Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. septembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Iný a zvláštny pohľad na sexualitu

Fotografia
smilan
pred 2 rokmi
Iný a zvláštny pohľad na sexualitu Nedávno som sa stretol s veľmi zaujímavým textom, týkajúcim sa ľudskej sexuality, ktorý predostiera úplne iné rozmery a dimenzie. I mňa samotného priviedol k hlbšiemu zamysleniu sa nad touto problematikou, na základe čoho vznikol tento článok. Spomínaný text bol pomerne krátky a tu je jeho voľné pretlmočenie: Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1504/iny-a-zvlastny-pohlad-na-sexualitu

Diskusné príspevky (2)

Fotografia
Anna
pred 2 rokmi
Nenechať sa zotročiť a neupadnuť do duchovného bahna, aj to je niekedy umenie. Tlak okolia je niekedy až tak silný, že sa mu ťažko dá z područia vymaniť. Nazvyme to víchricou, ktorá nás ženie nebyť povedzme inakším, alebo sa cítime ako na púšti... Hľadanie predovšetkým seba samého, uvedomenie si seba samého, pochopenie predovšetkým seba samého aj to dá námahu. Ak sa priblížime k sebe, priblížime sa aj k blížnemu svojmu a tým aj k Bohu. Pochopiť Boží zákon a uplatniť v samotnom živote nieje tiež vždy také jednoduché.Duchovne rásť znamená chcieť a pritom skutočne vyvinúť maximálnu snahu a hľadať,stále hľadať a nechať sa aj viesť.Niesme predsa osamotení ak sme Boží. Kopať po tých skrytých duchovných pokladoch a neustále hľadať. Bez chcenia to však nepôjde. Chcieť nebyť otrokom tela a véééééľmi sa snažiť, tak môžme byť aj oslobodení nazvyme to od doslovného otroctva, ktorému sa dá ľahko prepadnúť ako všetkému. A nájsť predovšetkým v sebe ten pokoj. Mna osobne zaujal Starý Zákon a upozornenie Izraelu, Božiemu ľudu ,"neznečistiť si ducha" a nevstupovať do manželstva s okolitými národmi. Manželstvom sa totižto dvaja stanú pred Bohom skutočne jedným predovšetkým duchovným telom.
Fotografia
Anonym
pred 2 rokmi

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Chcú nám ukradnúť ešte aj pôdu!0 smilan pred 5 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Vanda vydala svoj prvý španielsky album. Jej nový singel vás prekvapí
Slovenská speváčka vydala popový album v španielčine. Akokoľvek zvláštne to pôsobí, výsledok znie veľmi zaujímavo a sviežo.
Vanda vydala svoj prvý španielsky album. Jej nový singel vás prekvapí