Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. septembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

O ľudskej schopnosti získať odpoveď na všetko

Fotografia
smilan
pred rokom
Je našou prirodzenosťou, že si vždy budeme klásť najrozličnejšie otázky. Avšak človek, nachádzajúci sa tvárou v tvár najzásadnejším otázkam vlastného bytia by mal vedieť, že na každú z nich existuje odpoveď a že on sám sa je schopný týchto odpovedí dopátrať. Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1607/o-ludskej-schopnosti-ziskat-odpoved-na-vsetko

 

Diskusné príspevky (1)

Fotografia
Anna
pred rokom
Vo všeobecnoti platí, že dobrého býva málo. Takže určite rýdzeho je tiež málo, ale stačí aj málinko a horí. To chcenie, samotné chcenie v nás vynaložiť úsilie a aj tých, ktorí majú chcenie nabádať, a niejako pomáhať, aby sa čistilo... Áno, každý tu máme svoje miesto aj v takomto podaní, a samotnom chcení, a chcení o len dobré, ako pre seba aj iných... Máme vtáčiky exotické ryžovníky, biely mal pri kúpe poranenú nožičku, no má pispôsobené všetko,aj bidlo... druhý zdravý. Úplnú slobodu nemajú, ale v byte áno. Klietočka na semienka a krabička na skrini, kde si budujú svoj domček podľa svojich vlastných, nie našich predstáv. Sú úžasní, pracovití a majú svoje každodenné rituály. Je to úžasné ich sledovať, máme sa ja od nich čo učiť:) Článok = áno, budujúce určite:) so svojím miestom:)


 
 


Tvoje meno / prezývka:

Komentár:


 

Ďalšie podobné diskusie

Chcú nám ukradnúť ešte aj pôdu!0 smilan pred 5 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Vanda vydala svoj prvý španielsky album. Jej nový singel vás prekvapí
Slovenská speváčka vydala popový album v španielčine. Akokoľvek zvláštne to pôsobí, výsledok znie veľmi zaujímavo a sviežo.
Vanda vydala svoj prvý španielsky album. Jej nový singel vás prekvapí