Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 19. septembra 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Murovaný dom

Fotografia
kompaska
pred 4 rokmi
Ak chceš murovaný tak jasné že z tvárnic. Teraz možno by mali aj sezónne akcie, keďže sa nestava v zime. Skús si pobehať alebo poklikať kde čo je.

Diskusné príspevky (4)

Fotografia
krauz
pred 4 rokmi
no čítal som niečo o betónových tvárniciach - jedny to však vychvaľujú a druhí zatracujú, tak neviem láka ma na tom hlavne to, že potom sa dá dosť ušetriť na energiách, systém vnútorného zateplenia je na to ideálny naši majú plynové vykurovanie a mesačne platia dosť veľkú pálku za energie, tak myslím aj na budúcnosť ;-)
Fotografia
kompaska
pred 4 rokmi
No je toho neurékom všetkého možného aj po nete všade. Poznám jedných, čo robia špeciálne betónové tvárnice, psokytujú aj poradenstvo, majú naozaj pestrú ponuku, a aj dobré ceny.
Fotografia
krauz
pred 4 rokmi
Vážne uvažujem nad predajom bytu a premýšľam nad stavbou domu - určite nechcem kupovať nejakú starinu na prerábanie, na to aj nemám nervy a kamoši ani dobré skúsenosti. Z čoho ho však stavať? Uvažujem nad rôznymi alternatívami - čo preferujete vy?
Fotografia
Sandra
pred 4 rokmi
A chceš ho murovaný? Pomáhali sme 2 bratrancom so stavbou domu, jeden staval z ytongu - všetko super, druhý z porfixu - skoro sme sa udusili, keď to začali rezať, to sa nedalo nič dýchať. Ale inak domy postavené raz dva, skladali to ako lego. Potom je teraz aj dosť preferovaný nízkoenergetický. Tam sú zas trošku náklady vyššie pri stavbe, ale časom sa vraj vrátia niekoľkonásobne na energiách. Je veľa možností, treba si len vybrať tak, aby si to po čase neľutoval.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Nábytkové inšpirácie2 Kate pred rokom a pol
Značkové hračky na Vianoce?4 Leonitta pred 2 rokmi
Výhody a nevýhody0 vicky pred 5 rokmi
Sťahovacie služby0 dusan1 pred 5 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know