Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 14. decembra 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Finančná správa varuje pred zneužitím odhodených bločkov

Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
Stávajú sa prípady, keď si cudzie osoby zobrali odhodený blok a vydávali nákup za svoj. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/spravy-z-domova/financna-sprava-varuje-pred-zneuzitim-odhodenych-b/

Slovania a v tomto prípade slováci sú prešpekulovaný a vynaliezavý / ten pán je pravý slovák..../.

Diskusné príspevky (1)

Fotografia
Anonym
pred 11 dňami
Vyhral som 8,750 miliónov eur v power ball lottery, zobral som radu od niekoho, kto hovoril o tomto skvelom kúzelníkovi zvanom Doctor Muna, tento clovek poslal svedectvá na blogu, v ktorom hovoril, že doktor Muna mu pomohol vyhrat lotériu tým, že pre nu odovzdal štastie. pošlite mu vítazné císla som bol zvedavý a ja som myslel, že to bol všetok vtip, kým som kontaktoval toto kúzelník, aby som vedel, ako táto práca a ja už strávil vela nákupu lístkov a nikdy vyhrat. kontaktoval som ho a povedal mi potrebné veci, ktoré treba urobit a urobil som to potom mi povedal, aby som cakal 48 hodín. Úprimne povedal doktor Muna, že som získal vítazné císla, aby som mohol hrat v lotérii, co som urobil. Môžete verit, že som tretími osobami medzi vítazmi. Zdielam tento komentár pre tých, ktorí hrajú lotériu a nikdy nezískali. Chcete vyhrat lotériu? Online tipy nemôžu pomôct ... marvelspelltemple @ gmail. com je odpoved na Win Lottery

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Hry o život - The Hunger Games0 Anonym pred 11 dňami
Urobte si doma vlastnú posilňovňu0 Fero pred 2 týždňami
Gersonova terapia0 Anonym pred 29 dňami
Husté vlasy za pár sekúnd0 Anonym pred 3 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know