Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 20. októbra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Detektor lži a iné metódy hľadania klamstva

Fotografia
Peter
pred mesiacom
Akurát si prezerám na internete vyšetrenia a skúsenosti ľudí s vyšetrením na detektore lži. Ja osobne mám priamu skúsenosť s vyšetrením na detektore lži. U nás vo firme na našom úseku sa vyšetrovala krádež peňazí a celkovo sme dobrovoľne išli na detektor 4. Z toho jeden kolega klamal na detektore, čo aj výsledky nakoniec ukázali, potom sa aj sám priznal ku krádeži. Na slovensku som sa dopátral, že je niekoľko odborníkov, ktorí vyšetrenie poskytujú, my osobne sme boli v Bratislave u jedného pána a môžem len odporučiť. Stránku majú www.detektor-lzi.sk

Diskusné príspevky (2)

Fotografia
jozko
pred 3 rokmi
Vedieť čítať reč tela len z jeho držania a pohybov bola do 60. rokov 20. storočia pokladaná skôr za intuíciu. Potom psychológovia začali skúmať neverbálnu komunikáciu. Odkaz na článok: http://server.sk/zaujimavosti/technologie/detektor-lzi-a-ine-metody-hladania-klamstva/

Detektor lzi je dobrá vec ale keď tam idete S manželkou tak vás pošlú von A ona je tam sama vy neviete či sa ona S doktorom dohodne no mňa to vôbec nepresvedčil o iba sklamalo ukázal nejaký test že najprv klame potom nie A záver že vraví pravdu keď ja som nevidel priebeh tak som sa mohol popitat aj kamaráta či má podvádza A bolo by to lacnejšie nás Pezinok je už taký
Fotografia
Lukáš
pred 2 rokmi
Detektor lži je fakt spoľahlivá metóda, ktorá sa nedá oklamať. A pokiaľ ste aj videli v televízii rôzne triky na jeho oklamanie, tento článok vás presvedčí o tom, že sú nepoužiteľné http://www.argoasecurityeu.com/blog/ako-oklamat-detektor-lzi-myty/

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Správny čas na jedlo - 2. časť0 Anonym pred 8 dňami
Aký ste krvný typ?0 Anonym pred 17 dňami
Pár trikov pre zaľúbené dvojice1 Majooo pred 23 dňami
Olej v našej kuchyni0 Kaja pred 25 dňami

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku