Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 23. októbra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

handmade výrobky

Fotografia
Daniel Walter
pred 3 mesiacmi
Do you need an urgent loan? * Very fast and urgent transfer to your bank account * Repayment begins eight months after you get the money in your bank account * Low interest rate of 2% * Long-term repayment (1-30 years) duration * Flexible loan terms and monthly payment *. How long does it take to fund? After submitting the loan application, you can expect that the preliminary answer less than 24 hours and funding within 72-96 hours after receiving the information we need from you. Contact legitimate and licensed loan company authorized that financial aid to other countries. For more information and a loan application form Contact now via email:guaranteedfirmarena@gmail.com SIR Daniel Walter Director General CASH ARENA LOAN COMPANY LTD

Diskusné príspevky (14)

Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
Ahojte, venujete sa aj vy domácim výrobkom? Čo konkrétne vyrábate? :-)
Fotografia
kompaska
pred 3 rokmi
domáce zaváraniny, med, lekvár, sirupy a samozrejme pálenka :-D
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
ha haaaa kompaska... dobrááá odpoveď :D :D
Fotografia
krauz
pred 3 rokmi
becherovka, griotka, víno z čohokoľvek :-D ... okrem toho robievam sestriným a kamošovým deckám nábytky pre bábiky
Fotografia
svetak3
pred 3 rokmi
kamaratka otvara teraz obchodik z handmade
Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
Haha, no tak to sú aj chutné hand made výrobky. A ten med, ako no dosť drahý asi ako všetko. Ja poznám len stránku sashe s takými výrobkami, ako majú pekné výrobky ale ešte krajšie materiály na výrobu. Ako sa volá ten nový obchodík? Možno by som sa inšpirovala.
Fotografia
Janka
pred 3 rokmi
Inak, veľa vecí zo sashe majú aj na Babičkinej záhrade (eshop) za rovnaké ceny ako na sashe, akurát, že ak chcete kúpiť od viacero ľudí, tak je to tam za jedno poštovné :)
Fotografia
kompaska
pred 3 rokmi
je ešte taký eshop okrem sashe volá sa to ArtRide. Ja občas zájdem do Ginky v Košiciach alebo Repromy v Prešove a majú tam veľmi krásne veci, z ktorých si vieš vytvoriť niečo. Ja okrem toho, co som spominala vyrabam aj naramky a rozne ekoracie, hlavne vianocne, a velkonocne. a tiez skusam pliect z papiera. Z kazdeho rožku trošku. Co vyrábaš ty?
Fotografia
svetak3
pred 3 rokmi
kamoska to teraz otvara v presove vola sa to Emilydecor a funguje tiez ako velkoobchod robi nadherne veci
Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
Mám doma vyšívané obrazy krížikovým stehom. Rôzne kvetináče zo servitkovej techniky, maľovanie na oblečenie, akvárium som si pomaľovala farbami na sklo, teraz ma kamoška volala či jej nepomôžem so svadbou vyrábať pierka, menovky pre hostí aj svadobné oznámenia, výzdobu sály. Tak hľadám inšpirácie aj nejaké materiály čo by ma mohli zaujať, aby som mohla tvoriť.
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
Mňa by zaujímalo, kde na to beriete čas? Ja si neviem predstaviť, že popri práci a mojom hobby by som ešte mala čas niečo vyrábať. A to nemám ani deti a muža. Obdivujem Vás, a aj to, že na to máte nervy. Ja by som sa s niečim "piplať" tak nedokázala. Ale tiež mám kamarátku, ktorá nehorázne nádherne maľuje na tričká, vyrába ozdoby, maľované topánky atď, škoda, že nemá svoj web, inak by som Vám poslala jej tvorbu na inšpiráciu.
Fotografia
Anička
pred rokmi
Ahojte. Ja som nasla zaujmavu stranku kde sa nachadza viacej portalov okrem sashe. Su tam aj nejake nove o ktorych som ani nevedela. tak premyslam ze by som vyskusala nejake ine. Sashe a handmade.sk su uz podla mna preplnene. http://pracanadoma-skusenosti.eu/handmade-predaj-vyrobkov/slovenske-handmade-portaly/ Este lepsie by mozno bolo najst aj nejaku kamennu predajnu a tam to dodavat. Mate s tym niekto skusenosti? Alebo predavate len cez internet prostrednictvom eshopov?
Fotografia
Bravela
pred 3 rokmi
Doporučujem tiež novú stránku www.zepire.sk Vyzerá to veľmi dobre a majú 0% provízie :)
Fotografia
Aliana
pred 3 rokmi
Okrem tradičných zaváranín skúšam aj niečo nové. Napríklad minule som sušené domáce paradajky naložila do olivového oleja a pridala som cesnak a bazalku. tento "recept" som počula na dovolenke v Talinasku. Tie paradajky su božské naozaj aj hostia ich vždy chvália! Mňam!

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Kupa 3D tlaciarne5 Adrian.Skalar pred 2 rokmi
kolko terba minúť na imidž??1 svetak3 pred 3 rokmi
Aj vy hľadáte ľudí?3 Anonym pred 5 rokmi
Otvorený pracovný trh0 WPcom pred 5 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku
Desmod prichádza s absolútnou novinkou!
Novinka! DESMOD - Molekuly zvuku