Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 17. júna 2019, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Judáš je nevinný!

Fotografia
Anna
pred 3 rokmi
Judáš šiel ÚMYSELNE proti svätému duchu, tak zhrešil hriechom, ktorý je jediným, ktorý nebude odpustený ani teraz, ani v budúcom systéme vecí. Zhrešil hriechom proti čistému = svätému duchu, akým Kristus aj bol, lebo Ježiš po svojom vlastnom krste bol aj samotným Bohom pomazaný, pomazaný Duchom svätým. Tento druh hriechu zadefinoval samotný Ježiš Kristus, že sa NEODPÚŠŤA ani teraz, ani potom, resp. NIKDY. Aj keď Judáš veril, že je Božím Synom a sa zachráni. - položme si otázku, ak sme chrámom živého Boha dľa Sv.Písma, či je možné plánovať proti "láske"svojmu blížnemu úmyselné úklady, resp. docieliť svoje a iného položiť, resp. viezť sa po iných chrbtoch a ...končí to aj tragicky. Ale, ak svoj chrám máme vyzametaný, kto doň vstupuje..../tomuto pochopia len veriaci poznajúci Boži slovo/...ále ak nešlo o úmysel, a predsa niekto aj v zlosti, ublíži ba až zabije....tak duchov posudzuje jedine Boh sám, ani Syn, tak stojí v BS pravdy. - na zemi aj spravodliví, resp. aj zapečatení svätým Duchom, samotným Bohom= viď Zjavenie Jána , ak ste im podali pohár vody, podali ste aj mne,... a tak obliekli, mne ste pomohli,...ak ste za nimi šli do väzenia, šli ste za mnou - Aj kráľ Dávid veľmi zhrešil, keď plánoval ako svojho najlepšieho bojovníka postaviť do predných línií, len aby mohol zhrešiť s jeho manželkou, aby ovdovela. Z tohto odpusteného hriechu sa narodil kráľ Šalamún, obdarený veľkou múdrosťou, a ktorý postavil aj nádherný chrám na uctievanie Boha, aj pre okoloidúcich cestujúcich. Hriech sa však preniesol ako odplata na ostatných Dávidových synov. Kráľ Šalamún ale s mnohými svojimi pohanskými manželkami zhrešil, tým že sa zúčastňoval na uctievaní ich bohov a taktiež neostala "duša=krv" čistá. Nedržal sa tejto čistote rodu, aj keď bol kráľom, preto Ježiš Kristus má rodokmeň z kmeňa Júdu,..cez Léviho... aj v tom to bolo, prečo nechcel vlastný rod prijať Mesiáša, že je falošný, lebo nepochádzal z kráľovského rodu,čo bola podmienka.

 

Diskusné príspevky (2)

Fotografia
smilan
pred 7 rokmi
Je Judáš naozaj vinný, ak Kristus prišiel na zem preto, aby trpel, zomrel na kríži a tým spasil svet? Ak bol Judášov čin spúšťajúcim momentom Kristovej cesty utrpenia, ktoré bolo poslaním jeho života, môže to byť vôbec považované za vinu? Veď to musel predsa niekto urobiť, ak mal Kristus trpieť! Veď ho niekto musel zradiť, zajať, bičovať, ponižovať a nakoniec pribiť na kríž! Veď práve toto bola jeho cesta! Veď toto bol plán spásy! Tí, čo takto činili boli teda jeho naplňovateľmi. Boli v istom zmysle spolupracovníkmi na tomto pláne. Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1205/judas-je-nevinny
Fotografia
Anonym
pred 6 rokmi
Ďakujem za článok na Vašej stránke. A toto by si mali prečítať všetci ľudia a zvlášť duchovenstvo - kňazi, ktorí už skoro 2000 rokov od Kristovej vraždy klamú ľudí, krivia pravdu zvestovanú od Boha a zvádzajú ľudí z cesty za Bohom. Doslova vedú ľudí k duchovnej lenivosti.


 
 


Tvoje meno / prezývka:

Komentár:


 

Ďalšie podobné diskusie


Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know