Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. novembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Aj vy hľadáte ľudí?

Fotografia
Anonym
pred 15 dňami
Našiel som úsmev vďaka pani Monique GANIEROVEJ, že som dostala pôžičku vo výške 170 000 EUR a dvaja moji kolegovia dostali pôžičky od pani Monique Garnier bez ťažkostí so sadzbou 2% ročne, ona robí úver vo viacerých krajinách, ako je Francúzsko, Monako, Belgicko, Švajčiarsko, Luxembursko, Kanada, Nemecko a nakoniec na celom svete …. Radím vám, aby ste nikomu neklamali, ak chcete naozaj podať žiadosť požičiavanie peňazí na váš projekt a iné. Publikujem túto správu, pretože pani Monique GANIERová mi pomohla s touto pôžičkou. Prostredníctvom priateľa som stretol túto úprimnú a veľmi veľkorysú ženu, ktorá mi umožnila získať túto pôžičku. Radím vám, aby ste sa s ním spojili a uspokojí vás za všetky služby, o ktoré požiadate. Moje sny sa realizujú vďaka tejto dámy. Nech jej Pán požehnal nekonečne. Tu je jej e-mailová adresa: E-mailová adresa: financialhome34@outlook.com

Diskusné príspevky (4)

Fotografia
wpcom
pred 5 rokmi
Akými spôsobmi ste hľadali svojich zamestnancov. Ja som sa stretla s jednou stránkou, kde som oslovovala záujemcov ja. Zdalo sa mi to viac efektívne ako keď som dostávala denne stovky životopisov a nevedela som si vybrať, lebo po nejakých 20 som prestala poriadne čítať.
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
a na zaklade coho si ich oslovovala? ak si v pozicii zamestnavatela tak si tiez musela citat zivotopisy, resp. nejake info o tych ludoch aby si ich mohla oslovit, nie?
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi
mozem sa spytat na radu od skusenej podnikatelky, ak zacinam, najdem vsetky potrebne informacie tu http://www.epi.sk/Obchodny-vestnik/Default.aspx ?
Fotografia
Anonym
pred 5 rokmi

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Kupa 3D tlaciarne6 Anonym pred 15 dňami
handmade výrobky15 Anonym pred 15 dňami
Rada s tepelnoizolačnými omietkami5 Anonym pred 15 dňami
kolko terba minúť na imidž??2 Anonym pred 15 dňami
Otvorený pracovný trh0 WPcom pred 5 rokmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know