Server.sk Auto Fit Kino Music Tech Zľava Môj Bazár Job Reality Fórum Súťaž Foto Počasie PR správy

Dnes je 22. septembra 2017, meniny má a zajtra
Aktuálny čas:

Aké garážové dvere si mám dať?

Fotografia
kompaska
pred 3 rokmi
Zdravím všetkých diskutérov a prosím o radu. Nájde sa niekto kto by mi trošku poradil ohľadom garážových dverí? Prednedávnom ma vykradli, ako mala som tam len obyčajné čo sa dali ľahko vylomiť a preto chcem teraz niečo, cez čo sa tak ľahko nedobijú. Premýšľala som nad elektrickými. To keby vypadol prúd tak nejak sa to dá tuším otvoriť alebo by mi trebalo záložný zdroj či ako to je?

Diskusné príspevky (4)

Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
Noo, teraz je čas dovoleniek tak aby ťa nevykradli zas. A s elektrickými je to úplne že super. A to keď vypadne elektrina sa fakt neboj, dajú sa otvoriť, majú pohon s batériou. Ale isto si daj na ovládač, aby si nemusela ručne to otvárať a vystupovať z auta.
Fotografia
kompaska
pred 3 rokmi
dík za radu, nevedela som že sa dajú otvárať aj ručne, myslela som že automaticky je to na ovládač, ale dobrá pripomienka. a náhodou kebyže mi auto ostalo na polceste z garáže alebo niekto tam stál tak to má nejaký senzor aby to neprivrelo? sorry ale som blondinka do takych veci :))))
Fotografia
Sandra
pred 3 rokmi
No toho sa fakt nemusíš báť, majú senzor keď im niečo stojí v ceste tak nezatvoria sa. Ja už aj na aute na oknách mám taký senzor, čiže sa nemusím báť že mi deťom privrie ruky. Môžem ti napísať firmu, ktorá robila nám ak nemáš ešte vybraté. Na ich stránke sa dozvieš veľa vecí, ktoré by ťa zaujímali ohľadom toho. My sme ju zas mali posunutú od švagra, takže sme šli na istotu. http://profilnet.sk/sk/automatika-pre-gar%C3%A1%C5%BEov%C3%A9-br%C3%A1ny
Fotografia
MauriciuS
pred 2 rokmi
Ja Ti môžem odporučiť len to, čo sme si vybrali domov my :) Rozhodli sme sa pre dvere garážové dvere Somfy, ktoré sa otvárajú do boku lebo je tak možné využívať celú výšku garáže a nezasahujú do priestoru pred garáž. V prípade, že pri zatváraní si na podlahu sadne mačka tak sa nezatvoria a evidujú ju ako prekážku :D V prípade výpadku prúdu sa otvoria vďaka záložnej batérii a takisto si môžeme nastaviť časovač kedy chceme aby sa nám zatvorili. Mechanicky ich neotvoríš a to je myslím plus

Tvoje meno / prezývka:

Komentár:

Ďalšie podobné diskusie

Chcú nám ukradnúť ešte aj pôdu!0 smilan pred 5 mesiacmi

Potrebuješ sa niečo opýtať? Pridaj svoj príspevok do diskusie.
Vanda vydala svoj prvý španielsky album. Jej nový singel vás prekvapí
Slovenská speváčka vydala popový album v španielčine. Akokoľvek zvláštne to pôsobí, výsledok znie veľmi zaujímavo a sviežo.
Vanda vydala svoj prvý španielsky album. Jej nový singel vás prekvapí