Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 25. septembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

ženské montérky a pracovné oblečenie

Fotografia
jankalakatosova
pred 3 rokmi
na internete urcite :D

Diskusné príspevky (7)

Fotografia
kompaska
pred 3 rokmi
neviete mi poradit, kde v KE by som zohnala ženské pracovné oblečenie? čo som bola hľadať, všade len pánske. dakujem
Fotografia
krauz
pred 3 rokmi
v Košiciach neviem, ale na internete v eshopoch, toho je kvantum, skús vygoogliť, určite nájdeš aj niečo špeciálne pre baby ;-) ja nakupujem len cez eshopy, nemám nervy na to, aby som behal po obchodoch a niečo zháňal
Fotografia
svetak3
pred 3 rokmi
zeny moterky nemaju nosit
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
aha dík, takže len e shopy, hm...mas pravdu, je to pohodlnejsie. No skúsim si niečo vygoogliť. Nevieš mi poradiť, aby som nehľadala dlho? :) dakujem
Fotografia
kompaska
pred 3 rokmi
aj ja v nich budem vyzerať sexi, potom vám pošlem fotku a ešte si rozmyslíte, že či ženy nemajú nosiť montérky :-D
Fotografia
Natália Rakošov
pred 2 rokmi
Ahojte kočky, vygúglila som za vás :D ja síce monterky nenosím (dufam že ani nikdy nebudem musieť :D) ale celkom ma to zaujimalo či je niečo take pracovne aj pre ženy, no a našlo som tu http://pracant.eu/118-damske-pracovne-odevy , cela sekcia sú monterky čisto pre ženy tak možno sa ti niečo zapáči :) nie je začo :)
Fotografia
Filip
pred 2 rokmi

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Kupa 3D tlaciarne5 Adrian.Skalar pred 2 rokmi
handmade výrobky14 Daniel Walter pred 2 mesiacmi
kolko terba minúť na imidž??1 svetak3 pred 3 rokmi
Aj vy hľadáte ľudí?3 Anonym pred 4 rokmi
Otvorený pracovný trh0 WPcom pred 5 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT