Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. novembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Rada s tepelnoizolačnými omietkami

Fotografia
Sandra
pred 4 rokmi
Ahojte, ja som sa tak trochu sama pustila do hrubej stavby a potrebujem poradiť. Muži si trochu myslia, že ma môžu oblbnúť kadečím v obchodoch, tak preto chcem tu takto viac názorov aj čítam recenzie na internete. Aké máte skúsenosti s tepelnoizolačnými omietkami? Nejaká dobrá značka, čo by ste mi odporúčili, s ktorou sa bezproblémovo manipuluje.

Diskusné príspevky (5)

Fotografia
Kompaska
pred 4 rokmi
tieto materialy sa použivaju predovsetkym na vlhke budovy alebo na miesta kde je zvysena vlhkost su to materialy , ktore sa vyznacuju vysokou porovitostou ale nizkou tepelnou vodivostou, no ich vysada su dobre mechanicke vlastnosti, cize su odolne voci poskodeniu :)
Fotografia
Sandra
pred 4 rokmi
Je to vlastne starý dom, na vlhkom pozemku. Je síce teraz po mnohých úpravách odvodnený, ale čert nikdy nespí... Zadná stena je z kameňa a preto by som chcela využiť tepelnoizolačnú omietku. Ako je to s vlhkosťou? Tieto omietky vlastne odbúravajú alebo prepúšťajú vlhkosť? Akú značku by som mala použiť v tomto mojom prípade?
Fotografia
Quido
pred 3 rokmi
AHoj. dobre sklusenosti mam s touto omietkou a maju na stranke aj popis zlozenia tak urcite sa pozri http://www.lechstav.sk/data/eshop/203_weber-8600.jpg snad je to to, co hladas...my sme tiez prerabali dom po rodicoch a zatial nic nemokne ani neplesnivie
Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
Pozrela som si, je to super odporúčanie. Našla som si o nich aj dobré recenzie, tak som to s nimi skúsila a zatiaľ pohodička. Všetko v poriadku. Uvidíme časom, ale myslím si že to bude dobré.
Fotografia
Anonym
pred 15 dňami
Našiel som úsmev vďaka pani Monique GANIEROVEJ, že som dostala pôžičku vo výške 170 000 EUR a dvaja moji kolegovia dostali pôžičky od pani Monique Garnier bez ťažkostí so sadzbou 2% ročne, ona robí úver vo viacerých krajinách, ako je Francúzsko, Monako, Belgicko, Švajčiarsko, Luxembursko, Kanada, Nemecko a nakoniec na celom svete …. Radím vám, aby ste nikomu neklamali, ak chcete naozaj podať žiadosť požičiavanie peňazí na váš projekt a iné. Publikujem túto správu, pretože pani Monique GANIERová mi pomohla s touto pôžičkou. Prostredníctvom priateľa som stretol túto úprimnú a veľmi veľkorysú ženu, ktorá mi umožnila získať túto pôžičku. Radím vám, aby ste sa s ním spojili a uspokojí vás za všetky služby, o ktoré požiadate. Moje sny sa realizujú vďaka tejto dámy. Nech jej Pán požehnal nekonečne. Tu je jej e-mailová adresa: E-mailová adresa: financialhome34@outlook.com

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Kupa 3D tlaciarne6 Anonym pred 15 dňami
handmade výrobky15 Anonym pred 15 dňami
kolko terba minúť na imidž??2 Anonym pred 15 dňami
Aj vy hľadáte ľudí?4 Anonym pred 15 dňami
Otvorený pracovný trh0 WPcom pred 5 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know