Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 21. novembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Gril - aký kúpiť?

Fotografia
kompaska
pred 3 rokmi
Prenosný, rýchly, ľahký, uskladniteľný ak máš málo miesta. Elektrický je tiež fajn, aspoň nebudeš odymený, respektíve ženy to ocenia. Kupovali sme si tiež taký cez net, len si ho pochvaľujem. Kde chcem grilovať tam si ho umiestnim.

Diskusné príspevky (4)

Fotografia
TALIA
pred 3 rokmi
Info k prenosným grilom aj tu: http://www.brigit.sk/clanok-467/party-v-prirode
Fotografia
krauz
pred 3 rokmi
@TALIA díky, fajn článok ;-) @kompaska a cez net ťa koľko vyšiel? susedia teraz kúpili nejaký za 40€, je to veľa za prenosný gril?
Fotografia
krauz
pred 3 rokmi
téma, ktorá mi dnes nedá spávať :-) cez víkend sme si ešte užili pekné dni a dva dni po sebe sme grilovali - mal som len taký lacný šmejd z obchoďáku, na ktorom mi teraz praskol rošt chcel by som poradiť - na aký tip grilu sa teraz zamerať, či nekúpiť už rovno nejaký elektrický, alebo tak vítam všetky dobré rady
Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
Fíha, mať tvoje problémy kvôli ktorým neviem spať :-D Ja ti odporúčam z vlastnej skúsenosti prenosný aby si si zaobstaral. Ľahká manipulácia, prenesieš odnesieš kam chceš či už na chalupu alebo k svokrovcom na gril párty.

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know
Debutový štúdiový album nahrala Emma Drobná v spolupráci s produkčným tímom Creative Music House.
NOVINKA! Emma Drobná - You should know