Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 24. júna 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Destilovaná voda je jediná čistá voda

Fotografia
ivan105
pred 5 mesiacmi
Destilovaná voda neobsahuje baktérie, mikroorganizmy a vírusy. Je zbavená anorganických solí, organických chemikálií, ťažkých kovov a rozpustných minerálov. Odkaz na článok: http://fit.server.sk/vyziva/destilovana-voda-je-jedina-cista-voda/

a mozem pit aj taku kupenu na benzinkach, alebo je lepsie si zakupit stroj?

Diskusné príspevky (3)

Fotografia
prana321
pred 5 mesiacmi
Súhlasím .destilka vyrobená doma je sterilná. ta na benzínke to nepi je to technická destilka . s tou prvou mám výborné skúsenosti pri očiste tela ( akože hladovke ) . najlepšie sa čisti organizmus keď nepríma stravu z vonku ale vyjedá vnútorné tuky a pije destilku . doporučujem z vlastných skúseností . viac na : www.detoxikacnypobyt.sk
Fotografia
Anonym
pred 2 mesiacmi
Destilka kúpená na Benzínke je v nevhodnom obale. Preto by som ju radšej nepil. Ja som si kúpil destilátor. Denne vypijem cca 1.5l a pijem ju už 4 roky... Moja kamarátka pije takto upravenú vodu 20 rokov. Ja som mal problém s Tinitusom /šumenie v ušiach/ A pomaly sa to upravuje, zo dňa deň je to lepšie a lepšie....
Fotografia
Kate
pred 29 dňami
Čokoľvek čo by sa malo piť a jesť z benzínky mi moc po vôli nie je. A už vôbec nie destilka. No rozhodne kvitujem jej pravidelné užívanie. Ja teda tiež nie som veľmi za všetky tie 100% džúsy z Tesca , Billy a bohvie odkiaľ. Destilovaná voda prečisťuje organizmus :) v prípade Vášho sumenia v ušiach sa skúste poradiť s odborníkom, poprípade si dokupte výživový doplnok odtiaľ nižšie: Mala som zápal stredného ucha. Dvakrát. Určite by to človek nemal brať na ľahkú váhu. http://www.kuponyzdarma.sk/pilulka-sk/

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Citron – Plni energie0 Anonym pred 19 dňami
Tublatanka – Pravda víťazí0 mark pred 3 týždňami
Pomoc vlasom a pleti0 Hanka pred 3 týždňami
Prečo práve lacné tonery?0 Patrik pred 23 dňami
Metličky0 Júlia pred 24 dňami
Nový album IVANA MER Early Works0 Asteroidea pred 2 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Nový album IVANA MER Early Works
Prečítajte si viac o tomto albume.
Nový album IVANA MER Early Works