Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 19. septembra 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Giardióza – parazitárne ochorenie ľudí a zvierat

Fotografia
Angelika
pred rokom
Giardióza je parazitárne ochorenie tráviaceho traktu ľudí a zvierat. Vyskytuje sa predovšetkým v oblastiach s nízkym hygienickým štandardom. Odkaz na článok: http://fit.server.sk/choroby/giardioza-parazitarne-ochorenie-ludi-a-zvierat/

Prosím Vás, ako sa má potom z menovanými liekmi liečmi, keď z uvedených v našich lekárňach nie sú dostupné ani Entizo, ani Avrazor a v poslednom čase ani Tinidazol. Nie sú dostuplné ani v susedných štátok.

Diskusné príspevky (5)

Fotografia
Anonym
pred rokom
Niekedy pomôže aj samotné antibiotikum.
Fotografia
Anonym
pred rokom
nam to zverolekar predpisal a sam volal do lekarne,aby to namiesali a spravili kapsule. na druhy den sme lieky mali
Fotografia
Anonym
pred rokom
Akým iným spôsobom sa to dá diagnostikovať u ľudí okrem zo vzoriek stolice?
Fotografia
Anonym
pred rokom
mozte mi povedat ci ste to dostali od macicky?
Fotografia
Anonym
pred rokom
To by aj mna zaujimalo, mna nechcu lekari ani poriadne diagnostikovat, hoci vsetky priznaky mam a aj liecbu prirodnu nato mam odskusanu, aj zabrala, len sa tie priznaky po skonceni vratili. A este zohnat niektory z tych liekov je obrovsky problem...som zufala. A este na pobavenie, na infekcnom mi nato predpisali Wurmex.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Unavená pleť - tipy a triky0 Lalala pred 4 mesiacmi
Thalia – Primera Fila0 Peter pred rokom

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know