Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. septembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Vrzgajúce schody

Fotografia
kompaska
pred 3 rokmi
Tak hej, len to drevo uz nijako teraz neovplyvní, potrebujem niekoho čo to vysuší poriadne, na koho sa dá spoľahnúť, žeby mi nevŕzgali. No chcela by som nejakého stolára, čo by sa mi na to prišiel pozrieť, čo sa s tým dá spraviť. Či vie niečo z toho zachrániť a prípadne použiť alebo komplet všetko nové.

Diskusné príspevky (8)

Fotografia
krauz
pred 3 rokmi
Tak určite si zavolaj nejakého odborníka, čo by ti to vedel posúdiť, zhodnotiť stav. Ja poznám stolárstvo u nás na východe. Ten stolár je veľmi šikovný, venuje sa takýmto veciam a vedel by ti poradiť. Skús si ho vygoogliť, volá sa Jaroslav Bača, určite má webstránku ;-) ja som si ho našiel podľa referencií, čo má na webe
Fotografia
krauz
pred 3 rokmi
dík za tip, ja som ich včera vyskúšal a perfektne som sa najedol, dal som si kurací špíz so zeleninkou, pečené zemiačky - mňam ešte dnes mi tečú sliny, dnes budú lasagne, už sa na nich teším :-D
Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
A čo takto sklenené schody? Dávali sme si robiť od CB Montu také, že majú kovovú konštrukciu a na tom sú priesvitné sklenené stupne. Vyzerá to ohromne, veľmi moderne, ale samozrejme musíš mať všetko k tomu dopasované. A keď sú ešte tak skvelo presvietené večer to vyzerá super.
Fotografia
OndrejZ
pred rokmi
Aby schody nevrzgali, tak ich treba naozaj nechat na odbornika, drevo musi byt poriadne vysusene aby nepracovali atd.....Inak suhlasim s uvedenou firmou, boli sme pouceni a tiez sme si nechali urobit od nich schody a sme nadmieru spokojni.
Fotografia
kompaska
pred 3 rokmi
Zdravím. Chcela by som sa opýtať, snáĎ mi niekto poradí. Máme starší dom, po prerábke, ale teraz máme malé dieťa a to chodenie po schodoch, je to hrôza. Sú drevené, staršie, robil nám ich moj ujo pred 30rokmi a hrooozne vrzgaju- Už ked sme tolko do domu vrazili, este aj tie schody by sme uz doklepali, nevyzerajú zle, len to hrozne vrzganie. Neviem, ci sa dá vobec nieco s tým, či len nové. A ak nové, či zas drevené. Sú nejaké opatrenia proti tomu vrzganiu? nieze si dame nove a po 10 rokoch budeme tam, kde teraz. Dakujem vopred za odpovede.
Fotografia
krauz
pred 3 rokmi
drevené schody sú úžasná vec, ale musia byť kvalitne spravené...na ich výrobu je nutné použiť SUCHÉ drevo, akékoľvek iné s obsahom zvýšenej vlhkosti potom vedie k neželanému vŕzganiu netuším, či sa s tým dá niečo spraviť, mám známeho stolára, môžem ti zistiť naňho kontakt a ten ti poradí aj keď na tvojom mieste by som asi riešil nové schody, keďže tie vaše už majú 30 rokov, možno by bolo fajn vymeniť ich celkom ;-)
Fotografia
Simona
pred 2 rokmi
Drevené schody určite nechajte na odborníka. Nám ich tiež robil sused a stálo to za nič. Drevo začalo pracovať, vznikli pod ním vzduchové bubliny a strašne vŕzgali. Od známých už ani za nič. Nehovoriac o tom, že sa to dosť ťažko reklamuje :-(
Fotografia
Zdenka
pred 2 rokmi
my sme tiež modernizovali a išli sme do skla. Je to naozaj veľmi efektné a na počudovanie ani údržba nie je taká náročná, ako som si sprvu myslela. Nám ich robila firma EMPATE

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Chcú nám ukradnúť ešte aj pôdu!0 smilan pred 5 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Vanda vydala svoj prvý španielsky album. Jej nový singel vás prekvapí
Slovenská speváčka vydala popový album v španielčine. Akokoľvek zvláštne to pôsobí, výsledok znie veľmi zaujímavo a sviežo.
Vanda vydala svoj prvý španielsky album. Jej nový singel vás prekvapí