Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 21. novembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Ako bude zem očistená od zla?

Fotografia
smilan
pred 4 rokmi
Ako bude zem očistená od zla? Takto to dnes chodí – hovoria ľudia a fatálne sa zmierujú s mnohostrannými prejavmi zla. Zlo sa stáva samozrejmosťou a niečím úplne normálnym. Zmierujeme sa s nečestnosťou, nepoctivosťou, nespravodlivosťou a prispôsobujeme sa im. Je len málo takých ktorí veria, že zlo na tejto zemi môže byť zničené. A predsa, aj keď sa to zdá neuveriteľné, zničené bude! A predsa padne, hoci dnes to málokto považuje za možné! Ako k tomu dôjde? Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1402/ako-bude-zem-ocistena-od-zla

Diskusné príspevky (13)

Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Pravda zo Svetla. Ďakujem.
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Áno, bude očistená, a zhromaždí sa národ, ktorý nebledne hanbou, kým nepríde ustanovený čas.Dosiaľ hľadajme Nebeského Otca v pravde, hľadajme spravodlivosť, miernosť a SNÁĎ budeme môcť BYŤ KKRYTÝ v deň Jeho hnevu. /Sofoniáš/. Ten deň, aby náhle v JEDNOM OKAMIHU neprišiel na nás, lebo príde na všetkých, na Tvári celej zeme. Ako uniknúť všetkému čo sa má stať a stáť pred Synom človeka? Len tým, že zostaneme bdelými a s pokornou prosbou v každom čase. /NZ/ Prosme úpenlivo, aby neochabla NAŠA VIERA. Zachovávajme právo a konajme to, čo je spravodlivé. Buďme PRIATEĽMI POKOJA a ČIŇME DOBRO. Príjmajme osolenie OHŇOM a nestrácajme silu. HĽADAJME BOHA /jeho múdrosť a spravodlivosť/, kopajme NEUSTÁLE ako po skrytom poklade a neuspokojujme sa s nadobudnutým poznaním, akoby sme v tom už boli doma, NEUSTÁLE SA UISŤUJME , pretože PRAVDA JE U NEBESKÉHO OTCA a mi sa môžme k nej len priblížiť.Áno, náš STVORITEĹ sa nám dá v PRAVDE POZNAŤ, ak ho budeme vážne a neustále hľadať.Hľadať. Áno vážne hľadať. A ten poklad /nami nájdený, aj tie roztrúsené perly/ si ukladať v nebesiach tým, že nami nájdenú Božiu pravdu aj uplatníme v našom živote a ten nám zverený TALENT aj rozšírime, aby sme sa mohli aj stať schválenými. Treba sa neustále uisťovať nielen tým čo vidíme, ale aj tým čo nevidíme, aby sme predsa neostali len oklamaní. Pretože PRAVDA je skutočne vždy tam, kde by ju človek mnohokrát už ani nehľadal, alebo len zakopol. Všetko je ale vecou srdca, a to naše SRDCE jedine náš Boh Stvoriteľ najlepšie pozná, a vie, že je mnohokrát na zúfanie a odsúdi nás skôr ako Boh sám. Majme bázeň a zdravý strach pred naším Stvoriteľom a len tak zvládneme mnohé prekážky, a pochopíme mnohé.
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Biblia ponúka skutočnú nádej pre celé ľudstvo: " Ale MIERNI, tí budú vlastniť zem a nozaj nájdu svoje najväčšie potešenie v HOJNOSTI POKOJA."/Žalm 37:11/ Áno, náš Boh Stvoriteľ chcel pre nás oveľa lepší život /1.Mojž.1:28/ a následkom neposlušnosti našich prarodičov a pýchy pomazaného cherubína v Edéne, je dnešný náš život presýtený nepokojom a tragédiou /Jób 14:1/. Ále v ustanovený čas Nebeský Otec zo Zeme RAJ urobí /Izaiáš 65:21-25/ a Nový Zákon nám v Zjavení 21:3,4 ponúka, že Zvrchovaný Panovník Neba a Zeme TENTO SĽUB SPLNÍ : "Hľa,Boží stan je s ľudstvom a bude bývať s nimi a oni budú jeho ľudom. A sám Boh bude s nimi. A zotrie im každú slzu z očí a smrti už viac nebude, a nebude už viac smútku ani kriku, ani bolesti.PREDOŠLÉ VECI SA POMINULI."
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Tak, ako sa temnota stiahla na Golgotou, keď sa Ježiš , živé svetlo lúčil s touto zemou, tak sa teraz temnota sťahuje nad ľudstvom, vracajúc mu späť tú veľkú bolesť, ktorú spôsobilo Božej láske strašným spôsobom, svojím lstivým rozumom, neschopným najmenšieho citového záchvevu. Tým rozumom, ktorý ako najsilnejší nástroj lucifera vám bol posvätný. Len to teraz ľudia skúste ochrániť sa svojím rozumom pred svätým Božím hnevom, ak môžete. Bránte sa proti všemohúcnosti Toho, ktorý vám milostivo prenechal na používanie tú časť stvorenia, ktorú ste spustošili , znečistili ako stajňu najzanedbanejších zvierat, takže v nej už môže prebývať len utrpenia a bieda, pretože vašim nesprávnym konaním a temným chcením uniká všetok mier a radosť a všetko čisté sa s hrôzou ukrýva. Skúste sa schovať pred neochvejnou spravodlivosťou Božou. Zasiahne vás všade , neúprosne plniac božskú vôľu bez toho, že by vám niečo odpustila z nesmiernej viny, ktorú ste na seba uvalili svojou svojhlavosťou a vzdorom. Budete odsúdený ešte skôr než budete schopný vykoktať jediné slovo ospravedlnenia. Nič vám nepomôže ani všetko prosenie, nariekanie, ani všetko rúhanie, či preklínanie. Lebo poslednú lehotu na zastavenie a obrátenie ste premárnili a použili na pestovanie svojich nerestí. Len vy máte na to myslieť v prichádzajúcom prežívaní. Je to splácanie dlhu, ktorý ste si sami dobrovolne vzali na plecia, pretože vás nikto do toho nenútil. Nový život Pán daruje len tým, ktorý sa ochotne zachvievajú v posvätných zákonoch stvorenia a ktorí jeho dom v ktorom ste len hosťami ochránia pred všetkým Svetlu nepriateľským konaním. Posolsto Grálu - Kniha života. Abd-Ru-Shin.
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
"Oko nevidelo a ucho nepočulo, ani do srdca človeka nevstúpilo to, čo Boh pripravil tým,ktorí ho milujú" /1.Kor.2:9/ ale " Ak niekto ničí Boží chrám, Boh zničí jeho, lebo Boží chrám je svätý, a ten chrám ste vy."/1.Kor.3:17/...."takže ani ten, kto sadí, ani ten, kto polieva, nieje nič, ale BOH, KTORÝ DÁVA VZRAST."/1.Kor.3:7/..."Ale nech každý dáva stále pozor, ako na ňom stavia"-na Božej stavbe= sme Božie obrábané pole /1.Kor.3:10/ a položeným základom je Ježiš Kristus./1.Kor.3:11/ ale "Ak niečie dielo, ktoré na ňom postavil, ZOSTANE, získa ODMENU, ak niečie dielo zhorí, utrpí škodu,ALE ON SÁM BUDE ZACHRÁNENÝ, avšak BUDE TO AKO CEZ OHEŇ."...dielo každého sa stane zjavným, lebo HO TEN DEŇ ukáže, pretože BUDE ODHALENÉ OHŇOM, a ten OHEŇ UKÁŽE, akého druhu je DIELO KAŽDÉHO."/1.Kor.3:14,15/ "...terajšie veci alebo budúce veci, všetko patrí vám, vy zase PATRÍTE KRISTOVI, a KRISTUS patrí BOHU./1.Kor.3:22,23/...aby bol človek nájdený ako verný-ani sám seba neposudzujem.. ak niesom si vedomý ničoho proti sebe TO NEDOKAZUJE, ŽE SOM SPRAVODLIVÝ, ale je to VŠEMOHÚCI BOH, kto MA POSUDZUJE./1.Kor.5:3,4/ "...NECHOĎTE NAD TO, ČO JE NAPÍSANÉ, aby ste neboli jednotlivo nadutí v prospech jedného proti druhému..."/1.Kor.4:6/
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
"Potom som videl, a hľa, VEĽKÝ ZÁSTUP, ktorý nemohol nikto spočítať, zo všetkých národov a kmeňov a ľudí, a jazykov, stojaci pred trónom a pred Baránkom, oblečený v bielych rúchach, a v ich rukách boli palmové ratolesti. A stále volajú silným hlasom a hovoria: "Za záchranu vďačíme SVOJMU BOHU sediacemu NA TRÓNE a BARÁNKOVI.".... "Kto sú tí, čo sú oblečení v bielych rúchach, a odkiaľ prišli ? Povedal som mu:"Môj pane, ty to vieš." A on mi povedal:"TO SÚ TÍ, KTORÍ VYCHÁDZAJÚ Z VEĽKÉHO SÚŽENIA a vyprali si rúcha a vybielili ich v Baránkovej krvi...A SEDIACI NA TRÓNE rozprestrie nad nimi SVOJ STAN. Nebudú už hladní ani smädní...lebo BARÁNOK, KTORÝ JE UPROSTRED TRÓNU, ich bude pásť a POVEDIE ICH K PRAMEŇOM vôd ŽIVOTA." A BOH ZOTRIE každú SLZU Z ICH OČÍ." /Zjavenie 7:9-17/ = z Božieho slova, Nového Zákona Svätých Písiem
Fotografia
mikers
pred 4 rokmi
no tieto recicky su ako horoskopy http://horoskopy.pozri.sk esoterika, numerologia a podobne.,,,,
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Pozor - nemáte pravdu !!! s tými rečičkami. Celým hmotným stvorením hýbu 3 prazákony stvorenia a všetko vo stvorení sa nimi riadi. Ale pretože človek má slobodnú vôľu - stále reptá a prekrúca si pravdu podľa seba a myslí si že tým újde zákonom stvorenia. http://www.efezus.sk/detail/33 http://www.efezus.sk/detail/22
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Milan, tak ja som tu a na tému JK písala mnohé okrem komentu tých horoskopov. Ja podľa mojich ťažkých životných skúseností sa skutočne zdržiavam posudzovať,prirovnávať atď. Nedá sa, pretože viem mnohé, ale viem aj to, že nieje to ani našou vôľou si vyberať sa niekam svojvoľne zaradiť. Nie rozum, ale to naše najvnútornejšie ja, to pocitové, nám skôr napovedá a v tom má Abdrushin pravdu, aj v mnohom. Považujem ho za posla, ale môj názor sa nestotožňuje, že je Synom človeka o ktorom rozprával JK. To skutočne, každý kto kam a kde dospeje a sám, resp. ako si ho Stvoriteľ sám pritiahne spoznať a do akej miery, to zaradenie pre Božie dielo. Takže, všetko, čo človeka obohatí a mu pomôže je skutočne od samotného Boha Stvoriteľa. Samozrejme, že som 100 % názoru, že ani jeden človek a ani jedna náboženská skupina nevie všetko a nemôže tvrdiť, že presne toto je pravda. Môj nemeniteľný názor : LEN U BOHA SAMOTNÉHO JE PRAVDA a nik z ľudí ju neprebáda, aby sa nechválilo žiadne telo na zemi. A samozrejme, že poznanie a dodržiavanie Božích zákonov je to najdôležitejšie pre každého človeka, pre jeho vlastné dobro. Obete Boh nepotrebuje. Ak človek Boha neopustí, ani sám Boh človeka neopustí, a človek sa môže vlastne k Bohu bližšie priblížiť. Ale to patrenie niekam, samotný krst je z Božieho pohľadu pre človeka dôležitý a bez viery sa Bohu nedá páčiť. V ďalšom komente uvediem niečo, čo som z Biblie postrehla dosť nato, aby som ohodnocovala kam patriť, aj sa to týka zaradeniu, čo samotná Biblia pojednáva.
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Raz nad sebou stromy pomazávali kráľa. Povedali teda olivovníku:"Buď nad nami kráľom." Ale OLIVOVNÍK im povedal:"Mám sa v z d a ť svojho tuku, KTORÝM OSLAVUJÚ B O H A A Ľ U D Í, a mám sa ísť kolísať nad ostatnými stromami?" Potom stromy povedali FIGOVNÍKU:" Poď ty, buď nad nami kráľom." Ale figovník im povedal:"Mám sa v z d a ť svojej SLADKOSTI a SVOJHO DOBRÉHO VÝNOSU a mám sa ísť kolísať nad ostatnými stromami?" Stromy ďalej povedali VINIČU: "Poď ty, buď nad nami kráľom."Nato im vinič povedal:"Mám sa v z d a ť svojho nového vína, KTORÉ ROZRADOSTŇUJE BOHA A ĽUDÍ, a mám sa kolísať nad stromami? Nakoniec VŠETKY OSTATNÉ STROMY povedali OSTRUŽINE:"Poď ty, buď nad nami kráľom." Nato ostružina povedala stromom:"Ak ma nad sebou POMAZÁVATE za KRÁĽA PODĽA PRAVDY, poďte hľadajte útočište v MOJOM TIENI. ALE AK NIE, nech z ostružiny VYJDE OHEŇ a strávi libanonské cédre." /Sudcovia 9:8-15/ ----- JE DOSIAĽ v obilnej jame SEMENO? A VINIČ a FIGOVNÍK a OLIVOVNÍK a GRANÁTOVNÍK - TEN DOSIAĽ neurodil, však ? Od t o h t o d ň a budem udeľovať POŽEHNANIE. /Haggeus 2:19/---------- k zamysleniu o patrení, že samotný JK -pravý vinič a Nebeský Otec- vinohradník. No a mi sme úroda... Apoštol Pavol zase dáva svetlo o olivovníku :
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
...Či Boh zavrhol SVOJ ĽUD? Nech sa to NIKDY NESTANE!....tak ako je napísané:"Boh im dal ducha HLBOKÉHO SPÁNKU, oči, aby nevideli, a uši aby nepočuli, AŽ DO TOHTO DŇA"... a stále im OHÝBAJ CHRBÁT !... A ak ich chybný krok znamená BOHATSTVO PRE SVET a ich úbytok znamená BOHATSTVO PRE ĽUDÍ Z N Á R O D O V, o čo viac bude znamenať ´´ ICH ´´PLNÝ POČET ! ...Ale ak boli niektoré vetvy vylomené, a ty, hoci si PLANOU OLIVOU, bol si medzi ne ZAŠTEPENÝ a dostal si podiel na tučnosti koreňa olivy, nejasaj nad vetvami...ale koreň nesie teba... Dobre! Boli vylomené PRE NEDOSTATOK VIERY, ale ty stojíš vierou. ZANECHAJ POVÝŠENECKÉ myšlienky, ale MAJ BÁZEŇ. Lebo keď BOH NEUŠETRIL PRIRODZENÉ VETVY, n e u š e t r i ANI TEBA.´´ Preto hľaď na Božiu láskavosť a prísnosť. ´´Voči tým, ktorí padli, prísnosť, ale voči tebe Božia láskavosť, kým zostaneš v jeho láskavosti, INAK BUDEŠ ODŤATÝ AJ TY. A oni ak neostanú v svojom nedostatku viery, BUDÚ ZAŠTEPENÝ. Boh ich totiž môže znovu zaštepiť. Lebo ak si ty bol vyťatý z olivovníka, KTORÝ JE OD PRIRODZENOSTI PLANÝ, a bol si PROTI PRIRODZENOSTI ZAŠTEPENÝ na z á h r a d n ý OLIVOVNÍK, o čo skôr budú tí, ktorí ´´sú´´ PRIRODZENÍ, zaštepení na SVOJ VLASTNÝ OLIVOVNÍK ! .... d o k i a ľ NEVOJDE PLNÝ POČET ľudí z národov, a t ý m t o s p ô s o b o m BUDE C E L Ý I Z R A E L Z A C H R Á N E N Ý..... PRE DOBRÉ POSOLSTVO sú síce voči vám nepriateľní, ale pre BOŽIE VYVOLENIE SÚ m i l o v a n í kvôli SVOJIM PREDKOM ...´´´´ Veď kto poznal Božiu myseľ, alebo kto sa stal Jeho radcom?´´´´/Rimanom 11:1-36/ = skutočne pokora mysle, lebo PRAVDA JE LEN U SAMOTNÉHO BOHA STVORITEĽA a priblíženie v Božej vôli, ak si človeka pritiahne Ho spoznať a jedine Jeho spôsobom a tiež je tu posol Granátovník. A Boh sám povoláva skutočne dobrým posolstvom o Kráľovstve na okruhu zeme z ľudí všetkých národov, kým nevojde plný počet-len Boh sám zastaví toto SVOJE DIELO, ak bude plný počet.
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Ježiš je Boží Syn. Imanuel - Parsifal je Syn človeka - Abd Ru Shin.
Fotografia
Anonym
pred 4 rokmi
Dvaja proroci trápili zem- nevediac o sebe, lebo OBAJA vyzývajú PREBUĎTE SA! Obaja nabádajú na cestu- Poznanie vedúce k večnosti / Zjavenie 11:10 a Ezechiel 37 :11-boli sme oddelení a ponechaní sami na seba/. Jeden pod viničom , druhý pod granátovníkom /J.F.Rutherford, Abd Ru Shin/.Sväté Božie tajomstvo Pravdy je jedine v Božích rukách. A určite "Duša ktorá hreší-tá zomrie /Ezechiel 18:4/

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know