
pred 4 rokmi
Reagujem na odporúčanie anurexu. Väčšinou nedám na reklamy, ale v tomto prípade uznávam, že anurex pomáha. Môj otecko je už starý, a nemohúci, a začal trpieť hemoroidy. Na internete som objavila anurex na stránke www.anurex.sk, a hneď ho objednala. Otecko anurex používal pravidelne, a do 3 týždňov sme mali po probléme. Veľmi ďakujeme!
Fotografia
Lucia
pred 3 rokmi
Ahojte, taky musím súhlasiť s chválou na anurex, pretože mi naozaj pomohol. dlho som hľadala čo pomáha a nakoniec som jedla len vlákninu a rovnako nič. známa mi odporučila anurex, ja ho objednala z internetu a používala poctivo 3 týždne a pomohol mi.
Fotografia
Anonym
pred 2 rokmi
Super clanok . Diky za skvele tipy . http://hemeroidyliecba.sk/
Fotografia
Anonym
pred 2 rokmi
zdravím, mne sa veľmi osvedčil HEMOREND. Sú to také malé granulky v sáčku, zapíjate vodou 3x denne (čisté ruky ). bližšie info na www.hemorend.eu. Sú tam aj bohaté informácie o príčinách vzniku, štádiách, možnostiach liečby.
Fotografia
Jana
pred rokom
hmm neviem neviem, mne zo všetkých mastí pomohol akurát tak hemostop ale operácii som sa tak či tak nevyhla

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Majk Spirit vydáva ďalší album0 Anonym pred 2 mesiacmi
Deň otcov plný prekvapení0 Anonym pred 3 mesiacmi
Arteterapia: Keď umenie lieči0 Anonym pred 3 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Nový album PENTATONIX už čoskoro!
Už 7.apríla sa môžeme tešiť na novinku skupiny Pentatonix - PTX VOL.4-CLASSICS!
Nový album PENTATONIX už čoskoro!