Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 18. januára 2018, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Človeče nešťastný, neodsudzuj kresťanstvo!

Fotografia
smilan
pred 3 mesiacmi
Človeče nešťastný, neodsudzuj kresťanstvo! Je žiaľ objektívnym faktom, že kresťanstvo spôsobilo počas svojej dlhej histórie veľké množstvo zla. Má na svedomí veľa bolesti, nešťastia a dokonca i ľudských životov. Viď križiacke vojny, inkvizícia a podobne. A práve kvôli všetkej tejto historicky objektívne dokazateľnej negativite dnes veľa ľudí na kresťanstvo zanevrelo. Odvrhujú ho ako celok, pričom si ale neuvedomujú, že tým zároveň odvrhujú i vysoké duchovné učenie, ktoré by im mohlo výrazne pomôcť v ich osobnom, čisto ľudskom vývoji, ale predovšetkým v ich vývoji duchovnom. Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1710/clovece-nestastny-neodsudzuj-krestanstvo

Diskusné príspevky (1)

Fotografia
Anonym
pred 2 mesiacmi
Našiel som úsmev vďaka pani Monique GANIEROVEJ, že som dostala pôžičku vo výške 170 000 EUR a dvaja moji kolegovia dostali pôžičky od pani Monique Garnier bez ťažkostí so sadzbou 2% ročne, ona robí úver vo viacerých krajinách, ako je Francúzsko, Monako, Belgicko, Švajčiarsko, Luxembursko, Kanada, Nemecko a nakoniec na celom svete …. Radím vám, aby ste nikomu neklamali, ak chcete naozaj podať žiadosť požičiavanie peňazí na váš projekt a iné. Publikujem túto správu, pretože pani Monique GANIERová mi pomohla s touto pôžičkou. Prostredníctvom priateľa som stretol túto úprimnú a veľmi veľkorysú ženu, ktorá mi umožnila získať túto pôžičku. Radím vám, aby ste sa s ním spojili a uspokojí vás za všetky služby, o ktoré požiadate. Moje sny sa realizujú vďaka tejto dámy. Nech jej Pán požehnal nekonečne. Tu je jej e-mailová adresa: E-mailová adresa: financialhome34@outlook.com

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know