Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 12. novembra 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Značkové hračky na Vianoce?

Fotografia
Leonitta
pred 2 rokmi
Určite záleží na značke, predajcovi a hlavne na materiále z ktorého hračka je. Pravdou je, že väčšinou značka už nesie zodpovednosť za kvalitu a ľudia tak nakupujú hračku overenú testami. My deťom nakupujeme výlučne značkové hračky, ja osobne mám totiž z divokej chémie strach. Nakupujeme brio stavebnice alebo bruder autíčka, traktoríky a kone. Všetko je to pravda cenovo náročné ale tak keď sa chce dá sa. MY preferujeme rajhraciek.sk a zatiaľ sme boli spokojní

Diskusné príspevky (4)

Fotografia
Kocourek
pred 3 rokmi
Nemáte pri nákupoch darčekov pre najmenších pocit že platíte najmä za značku? Máte pocit že značkové hračky sú výrazne alebo vôbec kvalitnejšie než neznačkové? Po dnešnej návšteve asi desiatich kamenných predajní známych predajcov na slovensku som výrazne znechutený...
Fotografia
Danielka
pred 3 rokmi
Vždy ma to dokáže nemilo prekvapiť. Keď boli malé naše deti hračiek bolo pár,neriešili sa žiadne farbivá a ani testy nejakej komisie. Je pravda, že vtedy nebolo naokolo toľko chemických toxických farbív a v súčasnosti je toho požehnane. Pri mojich vnučkách, ktoré majú atopicky ekzém je kúpa hračiek hotový masaker. Musia byť nezávadné a negatívne na kožné kontaktné alergie čož znamená že značkováá hračka je potrebná - majú certifikát, overenia, more testov a toto všetko predsa niečo stojí a tak hračky majú hodnotu. Nakolko už nemám chuť ani vek lietať po prepchatých obchoďákoch nakupujem im novinky od zapf creation kedy viem že sú vkusné a hlavne zdraviu neškodné. Kvoli cenam a dodaniu som sa dala na raj hračiek a som doposiaľ spokojná.
Fotografia
Mia
pred 3 rokmi
Myslím že keď ide napriklad o auto na piesok tak pri nom značka taká podstatná nieje ale ak ide o trebárs stavebnicu alebo hudobný náastroj tak je určite značka podstatná. Pri pianach, krídlach, flautách a gitarách je značka ako trebars yamaha zárukou kvality materiálu ako trebats dreva a lubozvucneho tónu. Samozrejme že to niečo stojí a každý si pýta co to ide na maximum...Možno jedným z mála sú predajcovia na kytarach sk ktorí predávajú nielen novučký nástroj ale taktiež aj tip top stav na pár krát použitých...
Fotografia
Waldo
pred 3 rokmi
Súhlas s Mia. Pri kúpe nástroja je značka podstatná. Ručia ňou za kvalitu tónu ktorý z neho muzikant vylúdi. Osobne som zástancom skôr použitého kvalitného nástroja než nového číňana z plastu alebo papierovej drevotriesky. Kytary.sk ako vidno ponúkajú AJ málo používané nástroje od známych značiek za priaznivé ceny tak prečo preferovať novučičký ďad? nechápem

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Nábytkové inšpirácie2 Kate pred rokom a pol
Murovaný dom4 kompaska pred 4 rokmi
Výhody a nevýhody0 vicky pred 5 rokmi
Sťahovacie služby0 dusan1 pred 6 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know