Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. septembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Strach z posledného súdu

Fotografia
smilan
pred 3 rokmi
Strach z posledného súdu Väčšina ľudí má strach zo svojej smrti a preto nechcú o nej ani len počuť. Mnohí veriaci majú strach z posledného súdu a preto tiež o tom nechcú nič počuť. Avšak naše naivné vyhýbanie sa nepríjemným skutočnostiam nemôže týmto nepríjemným skutočnostiam v nijakom prípade zabrániť. Budeme nimi konfrontovaní tak či tak, ibaže v prípade ustráchaného vyhýbania sa im absolútne nepripravení. A to bude len na našu vlastnú škodu, pretože ako sa hovorí, šťastie praje pripraveným. Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1406/strach-z-posledneho-sudu

Diskusné príspevky (3)

Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
Návšetevníci tohto serveru - prečítajte si čistú Pravdu a aj ostatné na tej stránke.
Fotografia
Anna
pred 3 rokmi
To, že šťastie praje pripraveným, tak to by som nie celkom súhlasila. Nemáme nalievať bohu osudu a bohu šťastia. Sama mám za sebou katastrofu a bola som v epicentre možnej smrti, ale NEPRIPRAVENÁ. Pripravovalo ma to,resp. oboznamovalo, že to tu nieje len tak, a že samo sa to samo neexistuje...konkrétne až potom po katastrofe, a vlastne to trvá doposiaľ, resp. celý život, tá príprava a ešte práca navyše. Áno, ďakujem Ti Bože, že je tomu tak, a to čo v sebe skutočne nosíme vie len On sám, náš milostivý, milosrdný, nadmieru súcitný a pomalý do hnevu, náš Vznešený Stvoriteľ. Aj bezbožný môže byť vyhlásený za spravodlivého. No, to čo má sa stať vie len On sám, a nikto z ľudí sa k tomu neprepátra vzhľadom na dľžku svojho života. To základné pre ľudí zjavuje Božie slovo, teraz ho máme písomnou formou dostupné a v rozmanitom podaní, resp. vysvetlení. Tak mnohým vnímavým, ktorí sú nad vecou=pohľad zhora, určite neuniklo, že prvý duch dľa Biblie vykonával zvestovanie dobrého posolstva o príchode Božieho kráľovstva na našu zem a zjavoval biblickú pravdu. Určite okruch svätých/ verných/ sa uzatvára pomaly, samozrejme vie to len Boh sám, a pomaly nastupuje druhý duch poslaný na našu zem ako opisuje Božie slovo/zničí V.Babylon/ a pri treťom to už bude na zemi veľmi ťažko /zničí divé zviera/ atď, a potrvá to určite tiež nejaké časové obdobie. Aby teda mohol skutočne každý dospieť pokiaľ možno k pokániu. Tak s tým prichádzajú pre ľudstvo väčšie ťažkosti a momentálne do hry vstupujú veľmoci, a zo skutočne nevinného konfliktu, ktorý už začal nejaký rok do zadu môže byť doslova katastrofa. Takže duchovne byť pripraveným je dôležité. Koho si sám Boh pritiahol, a bol ochotný spolupracovať, tak určite bude duchovne pripravený. Takže áno Granátovník, treba byť pripraveným a pravda je len a len u Boha samotného a skutočne tu nieje nič len tak, žiadna náhoda.
Fotografia
Anonym
pred 3 rokmi
Tu je Pravda z Ducha Svätého podaná zrozumitelnejším spôsobom pre ľudí dnešnej doby. http://www.svatygral.sk/sk/index.html

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Chcú nám ukradnúť ešte aj pôdu!0 smilan pred 5 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Vanda vydala svoj prvý španielsky album. Jej nový singel vás prekvapí
Slovenská speváčka vydala popový album v španielčine. Akokoľvek zvláštne to pôsobí, výsledok znie veľmi zaujímavo a sviežo.
Vanda vydala svoj prvý španielsky album. Jej nový singel vás prekvapí