Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 25. septembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Rada s tepelnoizolačnými omietkami

Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
Ahojte, ja som sa tak trochu sama pustila do hrubej stavby a potrebujem poradiť. Muži si trochu myslia, že ma môžu oblbnúť kadečím v obchodoch, tak preto chcem tu takto viac názorov aj čítam recenzie na internete. Aké máte skúsenosti s tepelnoizolačnými omietkami? Nejaká dobrá značka, čo by ste mi odporúčili, s ktorou sa bezproblémovo manipuluje.

Diskusné príspevky (4)

Fotografia
Kompaska
pred 3 rokmi
tieto materialy sa použivaju predovsetkym na vlhke budovy alebo na miesta kde je zvysena vlhkost su to materialy , ktore sa vyznacuju vysokou porovitostou ale nizkou tepelnou vodivostou, no ich vysada su dobre mechanicke vlastnosti, cize su odolne voci poskodeniu :)
Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
Je to vlastne starý dom, na vlhkom pozemku. Je síce teraz po mnohých úpravách odvodnený, ale čert nikdy nespí... Zadná stena je z kameňa a preto by som chcela využiť tepelnoizolačnú omietku. Ako je to s vlhkosťou? Tieto omietky vlastne odbúravajú alebo prepúšťajú vlhkosť? Akú značku by som mala použiť v tomto mojom prípade?
Fotografia
Quido
pred 3 rokmi
AHoj. dobre sklusenosti mam s touto omietkou a maju na stranke aj popis zlozenia tak urcite sa pozri http://www.lechstav.sk/data/eshop/203_weber-8600.jpg snad je to to, co hladas...my sme tiez prerabali dom po rodicoch a zatial nic nemokne ani neplesnivie
Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
Pozrela som si, je to super odporúčanie. Našla som si o nich aj dobré recenzie, tak som to s nimi skúsila a zatiaľ pohodička. Všetko v poriadku. Uvidíme časom, ale myslím si že to bude dobré.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Kupa 3D tlaciarne5 Adrian.Skalar pred 2 rokmi
handmade výrobky14 Daniel Walter pred 2 mesiacmi
kolko terba minúť na imidž??1 svetak3 pred 3 rokmi
Aj vy hľadáte ľudí?3 Anonym pred 4 rokmi
Otvorený pracovný trh0 WPcom pred 5 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT
štvrtým štúdiovým albumom, ktorý vydá v októbri.
MÁRIA ČÍROVÁ korunuje megaúspech singla UNIKÁT