Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 26. júla 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Ako správne behať?

Fotografia
TALIA
pred 3 rokmi
Hodnotný príspevok k téme sa nachádza aj tu: http://www.brigit.sk/clanok-754/kolko-sportovat-pre-zdravie-

Diskusné príspevky (9)

Fotografia
Jana
pred mesiacom
Beh pri chudnutí neviem či je dobrý nápad. Tučnejšie telo totiž môže robiť problémy kĺbom. Každopádne tu je kalkulačka, koľko pohybu vás zbaví akého množstva kalórií. http://www.chudnutie-ako.sk/aktivity/index.php
Fotografia
EwaPP
pred 3 rokmi
Ahojte, ja mám iný problém pri behaní. Len nedávno som s tým začala, ale mám dosť silné kŕče v nohách, teda v lýtkach a na holennej kosti. Mám topánky kupované priamo na behanie, tak neviem, či mám zlú techniku. Také kŕče som mala aj na páse, takže asi to nebude chodníkom. Vie mi s tým niekto poradiť?
Fotografia
pychanie v boku
pred 4 rokmi
na to mám super systém keď to začne tak ja začnem hlbšie dýchať ústami myslím tým poriadne a rýchle nádychy a potom to rozchodím ale neviem niektorí moji blízky tvrdia že im to nefunguje
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
pri behaní som často zabúdala na pitný režim... až po prečítaní tejto stránky www.peknetelo.eu/ som si uvedomila kde som robila chybu pri chudnutí
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
Ak chceš schudnúť, niekedy ani pravidelný pohyb=behanie nepomôžu. Lekár William Davis mal s tým tiež problém, a v knihe ŹIVOT BEZ PŠENICE radí ako byť zdravým a trebars aj schudnúť 5,10 až 20 kg už v prvých mesiacoch. Dokonca sa zredukujú zápaly a bolesti reumatoidnej artitrídy, zlepší sa hustota kostí, zastavia sa kožné problémy od akné cez psoriázu až po vypadávanie vlasov, zotaví sa človek z črevných trápení ako celiakia a ulcerozna kolitída, zmierni sa metabolický syndrom a cukrovka 2.typu až vylieči, výrazne sa zlepší cholesterol. Na základe desaťročí klinických štúdií a mimoriadnych výsledkov, ktoré pozoroval u tisícok svojich pacientov,napísal knihu "Život bez pšenice"- podloženú dôslednými výskumami a prináša v nej zásadný pohľad na tie najzávažnejšie zdravotné otázky dnešnej doby a ICH RIEŠENIE.
Fotografia
Aliana
pred 2 rokmi
Pri behu treba správne dýchať a začať s krátšími vzdialenosťami alebo s menšou intenzitou. Pre pokročilejších ú veľmi vhodné frekvenčné behy, ktoré nedovolia tvojej tepovej frekvencii klesnúť a tým rýchlejšie spaľujeľ tuky. V praxi to vyzerá - najvyššia intenzita 40sek, potom 15 sek vydýchanie a poklus... Toto opakuj a prispôsob stravu, určite schudneš. :)
Fotografia
adam šport
pred 5 rokmi
Všetci vieme, že beh patrí medzi športy, ktoré nám pomerne pekne ukrajujú z nadbytočnej váhy. Je to obvyklý dôvod, prečo začneme behávať. Odkaz na článok: http://fit.server.sk/sport/ako-spravne-behat/

http://www.adamsport.eu/salomon-m-42.html
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
dikes....chcem o 9 kg schudnut-pomohlo mi to
Fotografia
behačka
pred 5 rokmi
mne to tiež pomohlo, ešte poradím jednu dôležitú vec, najlepšie je pred behom nejesť aspoň tri hodiny. Ak sa človek naje pred behom, pichá ho v boku, treba počkať aspoň dve hodiny, závisí to aj od ťažkosti jedla, ak vás bude pichať v boku od jedla, prišla som na jednu vec: DÝCHAJTE kľudne a IBA NOSOM celý čas, pichanie by malo zmiznúť, ale musíte celý čas dýchať iba nosom (aj nádych, aj výdych), u mňa to funguje.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Trish Richardson 10 Anonym včera
Deti a obezita0 Petra pred 3 dňami
Jeep Grand Cherokee SRT0 Anonym pred 2 týždňami
Chudnutie: Sám alebo pod dozorom?0 Jana pred 2 týždňami
Citron – Plni energie0 Anonym pred 2 mesiacmi
Tublatanka – Pravda víťazí0 mark pred 2 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Dara Rolins má nový album - ETC
Dočkali sme sa a je fantastický!
Dočkali sme sa a je fantastický!
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!
Ak milujete skvelú hudbu, tak máme pre vás super novinku.
Novinka od Imagine Dragons - Evolve už čoskoro!